.
Mindjet MindManager 2023 v23.0.154 + Portable + MAP + WordX + Task-Q راهبری پروژه

MindManager محصولی از شرکت Mindjet می باشد.  محیط آن مشابه با پاورپوینت می باشد. شعار این نرم افزار این می باشد: با نقشه صحیح می توان به هر جایی رفت. این نرم افزار به شما امکان می‌دهد ایده‌ها، چشم‌اندازهای استراتژیک و اطلاعات تجاری خود را به نقشه‌های عملی تبدیل کنید که به شما یا سازمان اتان کمک می‌کند سریع‌تر، کارآمدتر و یکپارچه‌تر کار کنید.

ایده های خود را با ارائه آنها در قالب نقشه و نمودار با دیگران به اشتراک بگذارید. اطلاعات را از طریق بیش از ۷۰۰ برنامه ابری از جمله Google Docs، Trello و Slack به اشتراک بگذارید.

شما می توانید با چندین پروژه به طور همزمان کار کنید، زیرا هر نقشه در یک تب جداگانه نمایش داده می شود. نقشه ذهنی می تواند شامل چندین موضوع و موضوعات فرعی، لینک ها، یادداشت ها، تصاویر، برچسب ها، برچسب ها و حتی پیوست ها باشد. آیتم ها را می توان با هم گروه بندی کرد یا با درج فلش های رابطه پیوند داد. می توانید برای هر موضوع یادآوری تنظیم کنید، ویژگی های آن را تعریف کنید و آن را به داده های صفحه گسترده مرتبط کنید.

رابط کاربری

رابط نوار دسترسی آسان به همه گزینه ها و ویژگی ها را ارائه می دهد، در حالی که راهنمای ویدیویی «شروع به کار» و نکات سریع برای کمک به کاربران مبتدی وجود دارد.

 

امکانات برنامه

این برنامه به شما امکان می دهد آیکون های اولویت یا پیشرفت را به هر موضوع اختصاص دهید. و آنها را با پرچم های رنگی، شکلک ها و نشانگرهای دیگر برجسته کنید. علاوه بر این، ویژگی “Auto-Calc” به شما امکان می دهد هزینه ها را جمع بندی کنید، سناریوهای “چه می شد اگر” و غیره را مقایسه کنید.

علاوه بر این، می‌توانید بخش‌های نقشه یا کل نقشه‌ها را ادغام کنید. آیتم‌های Outlook و SharePoint را در پروژه خود وارد کنید. پروژه شما می تواند به شیرپوینت صادر شود. در حالی که ابر Mindjet می تواند به شما کمک کند از کار خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

طراحی نقشه کاملاً قابل تنظیم است. زیرا این برنامه با قالب‌های نقشه داخلی، مضامین ارائه می‌شود. و به شما امکان می‌دهد پس‌زمینه و سبک‌ها و شکل‌های موضوع را تغییر دهید. یادداشت‌ها را قالب‌بندی کنید و تراز را تغییر دهید.

هنگامی که استراتژی خود را تعریف کردید، می توانید آن را تجزیه و تحلیل کنید و قابلیت آن را تعیین کنید. این برنامه با چندین قالب داخلی، تجزیه و تحلیل SWOT، ماتریس بوستون یا “تلاش در مقابل تاثیر” ارائه می شود.

ابزارهای Clear line به شما کمک می کنند تا ایده ها را بهتر منتقل کنید.

MindManager به ذهن شما اجازه می دهد تا با اطلاعات آنطور که باید کار کند، سریع و پویا. به این ترتیب یک ایده درخشان یا جزئیات مهم را از دست نخواهید داد.

 • به سرعت ایده های پیچیده را به عناصر کوچکتر تجزیه کنید و نمایشی ساده و بصری از روابط بین آنها ارائه دهید.
 • اضافه کردن جزئیات و زمینه به وظایف به عنوان آنها همراه بدون از دست دادن موضوع.
 •  انتقال یا کپی اطلاعات با کشیدن و رها کردن ساده.
شما نمی توانید به طور مولد کار کنید، زیرا با چیزهای اضافی حواس شما پرت می شود.

MindManager وظایف، ایده‌ها، داده‌ها و اطلاعات شما را در چارچوب قرار می‌دهد تا بتوانید فوراً ببینید روی چه چیزی تمرکز کنید و چه چیزی را نادیده بگیرید.

 • ارتباطات پنهان بین موضوعات، وظایف و داده ها را پیدا کنید.
 • از شر افراط خلاص شوید، خطرات را شناسایی کنید و فرصت ها را بیابید.
 •  با تجسم عواقب اقدامات قبل از انجام آنها تصمیمات بهتری بگیرید.
زنجیره های ایمیل شکسته، جلسات غیرمولد، و ناسازگاری قاتلان واقعی پروژه هستند.

MindManager به شما این امکان را می دهد که تمام اطلاعات مربوط به یک پروژه، طرح یا ایده را در یک پورتال متمرکز که در دسترس همه اعضای تیم قرار می گیرد، ادغام کنید و آنها را در جریان کار، ضرب الاجل ها و مهمتر از همه، مرحله کار قرار دهید.

به طور شفاف در مورد مشارکت، اولویت ها، ضرب الاجل ها و غیره ارتباط برقرار کنید.
 • موارد کار مرتبط و وابسته را به صورت بصری کنار هم بیاورید تا افزونگی را از بین ببرید و همکاری را تشویق کنید.
 •  مشاهده پروژه ها بر اساس منابع، وظایف، و جدول زمانی با نمودار گانت و ابزارهای دیگر برای مشاهده بیشتر پیشرفت، وضعیت، خطرات و خطرات.
دانش تنها در صورتی قدرت است که به آن دسترسی داشته باشید.

MindManager داده‌های نامتجانس را در یک پنل مدیریت ساختاریافته ترکیب می‌کند و آنها را به عنوان یک کل واحد ارائه می‌کند، جایی که همه چیز به هم متصل است و در نظر گرفته می‌شود، جایی که همه چیز معنا دارد و همه چیز قابل تحقق است.

 • همگام سازی داده های مرتبط از فایل های مایکروسافت آفیس و بیش از ۸۰۰ برنامه.
 • اضافه کردن و مشاهده فایل ها، تصاویر، پیوندها، فایل های رسانه ای و بیشتر بدون زحمت – کنترل روز خود، کار خود و جهان.
 •  آنچه را که مشاهده می کنید و نمایش می دهید به راحتی بدون تغییر پنجره یا تقسیم صفحه ویرایش کنید.

در نتیجه

MindManager با ارائه ظاهری مدرن و ویژگی‌های پیشرفته، ابزاری ضروری برای هر سازمانی است، زیرا کار تیمی را تشویق می‌کند، بهره‌وری را افزایش می‌دهد و به کسب‌وکارها کمک می‌کند از رقبا جلوتر بمانند.

MAP for MindManager

مجموعه‌ای در حال رشد از ابزارها و برنامه‌های افزودنی نرم‌افزار Mindjet Mapping از Mindjet است و به شما امکان می‌دهد در موقعیت‌هایی که MindManager می‌تواند در کسب‌وکار و استفاده شخصی از آن استفاده کند، سازنده‌تر و گسترده‌تر باشید. MAP for MindManager که به طور مرتب با عملکردهای جدید به روز می شود، مجموعه ای در حال گسترش از ابزارهای مفید و نوآورانه را ارائه می دهد که به شما کمک می کند از MindManager به روش های غیرمعمول ممکن یا کارآمد استفاده کنید. بیشتر از روش های سنتی

MAP for MindManager را می‌توان طوری پیکربندی کرد که فقط ابزارهایی را که اغلب استفاده می‌کنید نمایش دهد و در نتیجه گردش کار سریع‌تر و نقشه‌برداری سریع‌تر انجام شود. همچنین یک منوی Task Pane وجود دارد که دسترسی به همه ابزارهای مجموعه را فراهم می کند، بنابراین هرگز از هیچ عملکردی بیش از دو کلیک دریافت نمی کنید.

WordX For MindManager

یک برنامه خیره کننده است که برای ایجاد، اجرا و مدیریت صادرات MS Word از نقشه های MindManager طراحی شده است. در نتیجه، علاوه بر این، به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید که کدام موضوعات در صادرات وجود دارد و نیازی به فیلتر کردن محتوای صادراتی ناخواسته نیست تا بتوانید نمای نقشه و محتوای فعلی خود را حفظ کنید. به طور خلاصه، شما همچنین می توانید یک ضمیمه سند از مسائل شناور در نقشه خود ایجاد کنید. در واقع، این برنامه قابلیت صادر کردن نمادهای موضوع را دارد، به عنوان مثال، آیکون های کار و کاربر، خروجی تلفن، نظرات مرور و موضوعات شناور. همچنین، داغ‌ترین صفحه وظیفه WordX به شما امکان می‌دهد عناصر تم را مشاهده و فوراً انتخاب یا از حالت انتخاب خارج کنید که به شما کمک می‌کند رکورد، کتاب، پایان‌نامه، پایان‌نامه یا سایر انواع سند عالی را بسازید.

Task-Q for MindManager

یک نرم افزار ساده و قابل تنظیم برای نرم افزار MindManager میباشد . نرم افزار Task-Q for MindManager برای استفاده و دسترسی آسان و ایجاد یک منوی Ribbon اختصاصی در نرم افزار MindManager به شما کمک می کند

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Microsoft Windows 10 (32-bit and 64-bit)
 • Intel or AMD processor (1 GHz or higher)
 •  2 GB or more of RAM
 •  1 GB free hard disk space
 •  Recommended minimum monitor resolution: 1280×720 pixels
 •  Microsoft .NET 4.6 or higher

Additional requirements for some features:

 •  Microsoft Office Professional 2016 or higher (32 and 64 bits)
 •  Microsoft Project 2016 or higher (32 and 64 bits)
 •  Microsoft Internet Explorer 11.0 or higher
 • Broadband internet connection
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده، کپی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.