.
MobaXterm Pro 23.1.5058 + Portable مدیریت از راه دور کامپیوترها

MobaXterm Pro مجموعه ای از ابزارهای کمکی است که همه چیزهایی را که برای مدیریت از راه دور کامپیوترها نیاز دارید را در اختیار دارد. برای برنامه نویسان، طراحان وب، مدیران و تقریباً همه کاربرانی که اغلب نیاز به کار از راه دور دارند در نظر گرفته شده است.

مدیریت و مدیریت چندین کامپیوتر متصل به یک شبکه اغلب شامل وظایف پیچیده ای است که اکثر آنها نیاز به اتصال از راه دور دارند. مدیران و متخصصان از ابزارهای مختلفی برای انجام اقدامات خاص استفاده می کنند. اما وقتی همه چیز از یک مکان در دسترس باشد. همه چیز می تواند از خسته کننده به سازنده تبدیل شود.

یکی از نرم‌افزارهای تخصصی که با هدف ارائه تمامی امکانات مورد نیاز برای چنین فعالیت‌هایی انجام می‌شود، MobaXterm Pro است. این بسته تعداد زیادی از توابع و برنامه های کاربردی را ارائه می دهد که برای برنامه نویسان، طراحان وب، مدیران و تقریباً همه کاربرانی که نیاز به انجام بسیاری از کارهای از راه دور به روشی ساده تر دارند، طراحی شده است.

رابط کاربری و امکانات برنامه

از طریق رابط کاربری زیبا و منظم سازماندهی شده، به تمام ویژگی ها و دستورات دسترسی خواهید داشت. اول از همه،MobaXterm Pro به لطف سرور داخلی X11 و رابط چند زبانه‌ای که امکان اجرای چندین کار را به طور همزمان، روی بیش از یک دستگاه راه دور می‌دهد. کاربران زیادی را به خود جذب می‌کند.

تا آنجا که به مشتریان از راه دور مربوط می شود، خوشحال خواهید شد که بدانید با این برنامه می توانید انواع مختلفی از جلسات ایجاد کنید. به طور دقیق تر، از اتصالات SSH، Telnet، RDP، VNC، FTP، SFTP، Rlogin، XDMCP و سریال پشتیبانی می کند.

این مجموعه همچنین دارای یک ترمینال پیشرفته است که قادر به اجرای دستورات یونیکس از طریق اسکریپت bash shell خود اجرا کند. اگر نیاز به مشاهده تصاویر دیجیتال، نوشتن متن یا کد، انجام مقایسه فایل یا دایرکتوری و سایر اقدامات دارید. بهتر است بدانید که MobaXterm ابزارهای اختصاصی برای آنها ارائه می دهد.

Session manager و ویژگی recoding ماکرو آن ارزش بیشتری به بسته اضافه می کند. بدون ذکر عامل سرگرم کننده که در قالب چندین بازی ترمینال نیز وجود دارد.

مزیت اصلی این مجموعه سرور داخلی X11 و رابط چند زبانه ای است که به لطف آن می توانید چندین کار را به طور همزمان بر روی چندین رایانه از راه دور اجرا کنید. اتصالات SSH، Telnet، RDP، VNC، FTP، SFTP، Rlogin، XDMCP و سریال پشتیبانی می شوند.

در نتیجه

به طور خلاصه، واضح است که MobaXterm Pro موفق شده است که در مدیریت از راه دور به کاربر یا مدیر قدرتمند برتری بدهد. مجموعه جامد از توابع و سفارشی سازی های متعدد و ابزارهای ارائه شده توسط این برنامه، آن را در میان برترین ابزارهای در رده خود قرار می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار توسط  Crack
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار توسط keygen
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید اما اجرا نکنید.
 • فایل keygen را اجرا کرده و گزینه  Get Version from File را انتخاب کرده  و فایل MobaXterm.exe را در مسیری که نرم افزار نصب شده است انتخاب کنید و سپس Generate را بزنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.