.
NetShare v2.16 MOD  تبدیل گوشی اندرویدی به مودم

NetShare نرم افزاری کاربردی است که به شما کاربران کمک می‌کند به راحتی اتصال اینترنت همراه خود را به اشتراک بگذارید. دقیقا شبیه به یک روتر وای‌فای که اغلب استفاده می‌کنید. شما نام و رمز عبور را تعیین می‌کنید. سپس روش‌های اتصال مناسب را با دوستانی که به آنها نزدیک هستید معرفی کرده و مراحل اتصال را به درستی انجام می‌دهید.

این برنامه با اندروید ۱۲ نیز سازگار است

شما در نسخه جدید NetShare به نکته جالبی دست خواهید یافت. می توان گفت سازگاری با سیستم عامل های جدید برای جلوگیری از بروز خطا در هنگام استفاده از اپلیکیشن امری ضروری است. در عین حال، این برنامه ای است که نیاز به حفظ اتصال برای یک زمان خاص دارد.

 هات اسپات خود را به روشی ساده ایجاد کنید

هنگامی که NetShare را تجربه می کنید، بدون شک یک اتصال وای فای مشابه اتصال یک مودم برای گسترش پیوند و به اشتراک گذاری داده های تلفن همراه ایجاد خواهید کرد. در عین حال، می‌توانید افرادی را که می‌توانند به طور کامل به وای‌فای شما متصل شوند را محدود کنید. و دیگر نگران تغییر رمز عبور ایستگاه داده تلفن همراه نخواهید بود. همچنین باید به برخی از عوامل مرتبط با اتصال پایبند باشید. تا اتصال را پایدار و برای دیگران ناشناخته کنید.

اطلاعات مربوط به هات اسپات وای فای خود را به راحتی تعیین کنید

اگر پخش‌کننده داده تلفن همراه هستید، NetShare ایده خوبی است که خودتان از طریق برنامه یک اتصال ایجاد کنید. به طور خاص، شما فقط باید یک نام یا رمز عبور انتخاب کنید تا به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به پیوند تسهیل شود. این فرآیند فقط چند دقیقه از زمان شما را می گیرد. شما باید WPS را فعال کنید تا ایجاد هات اسپات خود را تکمیل کنید. در عین حال، وقتی راهی برای ارتباط با دوستان خود فراهم می کنید، همه چیز به همین جا ختم نمی شود.

برای برقراری ارتباط، آدرس و پروکسی را تغییر دهید

اگر دوست شما از دستگاه دیگری برای اتصال به دستگاه شما استفاده کند، این روند پیچیده تر خواهد شد. به طور خاص، آنها باید آدرس و پروکسی را تغییر دهند تا به راحتی به برنامه متصل شوند. شما این پارامترها را به صورت مخفیانه در اختیار دوستان خود قرار می دهید و پس از تنظیم، آنها به استفاده عادی از اتصال ادامه می دهند. این در نهایت به شما کمک می کند تا از بسیاری از اشیاء اتصال دیگر به صورت کاملا مخفی جلوگیری کنید.

از سیستم عامل پشتیبانی شده استفاده کنید

هنگام نصب NetShare ، باید به یک عامل توجه کنید. عنصر پیکربندی. برنامه نیاز دارد که برنامه دارای سیستم عامل اندروید از نسخه ۶.۰ یا بالاتر باشد. بنابراین قبل از استفاده از آن باید پیکربندی دستگاه را بررسی کنید. ویژگی های برنامه تنها زمانی به خوبی کار می کنند که شما با الزامات آن مطابقت داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.