فروش نهال بادام

Nik Collection کامل ترین مجموعه پلاگین های یکی از بهترین سازندگان پلاگین برای Adobe Photoshop، Lightroom و Aperture است. با استفاده از این پلاگین ها می توانید وضوح تصویر را در عکس های دیجیتال تنظیم کنید. تصحیح رنگ، روتوش، استایل دهی را انجام دهید. از شر هر نوع نویز در عکس خلاص شوید، روشنایی، کنتراست و اشباع رنگ تک تک اشیا یا نواحی عکس را تنظیم کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که این ابزار به شما نیاز دارد که Adobe Photoshop، Adobe Lightroom یا Adobe Photoshop Elements را روی رایانه خود نصب کرده باشید. زیرا باید در هر یک از برنامه های فوق الذکر ادغام شود.

 • Analog Efex Pro
 •  Color Efex Pro
 •  Dfine
 •  HDR Efex Pro
 •  Sharpener Pro
 • Silver Efex Pro
 •  Viveza
 •  Perspective Efex
چندین تنظیم را انجام دهید

Nik Collection می تواند با ارائه مجموعه وسیعی از ابزارهای مرتبط به شما کمک کند تا کیفیت تصاویر خود را افزایش دهید. که به شما امکان می دهد پارامترهای بصری متعددی را تنظیم کنید.

به عنوان مثال، اگر می‌خواهید مقادیر نویز را برای تصویر خود کاهش دهید. می‌توانید از ابزار Dfine2 استفاده کنید. در حالی که مؤلفه Viveza2 می‌تواند به شما کمک کند تا اشباع، کنتراست، روشنایی و ساختار را بر اساس نقاط کنترل تنظیم کنید. که به راحتی می‌توان آنها را گروه‌بندی و جدا کرد. علاوه بر این، هر جزء با منوی پیکربندی خاص خود ارائه می شود. به طوری که می توانید تنظیمات آن را بسته به نیاز خود تغییر دهید.

 
شرح کامل ابزار های Nik Collection طی جداول رنگی ذیل ارائه می شود:
Analog Efex Pro
با بازآفرینی صادقانه ظاهر کلاسیکی که فقط هنگام عکاسی با دوربین‌ها و لنزهای قدیمی با استفاده از انواع فیلم‌های قرن‌های گذشته می‌توانستید. دوران طلایی عکاسی قدیمی را زنده کنید.
دوربین های کلاسیک

Nik Analog Efex تنها راه برای بازسازی حال و هوای جوی است که به سپیده دم عکاسی بازمی گردد. Nik Analog Efex به شما دسترسی انحصاری به مجموعه‌ای از سازها و افکت‌های منحصربه‌فرد می‌دهد که می‌توانند فوراً «نگاه» گذشته را ایجاد کنند. عکاسی خود را با دوربین های کلاسیک، لنزهای قدیمی و فناوری فیلم که مدت ها فراموش شده بود، دوباره تصور کنید. جلوه های ویژه ای را اعمال کنید که به عکس های شما پتینه کاری دوران کلاسیک عکاسی می دهد. بیش از 80 ابزار و جلوه های ویژه در اختیار شما هستند تا تصاویرتان را شبیه به عکس های قدیمی واقعی کنید.

جلوه های قدیمی

Nik Analog Efex علاوه بر تنظیم روشنایی، کنتراست و اشباع، مجموعه‌ای از ابزارهای ویژه جلوه‌های قدیمی را نیز شامل می‌شود. که می‌توانند به‌طور واقع بینانه خراش‌ها، رنگ‌بندی، محو شدن نور و ظاهری را که فقط با انواع فیلم‌های کلاسیک به دست می‌آورید شبیه‌سازی کنند. تصاویر آنالوگ قانع کننده ایجاد کنید. و دستور العمل ها و تنظیمات از پیش تعیین شده منحصر به فرد خود را ذخیره کنید که می توانید با یک کلیک آنها را فراخوانی کنید.

برای حداکثر دقت ساخته شده است

در قلب Nik Analog Efex، فناوری انحصاری U POINT مجموعه نیک قرار دارد. با U POINT در Nik Analog Efex، می توانید میزان جزئیات، روشنایی، کنتراست و اشباع مورد نیاز خود را تنظیم کنید و آنها را فقط در قسمت هایی که می خواهید تغییر دهید اعمال کنید. با U POINT می توانید ریزترین قسمت های یک تصویر را با دقت جراحی اصلاح کنید.

Sharpener Pro

ابزاری قدرتمند برای شارپ کردن تصاویر است. این برنامه دارای یک سری ابزار است که در یک پوسته به انتخاب خود ترکیب شده اند. هنگام کار، این افزونه وضوح تصویر، فاصله، نوع کاغذ و کیفیت چاپ را در نظر می گیرد.

Sharpener Pro برای تجزیه و تحلیل ویژگی‌های بصری فرآیندهای مختلف چاپ مانند نیمه‌تون غیر رایانه‌ای، تصعید، عکاسی دیجیتال و چاپ جوهرافشان، از جمله تفاوت‌های بین تولیدکنندگان چاپگرهای جوهرافشان، قابل توجه است.

Sharpener Pro به شما این امکان را می دهد که تصاویر 16 بیتی را شارپ کنید، دارای یک پیش نمایش داخلی از ناحیه تصویر است، مجموعه ای از ابزارها که کاربران می توانند سطح وضوح را در هر قسمت از تصویر تنظیم کنند. بسته برنامه همچنین دارای یک فیلتر RAW Presharpening برای افزایش جزئیات در تصاویر تبدیل شده از فرمت RAW است.

Nik Color Efex Pro

مجموعه بزرگی از فیلترها است که برای بهبود عکس ها طراحی شده اند. این افزونه شامل 75 فیلتر و 250 افکت است که برای بهبود عکس ها با اصلاح رنگ، روتوش و بسیاری از عملیات های دیگر طراحی شده است. این کیت هم برای طراحان حرفه ای و هم برای آماتورها طراحی شده است.

فیلترهای کنترل شده با قلم

این افزونه دارای مجموعه ای غنی از فیلترهای کنترل شده با قلم است که می توان از آن برای اعمال انواع جلوه های ویژه عکاسی استفاده کرد، روشی طبیعی و بصری را برای ویرایش عکس های دیجیتال ارائه می دهد. و ماژول انتخابی جدید به عکاسان و طراحان گرافیک اجازه اعمال فیلتر می دهد. اثرات با عرض و شدت ضربه تعیین شده به صورت پویا. اعمال جلوه ها با قابلیت پیش نمایش مناطق بزرگ تصویر ساده می شود.

با اعمال کنترل بهبود یافته برای کنترل مناطق روشن و سایه تصویر، امکان محدود کردن ناحیه پوشش فیلتر وجود دارد. علاوه بر این، Nik Color Efex Pro به شما امکان می دهد تا عملکرد پردازش یک سری تصاویر را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. زیرا هر یک از فیلترها با پارامترهای یکسان را می توان به طور همزمان روی گروهی از تصاویر اعمال کرد. همه اینها بسیار ظریف کار می کند و به ایجاد جلوه های واقعی نقاشی کمک می کند، به خصوص اگر دوست دارید از طبیعت بی جان، مناظر و پرتره عکس بگیرید. درجه کاربرد هر فیلتر بسیار انعطاف پذیر است، شما می توانید نه تنها قدرت ضربه، بلکه روشنایی، دانه بندی یا تن را نیز تنظیم کنید.

فیلترهای درجه بندی را می توان در سراسر تصویر کشیده و به دلخواه بچرخاند، به شما این امکان را می دهد که بهترین گزینه را برای منظره بدون سر و صدا کردن جلوی دوربین در خیابان و انتخاب فیلترها در فضایی آرام هنگام نشستن پشت کامپیوتر پیدا کنید.

Silver Efex Pro

Silver Efex Pro به شما این امکان را می دهد که تصاویر دیجیتالی مدرن را به عکس های سیاه و سفید شیک تغییر دهید یا به عبارت بهتر تبدیل کنید. در زرادخانه Silver Efex Pro، برای کاربرانی که نمی‌خواهند در اصل فرآیند تبدیل تصویر کاوش کنند، تعداد زیادی از پیش‌تنظیمات (بیش از 80) وجود دارد که به شما امکان می‌دهد نتیجه مناسبی بگیرید. فناوری U Point به شما این امکان را می دهد که با بخش های جداگانه تصویر کار کنید: صورت، چشم ها، پس زمینه و غیره را پردازش کنید. به طور همزمان، اما با تنظیمات مختلف، با تنظیم نقاط کنترل در هر منطقه، در هر تعداد، با هر شعاع از منطقه عمل (داخل دسکتاپ).

Viveza

قدرتمندترین ابزار برای کنترل انتخابی رنگ و نور در عکس های شما بدون نیاز به انتخاب های پیچیده یا ماسک لایه است. با استفاده از امتیاز اختراع شده U Nik Software، عکاسان با هر سطح مهارتی می توانند با استفاده از ابزارهای نوآورانه طراحی شده برای سرعت و کارایی، به بهبود سریع کیفیت تصویر دست یابند. فناوری U Point امکان کنار گذاشتن انتخاب های پیچیده یا ماسک های لایه را فراهم می کند.

کاربر به اصطلاح نقاط کنترل رنگ (Color Control Points) را مشخص می کند.  علاوه بر این، با استفاده از لغزنده ها، می توانید روشنایی، رنگ، کنتراست و سایر پارامترها را کنترل کنید. از آنجایی که خود افزونه ماسک هایی را بر اساس نقاط مشخص شده توسط کاربر ایجاد می کند، زمان صرف شده برای ویرایش عکس ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. برای دستیابی به اثر دلخواه، به تعداد نقاط کنترلی که نیاز دارید اضافه کنید.

این افزونه توانایی تنظیم خودکار تصاویر را دارد.  نتایج خیره کننده است. این برنامه به طور مستقل اشیاء لازم را انتخاب می کند. و ماسک ها را به طور خودکار ایجاد می کند. و در نتیجه به متخصصان اجازه می دهد تا کارایی بیشتری داشته باشند. کنترل‌های جهانی جدید تصویر، سطوح تنظیم و منحنی‌ها، بازیابی سایه، کنترل جزئیات بهبودیافته، گروه‌بندی نقاط کنترل و صرفه‌جویی در زمان با رابط بهبودیافته، تنظیمات کیفیت حرفه‌ای سریع و آسان را فراهم می‌کند.

Dfine

یک افزونه شگفت انگیز برای Adobe Photoshop برای خلاص شدن از شر هر نوع نویز در عکس های شما است. تنها با چند کلیک، برنامه به طور خودکار نویز را از عکس حذف می کند. علاوه بر این، می توانید به طور مستقل تنظیمات را برای نتیجه مطلوب تر تنظیم کنید. یکی از رایج ترین مشکلاتی که دارندگان دوربین های دیجیتال باید با آن دست و پنجه نرم کنند نویز است. ظاهر نویز تحت تأثیر عوامل مختلفی است . وجود نور در طول عکسبرداری، زمان نوردهی، نحوه پردازش تصویر توسط یک دوربین خاص.

افزونه Dfine 2 برای فتوشاپ به شما کمک می کند تا از شر هر نوع نویز خلاص شوید. راز فیلتر این است که به تعیین منبع مصنوعات کمک می کند. و بر اساس این اطلاعات گزینه هایی برای حل مشکل ارائه می دهد. هر دوربین ویژگی های خاص خود را در پردازش عکس دارد، بنابراین نویز در تصاویر به دست آمده با استفاده از دوربین های مختلف متفاوت خواهد بود. به همین دلیل است که Dfine سیستمی از پروفایل های قابل اتصال برای هر نوع دوربین دارد. این پروفایل ها به پردازش صحیح تصاویر به دست آمده با یک دوربین خاص کمک می کنند، زیرا ویژگی های هر مدل را در نظر می گیرند. با این حال، حتی بدون استفاده از پروفایل های دوربین، Dfine عملکرد بسیار خوبی دارد و کار بسیار خوبی برای حذف نویز تصویر انجام می دهد.

HDR Efex Pro

یک تجربه ویرایش عکس فوق العاده ساده و در عین حال قدرتمند را ارائه می دهد. با یک کلیک بر روی پیش تنظیم انتخاب شده، یک تصویر HDR با قابلیت تنظیم دقیق نوردهی، کنتراست، ساختارهای تصویر کنتراست ظریف (بدون نیاز به انتخاب های پیچیده یا ماسک های لایه) با استفاده از فناوری U Point و همچنین ایجاد می شود. الگوریتم های جدید بهترین در کلاس نگاشت تن. کنترل رنگ، کنتراست و رنگ آمیزی به عکاسان ارائه می شود تا کیفیت تصاویر خود را برای نتایج شگفت انگیز افزایش دهند.

کاربران HDR متوجه خواهند شد که HDR Efex Pro یک راه حل کامل است که ژانر را به سطح بالاتری می برد و امکانات جدیدی را ارائه می دهد. HDR Efex Pro همچنین به عکاسان اجازه می‌دهد تا تصاویر HDR محبوب و هنری را از یک عکس ایجاد کنند. این ویژگی به عکاسان اجازه می دهد تا تصاویری را که یا فاقد نوردهی های متعدد هستند یا از سوژه نامناسبی استفاده می کنند، دوباره کار کنند.

Perspective Efex

یک افزونه جدید Nik Collection است که به شما امکان اصلاح اعوجاج هندسی در عکس ها را می دهد. بر کسی پوشیده نیست که مبدل RAW Photo Lab DxO به دلیل توانایی خود در اصلاح اعوجاج های نوری مختلف مشهور است. بر اساس این تجربه، یک پلاگین جدید Perspective Efex ایجاد شد که نه تنها با اعوجاج های نوری مبارزه می کند، بلکه قادر است تعدادی افکت به عکس اضافه کند.

افزونه Perspective Efex قادر است به طور خودکار چنین اعوجاج های هندسی را مانند خطوط موازی تصحیح کند. که به ویژه در هنگام ویرایش مناظر شهری که با اپتیک های زاویه باز گرفته شده است، مفید خواهد بود. که اغلب می تواند برای عکسبرداری از چیزی در فضای شهری استفاده شود. همچنین ابزار خوبی برای اصلاح اعوجاج در پرتره های گروهی است. یکی دیگر از کاربردهای مفید می تواند عملکرد تسطیح خودکار افق زباله در مناظر باشد.

نصب بدون دردسر

راه اندازی Nik Collection در رایانه شما به راحتی انجام می شود زیرا هیچ پیکربندی پیچیده ای از جانب شما مورد نیاز نیست.

شما فقط باید یک فهرست مقصد معتبر را در رایانه خود مشخص کنید. یک برنامه میزبان را از لیست اختصاصی انتخاب کنید و دستورالعمل های ارائه شده توسط نصب کننده را دنبال کنید.

Nik Collection ابزارهای متعددی را ادغام می کند

پس از استقرار این Nik Collection بر روی رایانه خود، می توانید فوراً از قابلیت های آن بهره مند شوید. زیرا یک مؤلفه ابزار انتخابی را در اختیار شما قرار می دهد که همه موارد موجود در بسته را شامل می شود. و به شما امکان می دهد بدون تلاش قابل توجه به آن دسترسی داشته باشید.

از طرف دیگر، اگر از طرفداران ابزار لانچر یکپارچه نیستید. هر جزء را می توان به صورت جداگانه با انتخاب گزینه مربوطه از منوی فیلترها راه اندازی کرد.

در نتیجه

برای جمع بندی آن، Nik Collection یک بسته جامع از افزونه ها است. که می توانید برای بهبود کیفیت محتوای تصویر از رایانه شخصی خود از طریق یکی از برنامه های میزبانی که از آن پشتیبانی می کند استفاده کنید. می توان آن را به راحتی بر روی رایانه شما نصب کرد. و اجزای آن دارای طرح بندی ساده و کاربرپسند هستند. بنابراین ثابت می کند که در عین حال در دسترس و کارآمد است.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را ا نصب کنید اما اجرا نکنید.
 • به پوشه ” Crack ” بروید. همه فایل ها را در مسیر زیر کپی کنید.
C:\Program Files\DxO\Nik Collection
 • نرم افزار را اجرا کنید.

System Requirements
 • Microsoft® Windows® 10 version 20H2 (64-bit, and still supported by Microsoft®)
 • Any CPU supporting SSE 4.1
 • 8 GB RAM
 • 4 GB available disk space
Compatible host applications
 • DxO PhotoLab 5, 6
 • Adobe® Photoshop® 2021, 2022, 2023
 • Adobe® Photoshop® Elements® 2021, 2022, 2023 (apart from Nik HDR Efex, which is not compatible with Photoshop Elements)
 • Adobe® Photoshop® Lightroom® Classic 2022, 2023
 • Serif Affinity 1.8 and later, Serif Affinity 2.0 (apart from Nik Perspective, which is not compatible with Affinity)

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  Yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یک داون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.