.
Master PDF Editor 5.9.40.0 Win/Mac + Portable ویرایش راحت اسناد PDF

Master PDF Editor یک راه حل کامل برای ویرایش فایل های PDF و XPS است. می توانید تصاویر یا گرافیک ها را درج، ویرایش، حذف، کپی، اضافه کنید. صادرات، وارد کردن، حذف و تغییر طرح‌بندی صفحه. همچنین Master PDF Editor عملکرد کاملی را برای تغییر اطلاعات PDF، از جمله نویسنده، عنوان، موضوع، کلمات کلیدی، خالق و اطلاعات تولید کننده ارائه می دهد.

فقط با چند کلیک می توانید اسناد XPS و PDF تعاملی ایجاد، ویرایش، پیش نمایش، رمزگذاری، امضا و چاپ کنید.  Master PDF Editor همچنین یک نمایشگر XPS کوچک و سریع است که به شما امکان می دهد هر فایل XPS را باز، مشاهده، چاپ و ویرایش کنید. اگر در نحوه برخورد با فایل های XPS تردید دارید، نرم افزار Master PDF Editor ما فقط برای شما مناسب است.

این ابزار بصری و راحت از هر چیزی که برای کار با فرمت‌های PDF و XPS نیاز دارید پشتیبانی می‌کند. Master PDF Editor دارای قابلیت های قدرتمند ویرایش، مشاهده و چاپ است و در عین حال هوشمند، زیرک و کاربر پسند است. همچنین مبدل های راحت PDF به XPS و XPS به PDF در اینجا موجود است. به طوری که شما می توانید به طور یکپارچه بین این فرمت ها جابجا شوید بدون اینکه داده ای از دست بدهید یا کل طرح بندی را خراب کنید. با داشتن همه این عملکردهای عالی در یک مکان،

ویرایش کامل

هنگام راه‌اندازی این ابزار هیچ چیز سختی وجود ندارد: آن را نصب کنید، آن را راه‌اندازی کنید و اسناد PDF خود را وارد کنید. طراحی مبتنی بر برگه به ​​کاربران این فرصت را می دهد که روی چندین سند به طور همزمان کار کنند، در حالی که به آنها اجازه می دهد آزادانه بین آنها حرکت کنند.

به طور پیش‌فرض، ابزار دستی انتخاب می‌شود که به شما امکان می‌دهد متن و تصاویر موجود در سند خود را دستکاری کنید. می توانید متن موجود را پاک کنید، قسمت های جدید اضافه کنید، و همچنین فونت، رنگ و سبک کلی آن را تغییر دهید. همین امر در مورد تصاویر نیز صدق می کند: در حالی که هیچ فیلتر یا چیز دیگری وجود ندارد، زمانی که می خواهید اندازه عکس را به سرعت تغییر دهید، تغییرات هندسی و تناسب باید به اندازه کافی خوب باشد.

حاشیه نویسی کنید، فرم ها را پر کنید و امضای خود را اضافه کنید

هنگامی که می خواهید توجه را به یک جزئیات خاص در یک سند جلب کنید، تابع Sticky Note به خوبی روی آن تاکید می کند. علاوه بر این، می توانید در جعبه های متنی نیز اضافه کنید و روی آنها بنویسید. درج پیوست ها به عنوان نظر نیز امکان پذیر است.

تابع ویرایش فرم ها راهی سریع و آسان را برای کاربران فراهم می کند تا فرم ها را در هر سندی پر کنند: ابزار به طور خودکار تشخیص می دهد که فرمی وجود دارد که نیاز به پر کردن دارد.

وقتی نوبت به امضای یک سند می رسد، بیش از یک گزینه در اختیار دارید. یا انتخاب کنید که با حروف اول خود امضا کنید یا یک امضای سفارشی در منوی تعیین شده ایجاد کنید.

در نتیجه

Master PDF Editor ابزار کاملاً جامعی است، و اگر یک فایل PDF دارید که نیاز به ویرایش دارد، استفاده از این برنامه ایده بدی نخواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • از قسمت Help نرم افزار، روی Register سپس روی Offline Activation کلیک کنید. ID پائین صفحه راکپی کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و ID را در قسمت بالائی آن وارد کرده و روی دکمه Generate کلیک کنید.
  • با Registration Code و Activation Code ایجاد شده توسط Keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.