.
MyDraw 5.4.0 + Portable نمودارسازی پیشرفته و ابزار ترسیم برای گرافیک برداری

MyDraw برنامه‌ای است که می‌توان آن را به‌عنوان یک فروشگاه تک مرحله‌ای برای طراحی نمودار و ایجاد نقشه ذهنی دسته‌بندی کرد. این می‌تواند قالب‌های شاد، پر از زندگی و طرح‌های کسل‌کننده و دقیق‌تر را برای سناریوهای مختلف استفاده ارائه دهد. صرف نظر از اینکه قصد دارید با این برنامه چه کاری انجام دهید، اگر شامل نوعی نمودار درختی سازمانی باشد، این برنامه بیش از حد کافی خواهد بود.

MyDraw شامل ویژگی‌های قدرتمندی است که به شما در زمینه فلوچارت‌ها، نمودارهای الکترونیکی، نقشه‌های ذهنی، نمودارهای شبکه، نقشه‌های طبقه، نمودارهای تجاری عمومی و طرح‌های اولیه کمک می‌کند. MyDraw بهترین جایگزین Microsoft Visio® برای ویندوز است. از جمله کتابخانه‌هایی با صدها شکل و نماد نمودار، الگوها، ابزارهای طراحی قدرتمند، طرح‌بندی نمودارهای خودکار، گزینه‌های چاپ و صادرات پیشرفته و موارد دیگر، MyDraw راه‌حل مناسبی برای ترسیم نمودار برای پروژه‌های تجاری یا شخصی شما است.

رابط کاربری و طراحی کلی

اگر احساس می‌کنید این رابط را در جای دیگری دیده‌اید، به احتمال زیاد به این دلیل است که ظاهر برنامه یادآور هر تعداد از برنامه‌های مایکروسافت آفیس است. صرف نظر از این، جنبه دکمه و آرایش کلی ابزار جایی است که شباهت ها متوقف می شود. محتوا در واقع منحصر به فرد است. به عنوان مثال تعداد گزینه هایی را که در هنگام ایجاد یک نمودار ساده مرتبط با کار وجود دارد، در نظر بگیرید.

انواع و سبک‌های زیادی وجود دارد، از جمله طرح‌های نمودار، چرخ فلک، فهرست کارت، کلیپ‌بورد یا طرح‌های clapperboard. هر عنصر در یک الگوی خاص قابل تنظیم به هسته خود است. می توانید عناصر بیشتری اضافه کنید یا باقی مانده ها را حذف کنید. می توانید هر حباب را به روش خاصی رنگ آمیزی کنید و از انواع مختلف خطوط اتصال استفاده کنید.

اشکال و اندازه های مختلف

بهترین بخش در مورد این برنامه همه کاره بودن آن در تمام جنبه های قابل تصور است. به عنوان مثال، می توانید از طرحی که قبلاً فکر کرده اید استفاده کنید یا طرح خود را ایجاد کنید. شما تمام اشکالی را دارید که ممکن است برای خلق یک شاهکار بخواهید. سایه ها را به عناصر اضافه شده خود اضافه کنید و مطمئن شوید که خطوطی که آنها را به هم وصل می کنند مطابق دلخواه هستند. با رنگ ها بازی کنید یا یک پالت انتخاب کنید تا مطمئن شوید همه چیز در پایان مطابقت دارد.

زیبایی این اپلیکیشن خاص در این است که امکانات زیادی از نظر کاربری ارائه می دهد. به عنوان مثال، می توان یک برنامه رویداد برای یک مدرسه یا کلاس ایجاد کرد. شما همه ابزارها را دارید. چرا یک جزوه آموزشی شیک ایجاد نمی کنید که توضیح دهد یک شرکت خاص از مشتریان خود چه انتظاراتی دارد؟ این را می توان با MyDraw نیز به دست آورد. جدا از الگوهای کلاسیک مانند علت و معلول و تقویم، می توان نمودارهای برنامه ریزی اضطراری، پلان های طبقه، یا حتی آگهی ها و گواهی نامه ها را برای فعالیت های مختلف طراحی کرد.

در نتیجه

MyDraw ممکن است توسط برخی به دلیل رابط غیراصلی آن نادیده گرفته شود. در حالی که این می تواند یک استدلال معتبر علیه اصالت آن باشد، برنامه موفق می شود مجموعه ای از ابزارها را پیاده سازی و ارائه دهد که در واقع می تواند به کاربر کمک کند مطالب جالبی را با سهولت ایجاد کند. تا آنجا که به آخرین مشاهدات مربوط می شود، تعداد کمی از برنامه های رقیب می توانند همان را ارائه دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8/ 8.1, Windows 7, Vista, XP
  • Processor: Pentium IV or above
  • RAM: 1 GB
  • Free Hard Disk Space: 100 MB or more
  • .NET Framework 3.5 or higher
  • Monitor: display resolution of at least 720p (1280 x 720). Work best at a resolution of WXGA (1366 x 768) or higher.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.