.
Muslim Pro v14.7.0 MOD (Premium) نرم افزار جامع مذهبی اندروید

اگر پیرو دین اسلام هستید، Muslim Pro  برای افرادی مانند شما منتشر شده است. این به عنوان اپلیکیشنی شناخته می شود که بسیاری از ویژگی های جذاب و مفید را در اختیار شما قرار می دهد. اگر اغلب خواندن یا دعا را فراموش می کنید، ما نجات دهنده شما خواهیم بود. علاوه بر این، شما نیز به تفصیل با اصول سنتی عصمت هدایت می شوید. بنابراین این اپلیکیشن به عنوان دست راست مسلمانان نیز شناخته می شود. علاوه بر این، شما همچنین تلفظ های بیشتری دریافت می کنید تا به شما کمک کند بهتر از همیشه تقلید کنید.

 وقت نماز را تعیین کنید

همانطور که می دانید Muslim Pro  قابلیت تعیین وقت دقیق نماز را دارد. ویژگی منحصر به فردی که اکثر برنامه های مشابه ندارند، اتصال آن به سیستم ناوبری است. شما به موقع اعلان های مربوط به اوقات نماز را دریافت خواهید کرد. از آنجایی که مکان فعلی شما به طور دقیق به روز شده است، ارائه درخواست منطقی تر است. هیچ چیز بهتر از زمانی نیست که این ویژگی عالی را تجربه کنید.

اطلاعیه های صوتی و تصویری

Muslim Pro همچنین اعلان های دوست داشتنی اما بسیار موثر را برای شما ارسال می کند. از تصاویر و صداها برای اعلام خبر استفاده می کند. این یکی از ویژگی های جدید در مقایسه با بسیاری از برنامه های رایج دیگر محسوب می شود زیرا آنها فقط از صدا استفاده می کنند. به ویژه، هر بار که اعلان می رسد، صدای مؤذن همراه با آن ظاهر می شود. این یک صدای عمیقا الهام بخش است. به همین دلیل است که اذان مؤثر می شود.

مجموعه کاملی از کارت های تبریک ویژه را به همراه داشته باشید

Muslim Pro دارای آلبومی غنی از کارت های تبریک ویژه می باشد که کاملا با کارت های دیگر متفاوت است. از آنجایی که این یک برنامه اسلامی است، کارت دعوت نیز دارای پررنگ ترین زمینه های اسلامی می باشد. شما هم اکنون می توانید این نرم افزار مفید و پرطرفدار را بصورت رایگان از وب سایت یکداون دانلود نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.