.
Minecraft 1.19.73.02 بازی ماین کرافت اندروید

Minecraft یک بازی sandbox است که برای گیمرهای امروزی چندان عجیب نیست. این سبک بازی همیشه با گیم پلی خاص سال ها مورد علاقه بوده است. دنیای بزرگی با مکان های معروف برای کاوش برای شما ایجاد می شود و همچنین عاملی است که بازیکنان را معتاد می کند. نه تنها این، هیچ چیز نمی تواند با این کیفیت شگفت انگیز گرافیک پیکسل بلوک مقایسه شود. به دلیل این موفقیت، Mojiang این بازی را ایجاد کرده است تا نهایت تجربه دنیای واقعی را به شما ارائه دهد.

دنیای بی پایان جادویی

Minecraft یک بازی بلوکی است که در جوامع بازی سازی امروزی جهان مشهور و محبوب است. در واقع، این یک بازی جهان باز با جعبه های شنی جادویی است. این بازی یک تجربه عالی برای شماست تا خلاقیت خود را رها کنید و دنیایی را بسازید که همیشه آرزویش را داشتید. این بازی در جهان‌های مختلف ایجاد شده توسط بازیکن با زمین‌های کوهستانی، برکه‌های باتلاقی و علف‌زارهای وسیع می‌گذرد. حتی بهتر از آن این است که بازیکنان می توانند جهان های بی شمار شگفت انگیزی را کشف کنند و همه چیز را به روش خود بسازند.

حالت های مختلف بازی

توسعه دهنده بازی حالت های بازی محبوبی را برای بازیکنان فراهم کرده است که اکثر بازی ها دارند. در حالت نوآورانه، بازیکنان می توانند بازی کنند و از منابع نامحدود استفاده کنند. شما می توانید از آن برای ساخت هر چیزی که می خواهید استفاده کنید. علاوه بر این، سعی کنید بازی را در حالت بقا تجربه کنید. اینجاست که باید در ماجراجویی شرکت کنید تا دنیا را کشف کنید. منابع دیگری برای زنده ماندن پیدا کنید و خانه بسازید و از خود محافظت کنید.

در این بازی بزرگ چه اتفاقی خواهد افتاد

در Minecraft، بازیکنان اجازه دارند آثار شگفت‌انگیزی در اندازه واقعی بسازند که رویای آنها را داشتید. نه تنها این، بلکه بازی به شما این امکان را می دهد که در زندگی واقعی جهان را کشف کنید و از سازندگان دیگر برای ایجاد انواع بیلدها استفاده کنید. اگر یاد گرفته باشید، این بازی عمدتا بر روی واقعیت افزوده تمرکز دارد. جایی که بازیکنان می توانند شاهکارهای خود را در این دنیا خلق کنند.

درآمد و  سرگرمی با دوستان

عاملی که Minecraft را از بازی های دیگر متمایز می کند این است که بازیکنان می توانند سرگرمی را با دوستان خود شریک شوند. این ثابت می کند که شما همیشه حتی پس از خروج از بازی به فعالیت های آنلاین در دنیای در حال ساخت دسترسی پیدا کرده و آن ها را حفظ می کنید. در این بازی شما می توانید همزمان با ۱۰ نفر بازی کنید و محدودیت دعوت ندارید. نه تنها این، بلکه بازیکنان همچنین می توانند با حداکثر ۴ دوست با یک حساب رایگان Xbox Live آنلاین بازی کنند. بازی چند نفره به شما کمک می کند جدیدترین خلاقیت ها را در بازار کشف کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3.8]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.