.
MakeMusic Finale 27.3.0.137 + Portable نت نویسی موسیقی حرفه ای

اگر آهنگساز مشتاق یا متخصصی هستید، در این مورد، نوشتن موسیقی بر روی برگه‌های خاص گاهی اوقات می‌تواند به یک مسئله تبدیل شود. چرا؟ کاغذها گم می شوند، اشتباهاتی انجام می شود، تنظیمات لازم است و غیره. با Finale، این مسائل باید در گذشته گذاشته شود، به خصوص که همه چیز دیجیتالی می شود. این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا آهنگ‌های موسیقی خود را روی کاغذ مجازی بنویسند و در صورت لزوم، این آثار را چاپ کنند.

چگونه کار می کند؟

درست مانند برنامه‌های آفیس مایکروسافت، Finale پس از راه‌اندازی یک صفحه کاغذ خالی به کاربر ارائه می‌دهد. از اینجا، کاربران باید نت های خاص و علائم نگارشی مختلف را اضافه کنند تا ایده های موسیقی خود را به دستورالعمل های قابل خواندن تبدیل کنند. این برنامه، درست مانند سایر ابزارهای آفیس، اکثر عناصر و ابزارهای خود را در نوار بالا و کناری پنجره برنامه نمایش می دهد. دسترسی به این موارد به آسانی ممکن است و به شما امکان می دهد روی ترکیب موجود تمرکز کنید.

چاپ و پلاگین

بهترین بخش در مورد این برنامه این است که چقدر می تواند همه کاره باشد. این بدان معناست که در صورت تمایل می‌توانید برگه‌های موسیقی خود را چاپ کنید، می‌توانید افزونه‌هایی را نیز اضافه کنید که برخی از رفتار برنامه را تنظیم می‌کنند یا دستورالعمل‌های جدیدی را نیز اضافه می‌کنند. انتخاب ها و اضافات زیادی وجود دارد که هر کدام به نیازها یا خواسته های کاربر بستگی دارد. این برنامه بسیار خوب و بدون لکنت یا هر گونه سکسکه کار می کند. یادداشت ها به طور دقیق در هنگام استقرار ثبت می شوند.

در نتیجه

Finale برنامه ای است که فقط برای آهنگسازان قابل استفاده خواهد بود. فرقی نمی‌کند در مورد مبتدیان صحبت کنیم یا متخصص، هر دو را بدون هیچ مشکلی در خود جای می‌دهد. این برنامه برای کار کردن به مهارت های کامپیوتری خاصی نیاز ندارد، به همین دلیل است که به جای نوشتن آثار خود روی کاغذ ساده و هدر دادن وقت خود برای یافتن آنها پس از مدت ها، باید آن را در نظر بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 (64-bit only)
  • RAM: 4 GB of RAM minimum
  • Free 1 GB hard drive space required for software with an additional 8 GB hard drive space required for Garritan Instruments for Finale
  • ASIO, DirectSound, or WASAPI audio support
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.