.
Metal Madness v0.40.2 MOD بازی اندرویدی دیوانگی با آهن

Metal Madness یک بازی اندرویدی جذاب است که می تواند به بازیکنان خود یک تجربه مسابقه رزمی درجه یک را ارائه دهد. اگر فردی هستید که عشق خاصی به وسایل نقلیه مختلف دارید و می خواهید در شدیدترین شرایط آنها را کنترل کنید، این بازی مناسبی برای شما خواهد بود. در این بازی بازیکنان می توانند برای خود یک وسیله نقلیه برتر را انتخاب کنند و در خطرناک ترین حالت های رانندگی رزمی شرکت کنند.

گیم پلی اکشن و جذاب

برای اینکه یک بازی بهترین تجربیات را برای بازیکنان خود به ارمغان بیاورد، گیم پلی بازی نقش حیاتی ایفا می کند. به همین دلیل است که سازندگان Metal Madness برای محصول خود گیم پلی توسعه یافته در سبک اکشن را انتخاب کرده اند. تا بتوانند تجربه لذت بخشی را برای بازیکنان رقم بزنند. با این گیم پلی، بازی قادر خواهد بود تجربه بازی شما را در خاص ترین سبک مسابقه ای مبارزه ای به طور کامل شخصی سازی کند.

داستان

بازیکنان هنگام شرکت در Metal Madness می‌توانند وسیله نقلیه جنگی مجهز به سلاح‌های سنگین را برای خود انتخاب کنند. شما باید با سخت ترین چالش های مبارزه با سایر بازیکنان در داخل یک نبرد که از بازی شروع می شود، روبرو شوید. وظیفه تعیین شده برای هر مسابقه این خواهد بود که شما باید تمام ماشین های دیگر داخل نقشه را نابود کنید تا پیروزی نهایی را بدست آورید.

انواع وسایل نقلیه و سلاح های خطرناک

علاوه بر گیم پلی درجه یک ایجاد شده، این بازی همچنین می خواهد متنوع ترین تجربه بازی را به بازیکنان خود ارائه دهد. هنگام شرکت در بازی، شما می توانید زیباترین مدل ها را برای نبرد انتخاب کنید. Metal Madness وسایل نقلیه مختلف زیادی را برای شما آماده کرده است. از ماشین های معمولی گرفته تا سوپراسپرت ها تا بتوانید آنها را مطابق با سلیقه خود انتخاب و سفارشی کنید.

هر وسیله نقلیه ای که در نبرد شرکت می کند، می تواند خود را به سلاح های سنگینی که بازی آماده کرده است، مجهز کند. آنها شامل طیف گسترده ای از سلاح های متحرک مانند مسلسل، لیزر، موشک، شعله افکن، شوکر، بمب و نارنجک هستند که مستقیماً بر روی قسمت های بدن نصب می شوند. بازیکنان شرکت کننده در مسابقات نیز قادر خواهند بود این اسلحه ها را به طور کامل شخصی سازی و ارتقا دهند تا بتوانند بیشترین تاثیر را در نبرد داشته باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.