.
MiniTool Partition Wizard ALL Editions 12.7 + WinPE + Portable مدیریت پارتیشن

MiniTool Partition Wizard توابع رایگان قدرتمندی را در مدیریت پارتیشن دیسک برای بهینه سازی استفاده از دیسک و محافظت از داده های شما ارائه می دهد. این برنامه مدیریت اولیه پارتیشن دیسک را انجام می دهد. مانند ایجاد پارتیشن، حذف پارتیشن، پاک کردن پارتیشن، کپی کردن پارتیشن، کلون کردن دیسک و غیره. این می تواند اندازه پارتیشن را با جادوگر رایگان و ایمن افزایش یا کاهش دهد، که محدودیت مدیریت دیسک داخلی در تغییر اندازه پارتیشن را از بین می برد.

تبدیل نوع دیسک

MiniTool Partition Wizard می تواند نوع دیسک را بین MBR و GPT بدون از دست دادن داده تبدیل به پشتیبانی از هارد دیسک ۳ ترابایتی کند. همچنین می تواند FAT/FAT32 را بدون دستور دیسک به NTFS تبدیل کند و بدون فرمت مجدد NTFS را به FAT 32 تبدیل کند.

با استفاده از این نرم افزار MiniTool می توانید پارتیشن های گم شده یا حذف شده را بازیابی کنید. جدول MBR خود را بازسازی کنید. و پارتیشن را به گونه ای تراز کنید تا عملکرد ورودی/خروجی SSD را بهینه کنید.

رابط کاربری ساده

MiniTool Partition Wizard رابط کاربری ساده و آسانی دارد. همه عملکردهای اساسی در بالای پنجره به عنوان نمادهای بزرگ و همچنین در منوها نمایش داده می شوند. و عملکردهای پیشرفته تری مانند “پاک کردن دیسک” تنها در منویی یافت می شوند که به احتمال زیاد آنها را به طور تصادفی انتخاب نکنید.

حتی اگر CPU دستگاه شما قادر به نمایش خوب باشد. و واحد حافظه سریع اطلاعات را پردازش کند، بدون درایو هارد دیسک سالم، عملکرد کلی تا حد زیادی کاهش می یابد. خوشبختانه، با کمک برنامه‌های تخصصی مانند MiniTool Partition Wizard ، می‌توانید وضعیت درایو دیسک سخت خود را زیر نظر داشته باشید. تا پتانسیل را به حداکثر برسانید و رایانه خود را روان کار کنید.

از نظر بصری جذاب و آسان برای استفاده

اجرای برنامه به شما این احساس را می دهد که از قبل می دانید چه کاری باید انجام شود و توابع در کجا قرار می گیرند. رابطی که در اختیار شما قرار می دهد، ظاهری مدرن و تازه دارد، با دکمه هایی که به طور هوشمندانه چیده شده و توسط نمادهای بصری تأکید شده است.

فهرست مرکزی همه دستگاه‌های ذخیره‌سازی شناسایی‌شده را به همراه اطلاعاتی مانند فضای آزاد/استفاده‌شده، سیستم فایل، نوع، و همچنین وضعیت نمایش می‌دهد. فرآیندها را می‌توان به راحتی از منوی زمینه برنامه به حرکت درآورد. یا با انتخاب عنصری که پس از آن گزینه‌ها را از نوار ابزار انتخاب می‌کنید.

مدیریت دیسک

هر دو دیسک پایه و دیسک پویا را با یک راه حل مدیریت کنید. مهم نیست که اندازه پارتیشن یا حجم پویا را تغییر دهید. تبدیل دیسک پویا به دیسک اصلی بدون از دست دادن اطلاعات یا سایر مبدل دیسک پویا. با خیال راحت دو پارتیشن را در یک پارتیشن بزرگتر بدون از دست دادن داده ادغام کنید. جادوگر گسترش پارتیشن تک کلیدی به افزایش اندازه پارتیشن سیستم بدون راه اندازی مجدد کمک می کند تا زمان خرابی سرور را به حداقل برساند.

توضیح کوتاهی در مورد تفاوت نسخه های مختلف

MiniTool Partition Wizard نسخه Professional یک نرم افزار پارتیشن جادویی است که برای محیط تجاری با ویژگی های پیشرفته ای مانند Merge Partition، تبدیل دیسک دینامیک به دیسک پایه و تغییر اندازه کلاستر بهینه شده است.

MiniTool Partition Wizard Enterprise Edition برای سازمان ها، شرکت ها، مدارس و دولت ها طراحی شده است. تمام عملکرد MiniTool Partition Wizard Server Edition را پوشش می دهد و می تواند بر روی تعداد نامحدودی از رایانه ها در یک محیط تجاری واحد برای مدیریت پارتیشن های دیسک نصب و استفاده شود. نسخه Enterprise دارای بسته ویژگی های غنی تری نسبت به نسخه خانگی، حرفه ای و سرور است.

از نسخه MiniTool Partition Wizard Technician Edition می توان بر روی تعداد نامحدودی رایانه شخصی، در شرکت هایی که کاربران می خواهند استفاده کرد. با این حال، تنها یک تکنسین می تواند از قابلیت های آن استفاده کند. با این حال، این برنامه در مقایسه با سایر نسخه های موجود، راحتی بیشتری را به همراه دارد. به عنوان مثال، MiniTool Partition Wizard Server Edition را می توان تنها بر روی یک سرور نصب کرد. در حالی که MiniTool Partition Wizard Enterprise Edition را می توان در داخل یک شرکت استفاده کرد. کسانی که می‌خواهند از قابلیت‌های MiniTool Partition Wizard بدون این محدودیت‌ها لذت ببرند. بهتر است به جای آن به سراغ Technician Edition بروند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS:  Windows 11,10, 8/8.1,7 (all editions, 32/64 bit).
  • Windows Server 2003/2008 R2/2012 R2/2016/2019 (all editions, 32/64 bit).
  • Windows Small Business Server 2003, 2008, 2011 (all editions, 32/64 bit).
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • اینترنت را قطع کنید
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • کرک تمام نسخه ها در پوشه Crack موجود است. بنابراین با توجه به نسخه انتخابی و بر اساس 32 بیتی و یا 64 بیتی بودن سیستم اتان فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار دهید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.