جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Moog Moogerfooger Effects Bundle v1.2.3 جلوه های نوستالژی، موزیکال و .. برای تولید موسیقی

Moog Moogerfooger Effects Bundle به عنوان جلوه دیجیتالی از قابلیت های نمادین شکل دهی صدای آنالوگ مترادف با نام تجاری Moog است. این بسته پلاگین جامع به دقت واحدهای افسانه ای جلوه های آنالوگ Moogerfooger را شبیه سازی می کند. واحدهای Moogerfooger که به خاطر شخصیت صوتی متمایز، گرم و اغلب تجربی خود شهرت دارند. برای دهه‌ها جزء اصلی زرادخانه‌های موسیقی‌دانان و طراحان صدا بوده‌اند. این تکرار دیجیتال، این جلوه‌های مطلوب را به قلمرو نرم‌افزار می‌آورد. و دسترسی به مخاطبان گسترده‌تری را تضمین می‌کند.

این بسته شامل طیف وسیعی از جلوه های اساسی Moogerfooger است. که هر کدام به طور صادقانه در فرم دیجیتال تکرار شده اند. اجزای قابل توجه فیلتر پایین گذر MF-101، مدولاتور حلقه MF-102، فاز 12 مرحله ای MF-103 و تاخیر آنالوگ MF-104M هستند. هر پلاگین در بسته نرم افزاری مدارهای آنالوگ ظریف و ویژگی های صوتی که سری Moogerfooger را تعریف می کند را به تصویر می کشد. و تجربه کاربری قابل توجهی معتبری را ارائه می دهد.

کلید تجربه Moogerfooger تأکید بر کنترل عملی است. و این بسته دیجیتالی صادقانه این جنبه را حفظ می کند. کاربران می توانند با پارامترهایی مانند قطع فیلتر، نرخ مدولاسیون، و سطوح بازخورد در زمان واقعی درگیر شوند. و درگیری لمسی را که نوازندگان در واحدهای سخت افزاری دوست دارند، تکرار کنند. این افزونه‌ها علاوه بر شبیه‌سازی‌های آنالوگ کلاسیک خود، امکانات مدرنی مانند مدیریت از پیش تعیین‌شده را ارائه می‌کنند. که به کاربران امکان می‌دهد تنظیمات دلخواه خود را بدون زحمت ذخیره کرده و به خاطر بیاورند. این انطباق دیجیتال همچنین چالش‌های لجستیکی مرتبط با نگهداری و یکپارچه‌سازی واحدهای سخت‌افزاری را حذف می‌کند. و پلاگین Moogerfooger Effects را به یک راه‌حل کاربردی و همه‌کاره برای محیط‌های استودیویی و زنده تبدیل می‌کند.

رابط کاربری
رابط کاربری Moogerfooger Effects Plugin Bundle منعکس کننده طراحی لمسی و متمایز بصری واحدهای سخت افزاری اصلی است. این توجه به جزئیات، تجربه ای بصری و بصری را برای کاربران تضمین می کند و به آنها اجازه می دهد تا با پلاگین ها به گونه ای تعامل داشته باشند که یادآور دستکاری دکمه ها و سوئیچ های فیزیکی است.
کیفیت صدا

وقتی نوبت به کیفیت صدا می رسد، پلاگین های Moog Moogerfooger Effect واقعا می درخشند. تعهد Moog به حفظ شخصیت واحدهای اصلی در همه جلوه ها مشهود است. زیرا افزونه ها محتوای هارمونیک غنی و رنگ آمیزی های تونال ارگانیک را بازسازی می کنند که Moogerfooger اصلی را بسیار نمادین کرده است.

مانند این است که توسعه دهندگان Moog آنچه را که فکر می کردند مهم است از ویژگی های سخت افزار گرفته اند. و جلوه های جدیدی طراحی کرده اند که برای استفاده از DAW با جریان های کاری مدرن مناسب تر است.

ابزارهای خلاقانه طراحی شده با قابلیت اتصال به یکدیگر

مجموعه اصلی Moogerfoogers به دلیل ورودی ها و خروجی های ولتاژ کنترل قدرتمند و انعطاف پذیر آنها بیش از مجموع قطعات خود بودند.  قادر به بازی در بین خود و ترکیب به اثرات متقابل پویا بودند.

پلاگین‌های Moogerfooger Effects این اتصال CV را دوباره ایجاد می‌کنند. و به هر نمونه از Moogerfooger اجازه می‌دهند تا پارامترهای هر دیگری را در پروژه شما در هر DAW اصلی تعدیل کند. با افزودن آتنورترهای دیجیتال به هر ورودی CV، قابلیت‌های زنجیره جانبی، و قابلیت‌های آفست DC، افزونه‌های Moogerfooger Effects امکان کنترل عمیق بر هر جنبه از صدای شما را فراهم می‌کنند.

افکت‌های این خانواده از فیلتر کردن تمیز تا مدولاسیون آزمایشی وحشیانه که برای دستکاری، تقویت و تبدیل کامل هر صدایی طراحی شده است، متغیر است. هر کدام با هویت متمایز خود، این افکت‌ها طوری طراحی شده‌اند که در زنجیره صوتی شما کاملاً در کنار یکدیگر کار کنند.

امکانات
شبیه سازی آنالوگ:
بسته پلاگین Moogerfooger Effects به طور صادقانه صدای آنالوگ کلاسیک واحدهای سخت افزاری نمادین Moogerfooger Moog Music را شبیه سازی می کند.
Moogerfooger Legacy:
این بسته شامل نسخه‌های دیجیتالی واحدهای ضروری Moogerfooger، مانند فیلتر Lowpass MF-101، مدولاتور حلقه MF-102، فاز 12 مرحله‌ای MF-103 و تاخیر آنالوگ MF-104M است.
کاراکتر صوتی معتبر:
هر پلاگین مدارهای آنالوگ ظریف و ویژگی های صوتی را که سری Moogerfooger را تعریف می کند، ضبط می کند و صدایی معتبر و متمایز ارائه می دهد.
میراث برند Moog:
این پلاگین ها توسط موگ موزیک توسعه یافته اند و میراث برند مشهور Moog را دارند که به خاطر سینتی سایزرها و افکت های آنالوگ پیشگام شناخته شده است.
رابط کاربری لمسی:
رابط کاربری طراحی لمسی واحدهای سخت افزاری اصلی را منعکس می کند و تجربه ای فراگیر و از نظر بصری متمایز را ارائه می دهد.
کنترل زمان واقعی:
کاربران می توانند با پارامترها در زمان واقعی تعامل داشته باشند، قطع فیلترها، نرخ مدولاسیون و سطوح بازخورد را طوری دستکاری کنند که گویی با دکمه ها و سوئیچ های فیزیکی درگیر هستند.
تعامل دستگیره دیجیتال:
رابط دیجیتال کنترل دستی دستگیره های آنالوگ را تکرار می کند و به کاربران این امکان را می دهد که به طور مستقیم صدای خود را با دقت شکل دهند.
فیلتر Lowpass Classic (MF-101):
افزونه MF-101 Lowpass Filter گرما و قابلیت های فیلتر واحد اصلی Moogerfooger را به تصویر می کشد.
مدولاسیون حلقه (MF-102):
پلاگین MF-102 Ring Modulator صدای متمایز مدولاسیون حلقه را تقلید می کند و یک پالت صوتی منحصر به فرد و تجربی را ارائه می دهد.
12-Stage Phaser (MF-103):
پلاگین MF-103 12-Stage Phaser جلوه های فازی شاداب و در حال تکاملی را که مشخصه واحد فازر Moogerfooger است، بازتولید می کند.
تأخیر آنالوگ (MF-104M):
افزونه تأخیر آنالوگ MF-104M تونهای تأخیر غنی و گرم واحد تأخیر آنالوگ اصلی را ارائه می دهد.
تجربه دستی:
افزونه‌ها تجربه عملی استفاده از واحدهای سخت‌افزاری Moogerfooger را تکرار می‌کنند و حس لمسی و تعامل مورد علاقه نوازندگان را حفظ می‌کنند.
صدای کلاسیک Moog:
این بسته دارای امضای کلاسیک صدای Moog است که با هارمونیک های غنی، فیلتر صاف و مدولاسیون ارگانیک مشخص می شود.
راحتی مدرن:
افزونه ها در حالی که جذابیت آنالوگ را شبیه سازی می کنند، امکانات مدرنی مانند مدیریت از پیش تعیین شده را برای یادآوری آسان تنظیمات دلخواه ارائه می دهند.
برنامه های کاربردی همه کاره:
مناسب برای طیف گسترده ای از ژانرهای موسیقی، بسته پلاگین Moogerfooger Effects شخصیت و عمق را به سبک های مختلف موسیقی اضافه می کند.
استودیو و استفاده زنده:
پلاگین ها هم در تنظیمات استودیویی و هم در تنظیمات زنده به یک اندازه مؤثر هستند و به نوازندگان این امکان را می دهند که جلوه های Moogerfooger را به طور یکپارچه در اجراهای خود ادغام کنند.
غوطه وری بصری:
رابط بصری همه جانبه تجربه کاربر را افزایش می دهد و ارتباطی بین قلمرو دیجیتال و طراحی فیزیکی نمادین واحدهای Moogerfooger ایجاد می کند.
اتوماسیون پارامتر:
کاربران می‌توانند پارامترها را خودکار کنند و فرصت‌های خلاقانه‌ای را برای شکل‌دهی صدای پویا و بافت‌های در حال تکامل در طول زمان باز کنند.
ذخیره سازی از پیش تعیین شده راحت:
این بسته شامل یک سیستم مدیریت از پیش تعیین شده است که به کاربران امکان می دهد تنظیمات دلخواه خود را به طور موثر ذخیره، سازماندهی و فراخوانی کنند.
حذف چالش‌های تعمیر و نگهداری:
شبیه‌سازی دیجیتال چالش‌های لجستیکی مرتبط با نگهداری و ادغام واحدهای سخت‌افزار آنالوگ را حذف می‌کند و راه‌حلی بدون دردسر ارائه می‌دهد.
دقت دیجیتال:
با حفظ کاراکتر آنالوگ، ماهیت دیجیتالی پلاگین ها کنترل دقیق و تکرارپذیری در شکل دادن و دستکاری صداها را تضمین می کند. سازگاری گسترده: پلاگین ها با ایستگاه های کاری اصلی صوتی دیجیتال (DAW) سازگار هستند و دسترسی طیف گسترده ای از کاربران را تضمین می کنند.
طراحی خلاقانه صدا:
نوازندگان و طراحان صدا می توانند امکانات طراحی صدا خلاقانه را کشف کنند و مرزهای پردازش جلوه های سنتی را جابجا کنند.
مسیریابی سیگنال انعطاف پذیر:
افزونه ها از گزینه های مسیریابی سیگنال انعطاف پذیر پشتیبانی می کنند و به کاربران اجازه می دهند پیکربندی های مختلف را برای نتایج صوتی منحصر به فرد آزمایش کنند.
تأثیر کم CPU:
با وجود شبیه سازی دقیق، افزونه ها با در نظر گرفتن کارایی طراحی شده اند و تأثیر CPU را برای ادغام روان در پروژه های پیچیده به حداقل می رساند.
توسعه مستمر:
تعهد Moog Music به توسعه مداوم تضمین می کند که کاربران از به روز رسانی ها و پیشرفت ها بهره مند شوند و افزونه ها را به روز و مرتبط نگه دارند.
Legendary Moog Filter Sweeps:
پلاگین Moogerfooger Lowpass Filter در بازتولید جاروب فیلتر افسانه ای Moog عالی عمل می کند و به صدای رسا می افزاید.
مدولاسیون حلقه پویا:
پلاگین Ring Modulator جلوه های مدولاسیون حلقه پویا را ارائه می دهد و طیف گسترده ای از زنگ های فلزی و هارمونیک را ارائه می دهد.
جلوه‌های مرحله‌ای هیجان‌انگیز:
پلاگین فازر 12 مرحله‌ای افکت‌های مرحله‌ای هیجان‌انگیز را ارائه می‌کند که برای افزودن حرکت و ابعاد به منابع مختلف صوتی مناسب است.
Rich Analog Delay Tones:
افزونه Analog Delay آهنگ های تاخیری شاداب و غنی از Moogerfooger dela اصلی را به تصویر می کشد.
پلاگین های Moog Moogerfooger Effects Bundle عبارتند از:

هر یک از هفت افکت به دقت با احترام به رنگ‌های شاداب و متمایز مدارهای آنالوگ اصلی بازسازی شده‌اند. اکنون آماده ادغام در ایستگاه کاری صوتی دیجیتال شما هستند. این افزونه‌ها با عملکرد استریو و مجموعه ویژگی‌های گسترده، عملکرد کلاسیک Moogerfooger را بیشتر برای خالق دیجیتال مدرن تطبیق می‌دهند. با تمام پارامترهای آماده برای خودکار شدن و همچنین توانایی ذخیره و مدیریت تنظیمات از پیش تعیین شده، پلاگین های Moogerfooger Effects جهش می یابند. و خود را دوباره در اطراف آهنگ های صوتی شما شکل می دهند.

مجموعه اصلی Moogerfoogers به دلیل ورودی ها و خروجی های ولتاژ کنترل قدرتمند و انعطاف پذیر آنها بیش از مجموع قطعات خود بودند – قادر به بازی در بین خود و ترکیب به اثرات متقابل پویا بودند. پلاگین‌های Moogerfooger Effects این اتصال CV را دوباره ایجاد می‌کنند. و به هر نمونه از Moogerfooger اجازه می‌دهد تا پارامترهای هر دیگری را در پروژه شما در هر DAW به عنوان یک پلاگین AUv2، VST3 یا AAX تعدیل کند. هر افکت جان می‌گیرد. و ظرافت‌های متفاوتی را در سیگنال‌های شما به ثبت می‌رساند. با آتنوورترهای دیجیتالی که به هر ورودی CV و قابلیت‌های زنجیره جانبی اضافه می‌شوند، امکانات نوآورانه‌ای در طراحی صدا و کنترل عمیق بر هر جنبه از صدای شما ارائه می‌دهند.

Moog Moogerfooger Effects Bundle – Moogerfooger MF-101S Lowpass Filter

فیلتر Lowpass MF-101S اختراع مجدد پدال افکت های آنالوگ کلاسیک MF-101 موگ موزیک است.

سخت‌افزار MF-101 Lowpass Filter، که در سال 1998 معرفی شد، دارای دو عملکرد کامل مدولار بود: یک فیلتر کلاسیک و تمام آنالوگ 4 قطبی Lowpass که با یک فالوور پاکتی جفت می‌شود تا حرکت پویا را به صدای فیلتر شده منتقل کند. MF-101 که توسط Bob Moog و تیم مهندسی او طراحی شده بود، یک نسل مستقیم از سینت سایزرهای مدولار Moog بود که برای پردازش، مدوله کردن و نواختن با ورودی های مختلف از گیتار، صدا و سینت سایزر گرفته تا هر منبع صوتی قابل تصوری سازگار بود.

فیلتر Lowpass MF-101 با دقت به عنوان MF-101S بازسازی شده است. و نه تنها صدای گرم و پر جنب و جوش نسخه اصلی را به تصویر می کشد. بلکه روشی ارگانیک که در آن پارامترها برای ایجاد یک تجربه نواختن موسیقی با هم در تعامل هستند را به تصویر می کشد.

پلاگین MF-101S با قابلیت اتصال CV، عملکرد استریو، مجموعه ویژگی های گسترده، توانایی اجرای چندین نمونه و از پیش تعیین شده، عملکرد کلاسیک Moogerfooger را بیشتر برای خالق دیجیتال مدرن تطبیق می دهد.

Moogerfooger Plug-In Bundle – Moogerfooger MF-102S RingMod

مدولاتور حلقه MF-102S اختراع مجدد پدال افکت های آنالوگ کلاسیک MF-102 موگ موزیک است.

مدولاتور حلقه ای MF-102، که در سال 1998 معرفی شد. شامل سه عملکرد کامل مدولار بود. یک مدولاتور حلقه، یک نوسان ساز حامل کنترل شده با ولتاژ، و یک نوسان ساز فرکانس پایین با شکل موج دوگانه کنترل شده با ولتاژ (LFO). MF-102 که توسط Bob Moog و تیم مهندسی او طراحی شده بود، یک نسل مستقیم از سینت سایزرهای مدولار Moog بود که برای پردازش، مدوله کردن و نواختن با ورودی های مختلف از گیتار، صدا و سینت سایزر گرفته تا هر منبع صوتی قابل تصوری سازگار بود.

مدولاتور حلقه MF-102 با دقت به عنوان MF-102S بازسازی شده است. و نه تنها صدای فاصله دار و آینده نگر اصلی را ضبط می کند، بلکه روشی ارگانیک را که در آن پارامترها برای ایجاد یک تجربه نواختن موسیقی با هم تعامل دارند، ضبط می کند.

پلاگین MF-102S با قابلیت اتصال CV، عملکرد استریو، مجموعه ویژگی های گسترده، توانایی اجرای چندین نمونه و تنظیمات از پیش تعیین شده، عملکرد کلاسیک Moogerfooger را بیشتر با خالق دیجیتال مدرن تطبیق می دهد.

Moog Moogerfooger Effects Bundle – Moogerfooger MF-103S 12 Stage Phaser
MF-103S 12-Stage Phaser یک اختراع مجدد از پدال افکت های آنالوگ کلاسیک MF-103 موگ موزیک است. فازر 12 مرحله ای MF-103، که در سال 1999 معرفی شد. دارای دو عملکرد کامل مدولار بود: یک فازر 6 مرحله ای/12 مرحله ای با ولتاژ کنترل شده و یک نوسانگر فرکانس پایین با برد وسیع با ولتاژ کنترل شده (LFO). MF-103 که توسط Bob Moog و تیم مهندسی او طراحی شده بود. یک نسل مستقیم از سینت سایزرهای مدولار Moog بود که برای پردازش، مدوله کردن و نواختن با ورودی های مختلف از گیتار، صدا و سینت سایزر گرفته تا هر منبع صوتی قابل تصوری سازگار بود. MF-103 Stage Phaser با دقت به عنوان MF-103S بازسازی شده است و نه تنها صدای محصور کننده روانگردان اصلی را به تصویر می کشد، بلکه روشی ارگانیک را که در آن پارامترها برای ایجاد یک تجربه نواختن موسیقی با هم تعامل دارند، به تصویر می کشد.

پلاگین MF-103S با قابلیت اتصال CV، عملکرد استریو، مجموعه ویژگی های گسترده، توانایی اجرای چندین نمونه و تنظیمات از پیش تعیین شده، عملکرد کلاسیک Moogerfooger را بیشتر با خالق دیجیتال مدرن تطبیق می دهد.

Moog Moogerfooger Effects Bundle – Moogerfooger MF-104S Analog Delay
MF-104S Analog Delay اختراع مجدد پدال افکت های آنالوگ کلاسیک MF-104 موگ موزیک است.

تاخیر آنالوگ MF-104 که در سال 2000 معرفی شد. تاخیری سرسبز و تمام آنالوگ را به خط کلاسیک جلوه های Moogerfooger اضافه کرد. این دستگاه دارای یک دستگاه تیپ سطلی با برد دوگانه (BBD) بود که محدوده زمان تأخیر را از 40 میلی ثانیه تا 800 میلی ثانیه ارائه می کرد. نسخه‌های بعدی MF-104 همگام‌سازی تمپو و گزینه‌های مدولاسیون زمان گسترده را از طریق یک LFO چند موجی ارائه کردند. MF-104 که توسط Bob Moog و تیم مهندسی او طراحی شده بود. یک نسل مستقیم از سینت سایزرهای مدولار Moog بود که برای پردازش، مدوله کردن و نواختن با ورودی های مختلف از گیتار، صدا و سینت سایزر گرفته تا هر منبع صوتی قابل تصوری سازگار بود.

تاخیر آنالوگ MF-104 با دقت به عنوان MF-104S بازسازی شده است و تمام بافت گرم و ارگانیک و خصوصیات مدار تاخیر آنالوگ اصلی را به تصویر می کشد، در حالی که انعطاف پذیری و سهولت استفاده در قرن بیست و یکم را اضافه می کند.

پلاگین MF-104S با قابلیت اتصال CV، عملکرد استریو، مجموعه ویژگی های گسترده، توانایی اجرای چندین نمونه و تنظیمات از پیش تعیین شده، عملکرد کلاسیک Moogerfooger را بیشتر با خالق دیجیتال مدرن تطبیق می دهد.

Moog Moogerfooger Effects Bundle – Moogerfooger MF-105S MuRF
MF-105S MuRF اختراع مجدد پدال افکت آنالوگ کلاسیک MF-105 موگ موزیک است.

MF-105 MuRF (Multiple Resonant Filter Array) که در ابتدا در سال 2004 معرفی شد.

دارای دو عملکرد اساسی بود:
 • یک آرایه 8 باندی از فیلترهای تشدید کننده که می توانند برای پاسخ باس یا فرکانس متوسط صداگذاری شوند،
 • یک ماژول ANIMATION از پیش برنامه ریزی شده که تولید می کند. دنباله ای از پاکت ها که سطوح 8 فیلتر را تعدیل می کنند.
MF-105 که توسط Bob Moog و تیم مهندسی او طراحی شده بود. یک نسل مستقیم از سینت سایزرهای مدولار Moog بود که برای پردازش، مدوله کردن و نواختن با ورودی های مختلف از گیتار، صدا و سینت سایزر تا هر منبع صوتی قابل تصوری سازگار بود.

MF-105 MuRF با دقت به عنوان MF-105S بازسازی شده است. و نه تنها صدای متمایز اصلی را ضبط می کند، بلکه روشی ارگانیک را که در آن پارامترها برای ایجاد یک تجربه نواختن موسیقی با هم تعامل دارند، ضبط می کند.

پلاگین MF-105S با قابلیت اتصال CV، عملکرد استریو، مجموعه ویژگی های گسترده، توانایی اجرای چندین نمونه و تنظیمات از پیش تعیین شده، عملکرد کلاسیک Moogerfooger را بیشتر با خالق دیجیتال مدرن تطبیق می دهد.

Moog Moogerfooger Effects Bundle – Moogerfooger MF-107S Freqbox

MF-107S Freqbox یک اختراع مجدد از پدال افکت های آنالوگ کلاسیک MF-107S موگ موزیک است.

MF-1057 Freqbox، که در ابتدا در سال 2007 معرفی شد، دارای چندین عملکرد ترکیبی کامل مدولار بود:

 • یک نوسانگر کنترل شده با ولتاژ (VCO) با شکل موج متغیر که می‌توان آن را به سختی همگام‌سازی کرد و فرکانس را توسط ورودی صدا مدوله کرد،
 •  یک دنبال کننده پاکت که امکان پویایی را فراهم می‌کرد.

سیگنال ورودی برای تعدیل فرکانس VCO. علاوه بر این، دامنه VCO توسط دینامیک سیگنال ورودی کنترل می شد.  و VCO را می توان با ورودی صوتی مخلوط کرد. MF-107 که از نسل مستقیم سینت سایزرهای مدولار Moog است، برای پردازش، مدوله کردن و نواختن با ورودی های مختلف از گیتار، صدا، و سینتی سایزر گرفته تا هر منبع صوتی قابل تصوری سازگار شده است.

MF-107 Freqbox با دقت به عنوان MF-107S بازسازی شده است. و نه تنها صداهای ناهنجار و عجیب و غریب اصلی را ضبط می کند، بلکه روشی ارگانیک را که در آن پارامترها برای ایجاد یک تجربه نواختن موسیقی با هم تعامل دارند، ضبط می کند.

پلاگین MF-107S با قابلیت اتصال CV، عملکرد استریو، مجموعه ویژگی های گسترده، توانایی اجرای چندین نمونه، و از پیش تنظیم شده، عملکرد کلاسیک Moogerfooger را بیشتر با خالق دیجیتال مدرن تطبیق می دهد.

Moog Moogerfooger Effects Bundle – Moogerfooger MF-108S Cluster Flux

MF-108S Cluster Flux یک اختراع مجدد از پدال افکت های آنالوگ کلاسیک MF-108 موگ موزیک است.

این پلاگین، که در ابتدا در سال 2011 معرفی شد. دارای چندین عملکرد ترکیبی کامل مدولار بود:

 • یک خط تاخیر دو برد باکت تیپ (BBD) طراحی شده برای زمان تاخیر بسیار کوتاه
 • یک نوسانگر فرکانس پایین چند شکلی (LFO) که قادر به تعدیل خط تاخیر برای انواع افکت ها از جمله Chorus، Flanging و Vibrato. MF-108 که از نسل مستقیم سینت سایزرهای مدولار Moog است. برای پردازش، مدوله کردن و نواختن با ورودی های مختلف از گیتار، صدا و سینت سایزر گرفته تا هر منبع صوتی قابل تصوری سازگار شده است.

MF-108 Cluster Flux با دقت به عنوان MF-108S بازسازی شده است. و نه تنها صدای چرخش ظریف و اصوات فلنجی اصلی را ضبط می کند. بلکه روشی ارگانیک را که در آن پارامترها برای ایجاد یک تجربه نواختن موسیقی با هم تعامل دارند، ضبط می کند.

پلاگین MF-108S با قابلیت اتصال CV، عملکرد استریو، مجموعه ویژگی های گسترده، توانایی اجرای چندین نمونه و تنظیمات از پیش تعیین شده، عملکرد کلاسیک Moogerfooger را بیشتر با خالق دیجیتال مدرن تطبیق می دهد.

Moog Moogerfooger Effects Bundle -Moogerfooger MF-109S Saturator

MF-109S Saturator یک اثر نرم افزاری جدید است که از توسعه پلاگین های Moogerfooger Effects پدید آمده است.

یکی از اجزای اصلی هر Moogerfooger، مرحله درایو ورودی آن است که می‌تواند گرما، اعوجاج و کرانچ را به صدا اضافه کند. در طول آزمایش بتا، مشخص شد که کاربران خواهان کنترل پویا بر مدار درایو Moogerfoogers هستند. بنابراین MF-109S متولد شد.

MF-109S Saturator قادر است با جفت کردن یک فالوور پاکت با دامنه وسیع با کنترل دوقطبی بر روی مدار درایو منحصربه‌فرد پلاگین‌های Moogerfooger Effects، از اوردرایو محکم، پویا و اشباع آنالوگ به فشرده‌سازی و انبساط صاف حرکت کند. علاوه بر این، مدار مولد نویز Minimoog مدل D را مدل‌سازی می‌کند  و امکان کنترل سطح مولد نویز و صدای نویز را با نوع فیلتر قابل تعویض فراهم می‌کند. دنبال کننده پاکت MF-109S Saturator و خروجی‌های CV نویز و ورودی‌های CV متعدد به آن اجازه می‌دهند. با تمام افزونه‌های دیگر Moogerfooger Effects صحبت کند.

 
در نتیجه

بسته پلاگین Moog Moogerfooger  افزودنی قابل توجه به زرادخانه هر تولیدکننده است. جادوی صوتی واحدهای جلوه‌های آنالوگ نمادین Moog را به تصویر می‌کشد. و به کاربران این امکان را می‌دهد که آهنگ‌های خود را با شخصیت، گرما و نوستالژی القا کنند. پلاگین های Moogerfooger از سکانس های تپنده و تأخیرهایی با صدای قدیمی گرفته تا بافت های آزمایشی، امکانات بی پایانی را برای کاوش صوتی، یک گردش کار آسان، و آخرین اما نه کم اهمیت ترین، ارائه می کنند.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements

 • MacOS 11.7 or newer, Intel or Apple Silicon
 • Windows 10 or newer, 64-bit Intel systems or newer
 • VST3/AU/AAX formats supported
 • Note: This product supports both iLok USB and iLok Cloud activation. You will need a free iLok account, and either a physical iLok USB key OR an active internet connection (to start an iLok Cloud Session).

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید