.
Moto Bike: Offroad Racing v1.7.1 MOD بازی موتورسواری اندروید

این روزها سبک جدیدی از بازی های مسابقه ای با نام Moto Bike عرضه شده است. با یک موتور سیکلت جدید، بازیکنان مهارت های کنترلی خود را هنگام سوار شدن بر آن در یک مسیر خطرناک نشان می دهند. باید بدانید که سرعت، دقت عامل تعیین کننده برای پیروزی شما خواهد بود.

کنترل موتورهای مسابقه ای ساده

در مقایسه با رانندگی با موتورهای مسابقه‌ای دیگر، کنترل‌های Moto Bike ساده‌تر خواهند بود تا بازیکنان به راحتی بازی کنند. همه چیز زمانی کوتاهتر می شود که برای جلوگیری از موانع، موتور را کنترل کنید تا آن را نگه دارید و بدون چرخش به چپ یا راست به بالا بپرید. با این حال، اگر وسیله نقلیه را کنترل نکنید تا به موقع به بالا پرواز یا آن را متوقف نکنید، خطر به احتمال زیاد به وجود می آید. در ابتدای بازی دستورالعمل های دقیقی در کلاس مبتدی به شما داده می شود.

زمین و شرایط بازی

هیجان انگیزترین نکته Moto Bike در گرافیک با طراحی متنوع زمین مسابقه نهفته است. مناظر زیادی در هر مسابقه تغییر می کند. به عنوان مثال، ابتدا شما در حال رانندگی در یک آبشار هستید، اما در مراحل بعد، صحنه به یک جنگل یا محیطی پر از یخ تبدیل می شود. چالش های بازیکن نیز با هر منطقه زمین تغییر می کند. برخی از چرخ دنده ها همیشه آماده هستند تا شما را در همه جا در محل ساخت و ساز له کنند و بلوک های برفی بزرگ می خواهند وقتی در جنگل برفی هستید شما را نابود کنند. چالش‌ها دائماً در حال تغییر هستند و بازیکنان باید با احتیاط رانندگی کنند.

برای افزایش سرعت، موتور خود را ارتقا دهید

موتور مسابقه ای شما در Moto Bike باید هر روز ارتقا یابد تا با خیال راحت از پس چالش ها برآیید. اقلام و امتیازات را در مسیر جمع آوری کنید. آنها را جمع کنید تا وسیله نقلیه خود را ارتقا دهید. یک موتور خوب یک موتور سریع با موتور قوی است. پس بعد از هر مسابقه باید مراقب آن باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.