.
Microsoft Designer چیست و چگونه شروع می کنید؟

Microsoft Designer چیست؟ یک برنامه وب برای ایجاد تصاویر و تصاویر گرافیکی است که در دسترس مشترکین Micorosft 365 است. این می تواند تصاویر و طرح هایی را با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد کند تا به شما در ایجاد محتوای منحصر به فرد کمک کند.

Microsoft Designer ابزاری است که می توانید از آن برای ایجاد مواردی مانند علائم، دعوت نامه ها، آرم ها، پست های رسانه های اجتماعی، بنرهای وب سایت و موارد دیگر استفاده کنید. با استفاده از تصاویر خود یا گزینه Designer’s AI، می توانید به راحتی شروع کنید و هر طرحی را سفارشی کنید.

فهرست مطالب
Microsoft Designer چیست؟
چگونه می توانم Microsoft Designer را دریافت کنم؟
شروع کار با Microsoft Designer
از یک تصویر تولید شده با هوش مصنوعی استفاده کنید
تصویر خود را آپلود کنید
یک فایل از گوشی هوشمند خود اضافه کنید
راه های دیگر برای شروع یک پروژه
طراحی خود را سفارشی کنید
از قالب ها استفاده کنید
مشاهده رسانه شما
تصاویر را اضافه کنید
شامل متن
Styles را انتخاب کنید
Navigate Designer
پروژه خود را ذخیره و به اشتراک بگذارید

Microsoft Designer چیست؟

Microsoft Designer بخشی از Microsoft 365، ابزاری برای ایجاد انواع گرافیک‌ها، از لوگوها و دعوت‌نامه‌ها گرفته تا بنرهای وبلاگ و پست‌های رسانه‌های اجتماعی است. ممکن است قبلاً روی پروژه هایی مانند پروژه های Word یا Publisher کار کرده باشید، اما Designer یک برنامه جداگانه است.

چیزی که Designer را از سایر ابزارهای طراحی متمایز می کند این است که از DALL-E 2 توسط OpenAI استفاده می کند. این نوعی هوش مصنوعی است که به شما امکان می دهد تصاویر و آثار هنری را به سادگی با وارد کردن توضیح متنی آنچه می خواهید ایجاد کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا گرافیک های منحصر به فردی را برای پروژه های خود پیدا کنید و به لطف برنامه نویسی پیشرفته می توانند بسیار واقع گرایانه باشند.

همچنین می توانید از تصاویر خود و ابزارهای طراحی داخلی برای شخصی سازی کامل تصاویر خود استفاده کنید. با قالب‌ها، اشکال، عکس‌ها، نمادها، سبک‌های متن و تم‌های رنگی، می‌توانید ظاهرهای مختلف را بررسی کنید و طرح دقیقی متناسب با پروژه خود دریافت کنید.

چگونه می توانم Microsoft Designer را دریافت کنم؟

از دسامبر ۲۰۲۲، Microsoft Designer به عنوان پیش نمایش در وب از طریق لیست انتظار در دسترس است. می‌توانید آدرس ایمیل خود را به لیست اضافه کنید و پس از اینکه به شما اجازه دسترسی داده شد، دستورالعمل‌هایی برای ورود به سیستم دریافت خواهید کرد.

پیش‌نمایش کنونی شامل همه ویژگی‌های برنامه‌ریزی‌شده نیست، اما مایکروسافت به دنبال بازخورد از کسانی است که به پیش‌نمایش دسترسی دارند تا ابزار را قبل از اینکه به طور کلی در دسترس قرار گیرد، بهبود بخشد.

پس از آن Microsoft Designer به عنوان یک برنامه رایگان برای مشترکین شخصی و خانوادگی Microsoft 365 با ویژگی‌های پولی حق بیمه اختیاری در دسترس خواهد بود. مایکروسافت همچنین قصد دارد تا Designer را با Microsoft Edge ادغام کند. امید این است که به کاربران Edge در طراحی پست های رسانه های اجتماعی و سایر موارد در سایت هایی که در مرورگر بازدید می کنند کمک کند.

شروع کار با Microsoft Designer

هنگامی که وارد Microsoft Designer می شوید، Designer Copilot را خواهید دید. این ابزار به شما کمک می کند اولین تصویر خود را با استفاده از یک تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی، تصویر خود یا یک بوم خالی ایجاد کنید.

از یک تصویر تولید شده با هوش مصنوعی استفاده کنید

در بخش «افزودن تصاویر خود»، گزینه ای برای «شروع با تصویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی» را مشاهده خواهید کرد. اینجاست که قدرت DALL-E 2 واقعاً اوج می گیرد. شرح تصویر مورد نظر خود را در کادر وارد کنید و خودداری نکنید.

شما می توانید هر چیزی را پیدا کنید، از خانه ای که روی ابر شناور است گرفته تا مارمولکی که کلاه بالایی بر سر دارد تا سنجابی که در دریاچه در حال اسکی روی آب است. اگر تصویری را می‌بینید که دوست دارید، برای استفاده از آن، «ذخیره» را انتخاب کنید.

نکته: کسب نتایج خوب از تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی چیزی شبیه به یک مهارت آموخته‌شده است، بنابراین بهترین روش‌ها برای استفاده مؤثر از DALL-E 2 را مطالعه کنید.

سپس می بینید که ایده های طراحی در سمت راست ظاهر می شوند. اگر به پروژه خود سرفصل بدهید، طرح های به روز شده ای را خواهید دید که با عنوان شما نیز درج شده است. طرحی را که می‌خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و روی «Customize Design» کلیک کنید تا برای سفارشی‌سازی در Designer باز شود.

تصویر خود را آپلود کنید

برای آپلود تصویر از رایانه خود، «از این دستگاه» را انتخاب کنید. سپس، به پروژه خود یک عنوان و در صورت تمایل یک عنوان فرعی بدهید. طرح‌هایی را که به‌طور خودکار تولید می‌شوند در سمت راست می‌بینید که تصویر و عنوان شما را در بر می‌گیرد. در بالا، کادرهای کشویی Color یا Size را انتخاب کنید تا جزئیات بیشتری کسب کنید.

یک طرح را انتخاب کنید و روی «Customize Design» کلیک کنید تا با ابزارهای Designer روی پروژه خود کار کنید.

یک فایل از گوشی هوشمند خود اضافه کنید

گزینه دیگر ارسال فایل هایی مانند عکس از گوشی هوشمند خود به Microsoft Designer است. «از تلفن شما» را انتخاب کنید و سپس از دوربین تلفن خود برای اسکن کد QR که ظاهر می شود استفاده کنید.

روی پیوند Microsoft Designer در تلفن خود ضربه بزنید و گزینه ای برای انتخاب فایل ها از دستگاه خود خواهید دید.

هنگامی که یک فایل را انتخاب کردید، یک تأیید خواهید دید.

در عرض یک یا دو دقیقه، باید فایل را در Designer در وب ببینید. “آپلود” را انتخاب کنید و به پروژه خود یک عنوان برای ایجاد طرح ها بدهید. موردی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و روی “Customize Design” کلیک کنید.

راه های دیگر برای شروع یک پروژه

همراه با گزینه‌های بالا، می‌توانید «یک بوم خالی» یا «طرح‌های اخیر» را در پایین طرح‌نویس طراحی کنید. همچنین می‌توانید «رسانه من» را برای استفاده از تصویری که قبلا آپلود کرده‌اید انتخاب کنید.

طراحی خود را سفارشی کنید

هنگامی که پروژه شما در فضای کاری Designer باز می شود، سرگرمی شروع می شود! جلو و مرکز طراحی خود را با ابزارها در سمت چپ خواهید دید. همانطور که تغییرات ایجاد می کنید، طرح به روز شده شما به طور خودکار ذخیره می شود.

از قالب ها استفاده کنید

می‌توانید قالب‌های مایکروسافت را مرور یا جستجو کنید تا به طراحی خود سبک متفاوتی بدهید.

مشاهده رسانه شما

سپس، تصویری را که قبلا آپلود کرده اید انتخاب کنید یا تصویر جدیدی را از دستگاه، تلفن، Google Drive، Dropbox یا Google Photos خود بکشید.

تصاویر را اضافه کنید

شما می توانید از بین تصاویر پیشنهادی برای طراحی خود انتخاب کنید یا یک شکل، تصویر، عکس یا نماد را انتخاب کنید.

شامل متن

در مرحله بعد، می توانید یک عنوان، عنوان فرعی یا متن متن اضافه کنید. شما همچنین می توانید یک سبک متن خاص را انتخاب کنید.

Styles را انتخاب کنید

شما حتی می توانید یک طرح رنگ و ترکیب سبک متن را انتخاب کنید.

Navigate Designer

همراه با ابزارهای بالا، گزینه هایی در بالای Microsoft Designer دارید.

از سمت چپ شروع کنید، نماد منو را انتخاب کنید تا همه طرح های خود را مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد تمرکز خود را به پروژه دیگری تغییر دهید.

همچنین می توانید برای نمایش Designer Copilot و شروع یک پروژه جدید، “New Design” را انتخاب کنید.

در مرحله بعد، عنوان پروژه خود را می بینید که در صورت تمایل می توانید آن را ویرایش کنید. سپس، یک گزینه بزرگنمایی و دکمه هایی برای لغو و انجام مجدد آخرین اقدام خود دارید.

پروژه خود را ذخیره و به اشتراک بگذارید

برای ذخیره طرح خود، «دانلود» را انتخاب کنید. سپس می‌توانید آن را در رسانه‌های اجتماعی پست کنید، آن را دانلود کنید، کپی کنید یا به تلفن خود ارسال کنید.

در سمت راست، دکمه‌هایی برای ارسال بازخورد به مایکروسافت، دیدن موارد جدید یا مدیریت حساب خود دارید.

Microsoft Designer نه تنها ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد طرح های جذاب را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه به تصاویر و طرح های تولید شده توسط هوش مصنوعی کمک می کند.

آیا بعد از فهمیدن Microsoft Designer چیست؟ قصد دارید آن را امتحان کنید؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.