.
Microsoft Edge WebView2 Runtime 110.0.1587.57 پلاگین اجرای نرم افزار تحت وب و ویندوز

Microsoft Edge WebView2 Runtime ابزار قدرتمندی است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد HTML، جاوا اسکریپت و سایر فناوری های وب را در برنامه های کاربردی داخلی جاسازی کنند. کنترل WebView2 از Microsoft Edge (Chromium) به عنوان موتور رندر برای نمایش محتوای وب در برنامه های بومی استفاده می کند.. همچنین، این یک جزء حیاتی برای توسعه برنامه‌های کاربردی ویندوز است که با استفاده از Win32 C/C++، WPF، WinForms یا WinUI3 ساخته شده‌اند.

درک تفاوت بین WebView2 SDK و محیط زمان اجرا

به‌عنوان یک توسعه‌دهنده، باید برنامه‌های بهینه‌سازی شده‌ای ایجاد کنید و تعادلی راحت بین استفاده از پلتفرم‌ها، مؤلفه‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی بومی ویندوز و استفاده از فناوری‌های وب مانند HTML، CSS و جاوا اسکریپت پیدا کنید.

راه حل مایکروسافت در درجه اول بر کمک به ایجاد برنامه های انعطاف پذیر – برنامه های ترکیبی – متمرکز است که در نقطه تقاطع برنامه های بومی و وب قرار دارند. هدف آنها ارائه این روش توسعه از طریق استفاده از WebView2 است. WebView2 SDK شامل فهرستی از مؤلفه ها و ابزارهایی است که در طول فرآیند توسعه به شدت مورد نیاز هستند.

از طرف دیگر، پس از توسعه یک برنامه WebView2، برای اجرای یکپارچه آن، در هر دستگاهی که آن برنامه را اجرا می کند، به اجزای WebView2 Runtime نیاز است. خوشبختانه، چندین راه برای ادغام ابزارهای مورد نیاز در سیستم هایی که برنامه های شما را اجرا می کنند وجود دارد.

یک مدل اجرای بدون درز برای برنامه های کاربردی مقیاس پذیر و انعطاف پذیر

Microsoft Edge WebView2 Runtime مجموعه ای از ابزارهای کمکی است که در فرمت های مختلف موجود است. اول، فایل‌های اجرایی آفلاینی هستند که پس از راه‌اندازی اولیه، اجزای مورد نیاز را برای یک محیط کاملاً هماهنگ که می‌تواند برنامه‌های ترکیبی شما را اجرا کند، روی دستگاه شما نصب می‌کنند. این فایل های اجرایی برای معماری های سیستم ۳۲ بیتی، ۶۴ بیتی و ARM (نصب کننده های مستقل Evergreen) در دسترس هستند.

ثانیاً، نصب آنلاینی وجود دارد که به شکل Bootstrapper (نصب کننده کوچکی که معماری دستگاه شما را با روش نصب مناسب مطابقت می‌دهد و اقدام به دانلود و نصب آن می‌کند) یا به‌عنوان پیوندی است که در برنامه شما و به صورت خودکار ادغام می‌شود. معماری ماشین را با نسخه مورد نیاز محیط زمان اجرا مطابقت می دهد (که دریافت پیکربندی سیستم مناسب برای اجرای برنامه را برای کاربران نهایی آسان تر می کند).

ثالثاً، بسته‌های CAB وجود دارند که به شما امکان می‌دهند نسخه ثابت WebView2 Runtime را در کنار تمام اجزای آن، کتابخانه‌ها، وابستگی‌ها و غیره دانلود کنید.

در نتیجه

برای نتیجه گیری، با WebView2، اکنون می توانید همه چیزهایی را که وب ارائه می دهد با قابلیت های قدرتمند چارچوب ها و API های توسعه مایکروسافت، مانند Win32 C/C++، WPF، WinForms و WinUI3 ادغام کنید.

همچنین، با استفاده از Microsoft Edge WebView2 Runtime، می‌توانید به راحتی در هر دستگاهی، تمام بخش‌های لازم از یک مدل اجرای مناسب را برای برنامه‌های ترکیبی خود بیاورید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Windows 11,10,8,7

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.