.
Modern Warplanes v1.20.1 MOD (Unlimited Missiles) بازی اندرویدی هواپیماهای جنگی

Modern Warplanes یک بازی اندرویدی است که در آن بازیکنان مبارزان را کنترل می کنند و با بازیکنان دیگر مقابله می کنند تا به پیروزی برسند. شما می توانید حالت های مختلف بازی را پیدا کنید و هر حالت نکات جالب خود را دارد. علاوه بر این، این بازی برای بسیاری از مخاطبان مختلف نیز مناسب است. زیرا عناصر حمایتی خاصی را به همراه دارد که بازیکنان می توانند به سرعت به آنها عادت کنند. بنابراین، این یک بازی است که سرگرمی های عالی را برای شما به ارمغان می آورد.

در نبردهای جذاب شرکت کنید

وقتی Modern Warplanes را بازی می کنید، بازیکنان نبردهای هوایی چشمگیر را به طور کامل تجربه خواهند کرد. با مشاهده آسمان می توانید محیط های قابل توجهی پیدا کنید و البته این عاملی خواهد بود که در اولین تجربه شما را جذب می کند. اما این بازی بر روی گشت و گذار و نبردهای هوایی تمرکز دارد که در هنگام رویارویی با دشمنان مختلف نمی توانید چشم خود را از آن بردارید و سعی کنید سطح را به درستی تکمیل کنید.

شما هواپیمای خود را از منظر سوم شخص مشاهده خواهید کرد و نمای پانوراما از اهداف نمایش داده شده بر روی صفحه را در اختیار شما قرار می دهد. در عین حال، برای کسانی که از حرکت در یک فضای بزرگ می ترسند، بازی دارای ویژگی های پشتیبانی نیز خواهد بود. بنابراین بازیکنان می‌توانند روی انتخاب اهداف و شلیک گلوله‌ها تمرکز کنند تا قبل از شلیک گلوله‌ها را به زمین بزنند.

با مهارت های خود اهداف را در هوا شکست دهید

شما یک هواپیما با سلاح های مختلف دریافت خواهید کرد که در Modern Warplanes نمی توانید آنها را نادیده بگیرید. مانند جنگنده های واقعی، هواپیمای شما نیز برخی از عناصر شناسایی دشمن را دریافت می کند. به عبارت دیگر، زمانی که در هوا در حال حرکت هستید، اهداف قرمز رنگی که دشمن هستند مشخص می شوند. شما باید هدف مورد نظر را انتخاب کنید و به طور مداوم به آنها گلوله شلیک کنید تا به آنها آسیب برسانید.

در حالت های مختلف شرکت کنید

در Modern Warplanes حالت های مختلفی مانند deathmatch، survival و team deathmatch خواهید یافت و متوجه خواهید شد که شباهت هایی در گیم پلی بازی با بازی های تیراندازی وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، در حالت deathmatch تیمی، با دوستان دیگر وقت می گذرانید و با اهداف قرمز رنگ مقابله خواهید کرد. به دلیل وسعت نقشه، دشمنان شما می توانند به سمتی که دوست دارند پرواز کنند و گاهی فرصت هایی برای مقابله با شما پیدا می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.