.
MyHeritage (Unlocked) v6.2.10 بازسازی عکس های قدیمی در اندروید

آیا در این دنیا نیازی وجود دارد که اپلیکیشن های موبایل نتوانند آن را برآورده کنند؟ این مساله تقریبا غیر ممکن شده است.  حتی چیزهای باورنکردنی (مانند مشاهده شجره نامه و بازگرداندن عکس های خانوادگی قدیمی به انیمیشن) را می توان در برنامه ای به نام MyHeritage  پیدا کرد. فکر می کنید تلفن های هوشمند چه کاری را نمی توانند انجام دهند؟

معرفی

قبل از صحبت در مورد ویژگی های اصلی MyHeritage، باید از نظر ذهنی آماده شوید. زیرا فکر می کنم ممکن است شوکه شوید. اول، این نرم افزار یک برنامه کاربردی است که به شما کمک می کند شجره نامه خانواده خود را مشاهده کنید. سپس می تواند به شما کمک کند DNA خود را با چند آزمایش ساده بدست آورید. سپس شجره نامه را بر اساس لیستی که وارد کرده اید دوباره ترسیم کنید. و سرانجام به بازیابی تصاویر قدیمی از نسل های قبل خانواده ما کمک می کند.

 بازیابی عکس های قدیمی

یکی از قابلیت های قابل توجه این نرم افزار، همسان سازی تصاویر متحرک از عکس های قدیمی است. با این عملکرد، حرکات آشنای عزیزان خود را پیدا کرده و تصاویر قدیمی را از پدربزرگ و مادربزرگ، والدین یا اقوام خانواده بازیابی کنید. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است نیاز به بازیابی یک عکس قدیمی داشته باشید. MyHeritage می تواند در این مورد کمک کند. این اپلیکیشن مجهز به فناوری Deep Nostalgia است که دارای پلتفرم هوش مصنوعی است. که به ایجاد افکت های حرکتی از تصاویر قدیمی کمک می کند. این فناوری با بهره گیری از پایگاه داده عظیمی از میلیون‌ها حالات چهره انسان در سراسر جهان کار می‌کند. در نتیجه شباهت‌هایی با تصاویری که در آن قرار می‌دهید، پیدا می‌کند و سپس عبارات متحرک مربوط به آن خطوط را ارائه می‌دهد.

ویژگی بعدی این است که MyHeritage می تواند به بازیابی عکس های قدیمی به عکس های رنگی جدید کمک کند. عکس هایی که قدیمی هستند یا فقط سیاه و سفید هستند. یا حتی برخی از جزئیات صورت را از دست داده اند را می توان به رنگ های جدید بازگرداند. همچنین می توانید عکس های خراشیده یا آسیب دیده را با Photo Repair تعمیر کنید. یا با قابلیت Photo Enhancer، عکس‌های سیاه و سفید خود را رنگی کنید و چهره‌های تار را واضح کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.