جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Mastercam 2023 Build 25.0.15198.0 طراحی و ساخت با CAD/CAM و برنامه نویسی ماشین های CNC

Mastercam یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای ساخت به کمک رایانه برای تهیه مسیر ماشین کاری جهت دستگاه های سی ان سی می باشد که ساخت شرکت CNC Software Inc است.این نرم افزار جهت نصب و استفاده نیاز به الزامات سخت افزاری کمتری نسبت به نرم افزارهای مشابه دارد. و با داشتن postprocessor قوی امکان تعیین انواع مسیرهای حرکت ابزار جهت فرز و تراش CNC را فراهم می کند. یادگیری و آموزش دستورها MasterCam تقریباً ساده و آسان می باشد. اما از طرفی محیط اجرای چندان جالبی را دارا نیست و محدودیت های خاص خود را نیز دارد. MasterCam ابزار نرم افزارCAM / CAD ( طراحی و تولید به کمک کامپیوتر ) را برای انواع برنامه نویسی ازسطح ابتدایی تا سطح بسیار پیچیده ارائه می دهد.
از جمله این قابلیت ها عبارتند از:
ماشین کاری ۲محوری، فرزکاری چندمحوری، EDM سیمی، برش ومدل سازی آزاد هنرمندانه، کشیدن و مدل سازی وعملیات سطح و طراحی سه بعدی وهرآنچه در عملیات ماشین کاری مورد نیاز باشد.
نکات برجسته Mastercam
1. برنامه ریزی چند محوره سریعتر و انعطاف پذیرتر

یکی از بهترین پیشرفت‌ها، توانایی یکپارچه‌سازی مسیرهای ابزار چند محوره است. Morph، Parallel، Along Curve و Project Curve دیگر مسیرهای ابزار مجزا در Mastercam 2023 نیستند. در عوض، مسیر ابزار Unified دسترسی به این الگوهای برش را زمانی که کاربران منحنی های مناسب را اضافه می کنند، امکان پذیر می کند.

به عنوان مثال، برای ایجاد یک مسیر ابزار که بین دو سطح تغییر شکل می دهد، کاربران Unified را از مسیرهای ابزار Multiaxis انتخاب می کنند و سپس الگوی برش را روی دو سطح با سبک Morph تنظیم می کنند.

کاربران همچنین می توانند در هنگام ماشینکاری، ذخایر زیر برش را تشخیص دهند. مسیرهای ابزار Dynamic OptiRough و Area Roughing اکنون می توانند از شرایط موجودی زیر برش آگاه باشند که در نتیجه باعث بهبود حرکت مسیر ابزار، از جمله برش کمتر هوا می شود.

این نرم افزار همچنین دارای یک مسیر ابزار کانتور B-Axis جدید است که به مجموعه Turning برای محصول Mill-Turn اضافه شده است. B-Axis Contour Turning یک مسیر ابزار تکمیلی است که چرخش محور B را در حین برش دادن ابزار امکان پذیر می کند. مسیر ابزار دارای یک گردش کار از بالا به پایین است و کنترل حرکت خودکار یا دستی را در اختیار کاربران قرار می دهد. گفته می شود حالت خودکار حرکت مسیر ابزار ایمن را ایجاد می کند که درج را در تماس با کانتور نگه می دارد. حالت دستی کنترل کامل زوایای محور B را در امتداد کانتور ارائه می دهد.

2. پیشرفت در مدل سازی

قابلیت‌های ایجاد مش و ویرایش قدرتمندی را معرفی می‌کند که انواع جدیدی از ابزارهای مدل‌سازی را فراهم می‌کند، از جمله توانایی بازسازی مدل‌ها از داده‌های اسکن. توانایی ویرایش هندسه قاب سیمی به طور مستقیم بدون تعامل با جعبه های محاوره ای، کار طراحی و اصلاح را سرعت می بخشد.

و ویژگی UV Flood به شما امکان می دهد چندین سطح را با جریان ناسازگار با یک سطح از یک مسیر ابزار ساده جایگزین کنید. همچنین می توانید سطوح را برای مدل سازی عمومی ساده کنید. ریختن اشعه ماوراء بنفش یک سطح یکپارچه با جریان UV مورد نظر بر روی مجموعه ای از سطوح به هم پیوسته تولید می کند.

3. هوش و اتوماسیون پیشرفته

مجموعه ای از پیشرفت های سیستمی به خودکارسازی وظایف و سرعت بخشیدن به گردش کار کمک می کند. پیوند منطقه خودکار جدید از یک روش “هوشمند” برای انتخاب خودکار مناطق پیوند منطقی استفاده می کند. از جامدات وارد شده استفاده کنید زیرا Mastercam اکنون به طور خودکار اطلاعات مناسب را استخراج می کند و گزینه های برنامه نویسی شما را از قبل پر می کند.

4. شبیه سازی
ویژگی شبیه سازی مسترکم به کاربران این امکان را می دهد تا پیش نمایش و بهینه سازی مسیرهای ابزار را قبل از ماشینکاری قطعه انجام دهند. این به تشخیص خطاها یا برخوردهای احتمالی کمک می کند و تضمین می کند که قطعه به درستی و کارآمد ماشینکاری می شود.
5. پست پروسسور های قابل تنظیم (Post Processors)
مسترکم پردازنده های پست قابل تنظیم را ارائه می دهد که امکان ایجاد کد ماشین سفارشی برای ماشین های خاص را فراهم می کند. این ویژگی تضمین می کند که کد برای یک ماشین خاص بهینه شده است و احتمال خطا را به حداقل می رساند. با پست پروسسور (post-processors) ،پس از ایجاد مسیرهای ابزار، مسترکم یک فایل G-code تولید می کند که ماشین CNC را کنترل می کند. این نرم افزار انواع مختلفی از پس پردازشگرها را ارائه می دهد که می توانند برای مطابقت با ماشین و کنترل کننده خاص سفارشی شوند.
6. سفارشی سازی
مسترکم بسیار قابل تنظیم است و به کاربران امکان می دهد ماکروها، کتابخانه های ابزار سفارشی و پست پروسسور ها را متناسب با نیازهای منحصر به فرد خود ایجاد کنند. این نرم افزار همچنین از طیف گسترده ای از فرمت های فایل CAD پشتیبانی می کند و به راحتی می توان فایل ها را بین نرم افزارهای مختلف ایمپورت و اکسپورت کرد.
مزایای نرم افزار مسترکم Mastercam
نرم افزار مسترکم (Mastercam) مزایای متعددی را برای طراحان و سازندگان ارائه می دهد که آن را به یک انتخاب محبوب در صنعت تبدیل می کند. در اینجا برخی از مهمترین مزایای Mastercam آورده شده است:
 افزایش بهره وری
Mastercam مسیرهای ابزار هوشمند و ابزارهای طراحی پیشرفته را ارائه می دهد که به کاهش زمان ماشینکاری و افزایش کارایی کمک می کند. در واقع این امر به نوبه خود هزینه های تولید را کاهش می دهد و بهره وری را افزایش می دهد.
 دقت و صحت
Mastercam دقت و صحت را در فرآیند تولید ارائه می دهد. به عنوان مثال، این نرم افزار ابزارهایی را در اختیار طراحان قرار می دهد که اطمینان حاصل می کند که قطعات و محصولات با مشخصات دقیق ساخته می شوند و خطاها را به حداقل می رساند و کیفیت را بهبود می بخشد.
 انعطاف پذیری
Mastercam یک راه حل انعطاف پذیر CAD/CAM است که می تواند برای کاربردهای مختلف تولیدی استفاده شود. به طور کلی، این نرم افزار می تواند قطعات و محصولاتی را برای طیف گسترده ای از صنایع، از جمله بخش های هوافضا، خودروسازی، پزشکی و انرژی ایجاد کند.
 مقرون به صرفه
Mastercam یک راه حل مقرون به صرفه برای طراحان و تولید کنندگان است. در واقع ابزارها و ویژگی های پیشرفته این نرم افزار با قیمتی مناسب در دسترس است و آن را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​قابل دسترسی می کند.
کاربردهای نرم افزار  Mastercam

Mastercam نرم افزاری است که به کمک آن می توان ماشین کاری قطعات مختلف را انجام داد. به کمک این نرم افزار به راحتی می توان مدل سه بعدی را فراخوانی کرد، بر روی آن اصلاحات یا تغییراتی را انجام داد و در انتها با استفاده از استراتوژی های موجود در این نرم افزار قطعه را ماشین کاری نمود. در انتها خروجی مربوطه را از طریق نرم افزار های واسط مانند سیمکو (Cimco) یا مچ تری (Mach3) ویرایش و به دستگاه سی ان سی ارسال کرد.

 • صنعت هوافضا
صنعت هوافضا از مسترکم برای ایجاد قطعات و محصولات پیچیده از جمله قطعات هواپیما، قطعات فضاپیما و غیره استفاده می کند.
 •  صنعت خودرو
صنعت خودرو از مسترکم برای طراحی و تولید قطعات و محصولات از جمله قطعات موتور، گیربکس و غیره استفاده می کند.
 • صنعت پزشکی
مسترکم برای ساخت وسایل پزشکی از جمله پروتز، ابزار جراحی و غیره استفاده می شود.
 • صنعت انرژی
این صنعت از مسترکم برای ایجاد قطعات و محصولات برای بخش نفت و گاز، از جمله ابزارهای حفاری، شیرها و غیره استفاده می کند.
 • ساخت قالب
صنعت قالب‌سازی از مسترکم برای ایجاد قالب‌هایی برای قالب‌گیری تزریقی پلاستیک، ریخته‌گری قالب و غیره استفاده می‌کند.
 • ساخت ابزار
صنعت ابزارسازی از مسترکم برای ایجاد ابزارهای برش، یراق آلات، جک و موارد دیگر استفاده می کند.  
در نتیجه
در مجموع این نرم افزار بسیار قدرتمند و جامع در تولید و طراحی صنعتی است و از نظر طراحی، ساخت و برنامه نویسی بسیار خوب عمل می کند. نسخه جدید مدیریت ابزار را بهبود می بخشد، کارخانه را به روی ماشین های چند وظیفه ای باز می کند. ابزارهای تأیید مسیر ابزار را اضافه می کند، یک ویرایشگر فایل جدید اضافه می کند، حفاری چند محوری / دایره کامل چند محوری و حفاری 2 بعدی / 2 بعدی را ادغام می کند، و نرم افزار بسیار عالی است.
برای نصب از دستورالعمل آموزشی ارائه شده در آموزش نصب استفاده کنید.
 

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements

 • Windows 10 or Windows 11 64-bit Professional
 • Processor : Intel® or AMD 64-bit processor, 2.4 GHz or faster
 • Memory: 8 GB
 • Video : OpenGL 3.2 and OpenCL 1.2 support with 1 GB memory. No onboard graphics.
 • Monitor : 1920 * 1080 resolution
 • Storage : Solid State Drive (SSD) with at least 20 GB free and a USB 2.0 reader (for installation media)
 • Full System Requirements
 

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید