.
Movavi PDFChef 22.2 Win/Mac + Portable ویرایش اسناد PDF

Movavi PDFChef یک راه حل ارزان و در عین حال موثر برای ویرایش PDF برای تجارت شما است. این نرم افزار تمام ابزارهایی را که برای کار موثر با PDF نیاز دارید را فراهم می کند و به شما کمک می کند تا پتانسیل های خود را برآورده کنید. هر آنچه را که از نرم افزار ویرایش PDF می خواهید در اختیار شما قرار می دهد.

این نرم افزار ویرایشگر PDF به شما کمک می‌کند تا فایل های PDF خود را بدون نیاز به هیچگونه تغییر فرمتی، آن‌ها را مستقیما ویرایش کنید. این به شما امکان می دهد بدون به خطر انداختن امنیت دستگاه خود، از کارهای معمول مرتبط با PDF مراقبت کنید. می توانید متن را اضافه و ویرایش کنید، درج کنید، برش دهید و اندازه تصاویر را تغییر دهید. این ویرایشگر PDF همچنین به شما امکان می دهد صفحه را دوباره مرتب کنید، حذف کنید و بچرخانید.

با این برنامه فایل های PDF خود را به هر شکلی که می خواهید تغییر دهید. فایل های صادر شده از برنامه های مختلف را ترکیب کنید: Word، Excel، AutoCAD، Corel و غیره. PDFChef به شما کمک می کند تا تمام عناصر پروژه خود را در کنار هم قرار دهید.

ویژگی های مهم برنامه:
امضا و مهر و موم اسناد

آیا تا به حال متوجه شده اید که نیاز به نهایی کردن قرارداد با شخص ثالث در اسرع وقت دارید و به دفتر کار نزدیک نیستید؟ فقط یک تصویر از امضای خود را در Movavi PDFChef اضافه کنید تا معامله را امضا کنید.

یک ویرایشگر PDF کاملاً ایمن برای ویندوز

این ویرایشگر PDF حرفه ای ایمن را توسط Movavi برای رایانه های شخصی دریافت کنید و ایمن کار کنید. این ابزار فشرده و قابل اعتماد ویرایش PDF عاری از هرگونه بدافزار است. مطمئن شوید که در حین بارگیری هیچ نرم افزار بالقوه مضری به دستگاه شما منتقل نمی شود.

مشاهده فایل های PDF به صورت رایگان

کتاب های مورد علاقه خود را بخوانید، مقالات تحقیقاتی و اسناد دیگر را باز کرده و مشاهده کنید. با چندین فایل همزمان کار کنید. صفحات PDF را متناسب با وضوح نمایشگر و ترجیحات شخصی خود مقیاس کنید. کلمات یا عبارات خاص را به راحتی جستجو کنید.

ایجاد اسناد

فایل های PDF را از ابتدا ایجاد کنید. فایل ها را در یک سند PDF واحد جدید ترکیب و ادغام کنید. مجموعه گسترده ای از ابزارها در PDF creator به شما امکان می دهد اسناد را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید.

ویرایش فایل های PDF

فایل های PDF را با استفاده از حالت های مختلف برنامه PDF ویرایش کنید. افزودن، حذف، چرخاندن و تنظیم مجدد صفحات در اسناد PDF. متن را در یک سند اضافه، ویرایش و قالب بندی کنید. هر تصویری از جمله آرم، امضا و مهر را درج کنید، برش دهید، و اندازه آن را تغییر دهید. تغییرات را با دو کلیک ذخیره کنید.

تبدیل PDF

PDF ها را به تعدادی فرمت دیگر از جمله HTML، TXT، Microsoft Word’s DOC و EPUB تبدیل کنید. صفحات سند جداگانه را به عنوان تصاویر JPG، PNG، و BMP صادر کنید. تبدیل Microsoft Office و فایل های گرافیکی به فرمت PDF.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
سیستم موردنیاز

Windows 11,10,8,7

OS X 10.10 به بعد و پردازنده 64Bit

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.