.
  • ۳۹۷ بازدید
  • اسفند ۱۱, ۱۴۰۱
MyRadar Weather Radar Pro 8.46.0 پیش بینی دقیق آب و هوا در اندروید

MyRadar Weather Radar Pro که در ده ها برنامه پیش بینی آب و هوای تلفن همراه برجسته است، نه تنها یک پیش بینی آب و هوای زیبا، چشمگیر و دقیق است، بلکه یک ابزار هشدار آب و هوای موثر برای کاربران است. گزارش آب و هوای این برنامه سریع، قدرتمند، استفاده آسان و قابل درک است.
در مورد آب و هوا چه چیزی بیشتر اهمیت دارد؟ زیبایی، دقت، استفاده آسان یا اعلام سریع تحولات غیرمنتظره در آب و هوا؟
اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که تمشام شرایط فوق را داشته باشد، باید از رادار هواشناسی MyRadar استفاده کنید. بیایید ببینیم این برنامه چه چیزی ارائه می دهد!

MyRadar Weather Radar می تواند هشدارهایی را در مورد آب و هوای بد و اثرات زیست محیطی ارسال کند.

این پیام‌های هشداردهنده از سوی سرویس ملی هواشناسی درباره طوفان‌ها، مسیرهای طوفان و دمای غیرعادی در روز ارسال می‌کند. بسیاری از کاربران این عملکرد اپلیکیشن را تجربه و تایید کرده اند. طبق جزئیات توضیحات توسعه دهنده، MyRadar Weather Radar داده های دقیق زمان نزدیک شدن طوفان های آینده را ارائه می دهد. این داده ها شامل گرافیک با وضوح بالا، مانند تصاویر ماهواره ای از ابر فعلی در منطقه شما است.
و برای نگاه دقیق تر به پیشرفت دقیق بلایای جاری، کاربران می توانند حالت پیگیری و دریافت را فعال کنند. با استفاده از این قابلیت می‌توانیم به‌طور خودکار هشدارهایی را هنگام ظهور طوفان، سیل، گردباد دریافت کنیم. و در طول این بلایای طبیعی غیرمنتظره، هر حرکت یا تغییر نشانگرها به طور مداوم یا از طریق رابط اصلی برنامه یا از طریق ویجت روی صفحه گوشی به روز می شوند.

نمایش رادار آب و هوای پویا در اطراف مکان فعلی

این ویژگی به کاربران کمک می کند تا وضعیت آب و هوای جاری را به ساده ترین و قابل فهم ترین شکل پیگیری کنند. اگر خوشبختانه در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که آب و هوای خوبی دارد، باید از این ویژگی پیش‌فرض استفاده کنید تا هنگام مشاهده اطلاعات بلایای دیگر از مکان‌های دیگر به دام نیفتید یا احساس خفگی نکنید.

به سادگی، شما فقط باید برنامه را راه اندازی کنید، مکان فعلی خود را انتخاب کنید (یا جایی که می خواهید آب و هوا را ببینید). بلافاصله، رادار زنده پویا روی صفحه ظاهر می شود، طول حلقه تا ۲ ساعت. مجموعه‌ای از عکس‌های فوری آب و هوا را در حال حرکت خواهید دید. اینها تصاویری است که مرکز هواشناسی از فضای بیرون واقعی گرفته است و همچنین تصاویری است که توسط کاربران واقعی در همان منطقه ارائه شده است.

در مقایسه با بسیاری دیگر از برنامه های پیش بینی آب و هوا، این دومین ویژگی برجسته از MyRadar Weather Radar است. من به ویژه از این توانایی برای ارائه عکس های فوری آب و هوا قدردانی می کنم. حداقل می‌دانید که اوضاع چگونه پیش می‌رود، نه فقط اعداد روی صفحه رادار.

سیستم غنی از داده های آب و هوا و محیط زیست

اگر قبلاً از یک برنامه پیش بینی آب و هوا استفاده کرده اید، وقتی به MyRadar Weather Radar Pro تغییر می دهید، احتمالاً در ابتدا کمی شوکه خواهید شد. زیرا پارامترها و داده های مربوط به آب و هوا و محیط در این اپلیکیشن بسیار زیاد است. به عبارت دیگر، مهم نیست که چه کسی هستید و به چه شاخص آب و هوایی علاقه دارید، می توانید آن را در MyRadar Weather Radar پیدا کنید.

OsmAnd+ Premium v4.2.7 مسیریاب و نقشه های آفلاین اندروید

مثال

به عنوان مثال، زمانی که می خواهید اطلاعاتی در مورد Wind پیدا کنید. می توانید شاخص باد را با تصاویر بصری که سطح باد و سطح جریان باد را نشان می دهد، مشاهده کنید. اگر می‌خواهید اطلاعاتی درباره فشار ببینید، مرز بین سیستم‌های فشار را دریافت خواهید کرد، جایی که فشار زیاد است، جایی که فشار کمتر است. و هنگامی که به شاخص های مربوط به زلزله می پردازید، می توانید لایه های لرزه ای زیر جایی که هستید، تغییر زمانی لایه خاک، دما و حرکات غیر معمول از زیر سطح زمین را مشاهده کنید.

اگر به عمق علاقه دارید، همه این اعداد را می توان برای پیش بینی و پیگیری وضعیت بسیار دقیق یک طوفان گرمسیری یا یک زلزله خطرناک استفاده کرد. من فقط این ویژگی را می شناسم، اما از آن استفاده نمی کنم (و می دانید، ما نمی خواهیم از آن استفاده کنیم). اما برای شما که در منطقه ای با نوسانات آب و هوا و محیطی زیاد هستید، فوق العاده مفید خواهد بود.

این اطلاعات دقیق از منابع معتبری مانند AIRMET، SIGMET، IFR بازیابی می شوند.

دقیق ترین و دقیق ترین برنامه هشدار باران

MyRadar Weather Radar Pro همچنین در توانایی خود در ارائه هشدارهای مدرن، سریع و دقیق باران قوی است. توانایی پیش بینی بارندگی فوق محلی. بارندگی در یک بخش یا شهر قابل تشخیص و پیش بینی است.

و مهمتر از همه، برای بررسی نیازی به باز کردن مداوم برنامه ندارید. قبل از اینکه اتفاقی غیرعادی بیفتد، خواه باران باشد یا پدیده های دیگر، MyRadar Weather Radar هشدارها و پیام هایی را تا یک ساعت قبل برای شما ارسال می کند. این توانایی برای پیش بینی بارش های آینده بسیار مفید است. شما می توانید قبل از انجام هر کاری در خارج از منزل آمادگی بهتری داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.