.
MX Player Pro v1.63.5 پخش فیلم در اندروید

MX Player یکی از موثرترین برنامه ها برای تماشای ویدیو در گوشی شما است. می توان ادعا کرد به محض نصب این برنامه، گوشی شما به یک ابزار قدرتمند پخش ویدیو در رایانه شخصی تبدیل می شود. شما می‌توانید یک فایل ویدیویی را به راحتی ویرایش کنید.

 J2 Interactive تولید کننده ی با کیفیتی است و اعتماد بسیاری را در این زمینه جلب کرده است. آنها نسخه های MX Player زیادی تولید کرده اند. این امر ثابت می کند که آنها بازخورد مثبت زیادی دریافت کرده اند. نسخه‌هایی که برای اهداف متعدد و همچنین سفارشی‌سازی، پشتیبانی و رفع اشکال ارائه می‌شوند.

رابط کاربری ساده

MX Player یک پخش کننده ویدئو است و رابط کاربری ساده و نه چندان پیچیده ای دارد. علاوه بر این، رابط کاربری آن از رنگ‌های ساده استفاده می‌کند و کاربران می‌توانند آن‌ها را سفارشی کنند تا ظاهری جدید به برنامه و همچنین دستگاه خود ببخشند. این نرم افزار طوری برنامه ریزی شده است که به طور خودکار تمام فیلم های موجود در دستگاه کاربر را اسکن کند و در صفحه اصلی کاربر نمایش داده شود. البته کاربران می‌توانند نام پوشه و فیلم‌ها را نیز تغییر دهند تا سازماندهی آنها آسان‌تر شود. رابط برنامه همچنین دارای یک موتور جستجوی همه کاره است که به کاربران کمک می کند تا همه فرمت های ویدیویی را در حافظه دستگاه جستجو کنند.

از تماشای ویدیو لذت ببرید

در مقایسه با سایر پخش کننده های ویدئویی در بازار اندروید، MX Player یکی از قابل اعتمادترین برنامه ها است زیرا همیشه امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله تجربه تماشای ویدیو، که در آن کاربران می توانند با همه چیز در یک ویدیو مانند صدا، روشنایی و زیرنویس تعامل داشته باشند. اگر فکر می کنید ویدیوهایی که صفحه اصلی برنامه شما را نشان می دهند فقط فایل های ساده هستند، کاملا اشتباه می کنید. این برنامه طوری برنامه ریزی شده است که انواع مختلف زیرنویس های موجود در یک ویدیو را تجزیه و تحلیل کرده و بپذیرد.

اقدامات ساده برای دستکاری رابط کاربری

برای سایر پخش‌کننده‌های ویدیو، کاربران باید از دکمه‌های فیزیکی یا ویژگی‌های دستگاه استفاده کنند تا بهترین تجربه تماشا را پیدا کنند. اما این اپلیکیشن باعث می‌شود کاربر به دکمه‌های فیزیکی دستگاه نیاز نداشته باشد و بر تنظیمات پیش‌فرض دستگاه تأثیری نداشته باشد. در عوض، کاربران فقط باید از عملیات ساده در نواحی مختلف صفحه برای تنظیم روشنایی، صدا، موقعیت ویدیو، زوم و زیرنویس استفاده کنند.

ویژگی های پیشرفته تر در انتظار شماست

MX Player با بسیاری از ویژگی‌ها و مکانیسم‌های پیشرفته برنامه‌ریزی شده است تا بتواند ویدیو را به سرعت پردازش کند و تجربه تماشای بهتری را به کاربران ارائه دهد که سایر برنامه‌ها قادر به انجام آن نیستند. علاوه بر این، MX Player یکی از اولین برنامه های پخش کننده ویدیو در اندروید است که رمزگشایی چند هسته ای را اعمال می کند. نتایج آزمایش در دستگاه‌های دو هسته‌ای عملکردی تا ۷۰ درصد را در مقایسه با تک هسته‌ای نشان می‌دهد. در نتیجه عملکرد دستگاه را بهینه می‌کند و بهترین عملکرد را ارائه می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 4.2 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.