.
MAGIX Samplitude Pro X8 Suite 19.0.0.23112 + Portable میکس فایل صوتی

MAGIX Samplitude Pro یک نرم‌افزار تولید موسیقی برای حرفه‌ای‌های صدا است که بالاترین کیفیت را برای هر یک از تولیدات صوتی – از اولین تا استاد نهایی برآورده می‌کند. ایده های جدید را کاملاً از ابتدا تا چیدمان نهایی در Samplitude Pro X8 توسعه دهید. یک نمای کلی واضح از هر ضبط داشته باشید تا همیشه برای بهترین برداشت آماده باشید. در طول میکس و مسترینگ به پروژه های خود مزیت تونال تعیین کننده بدهید. آهنگساز، تهیه کننده و مهندس صدا باشید.

با Samplitude Pro X8 Suite یک قدم جلوتر می روید و یک بسته کلی جامع با امکانات اضافی ارزشمند دریافت می کنید.

چیدمان ویژگی ارگونومیک، که باعث افزایش بهره وری برای گردش کار پردازش صدا می شود

هیچ راه حلی برای جلوگیری از پیچیدگی هایی که هنگام پردازش داده های صوتی ایجاد می شود وجود ندارد. با این حال، استودیوی موسیقی MAGIX Samplitude به زیبایی این جنبه را در نظر می گیرد، زیرا متوجه شدیم که طرح بندی ویژگی های آن برای دسترسی سریع بهینه شده است.

تمام ویژگی‌های ضروری به‌طور مرتب در رابط اصلی چیده شده‌اند، بدون اینکه خیلی فشرده باشند و مانع خوانایی شوند. ما معتقدیم که این رویکرد منجر به یک جریان پردازش واضح می شود و بهترین های هر دو جهان را به کاربران ارائه می دهد: دسترسی و قابلیت.

مجموعه ابزارهای صوتی چشمگیر، که به برخی از رایج ترین الزامات تولید صدا و همچنین جنبه های دقیق تر می پردازد.

با توجه به وسعت و هدف مورد نظر MAGIX Samplitude Pro، میزان ویژگی ها و انعطاف پذیری آن بسیار چشمگیر است. طیف گسترده ای از ابزارهای پردازش صدا پوشش داده شده است، و هر دو جنبه عمومی و خاص تر مورد توجه قرار می گیرند.

ما نتوانستیم ویژگی‌هایی را که ممکن است فاقد آن باشند، و همچنین مشکلات احتمالی در مورد ویژگی‌های موجود پیدا کنیم. و معتقدیم که مجموعه حاضر می‌تواند یک گردش کار پردازش صوتی بسیار قابل تنظیم را فعال کند.

 MAGIX Samplitude به شما این امکان را می دهد که بر متریال ترکیبی (یا دانلود شده جداگانه) مسلط شوید

 از ویرایش و پردازش گرفته تا علامت گذاری آهنگ های CD، و مستقیماً از پنجره کاری پروژه برای ضبط سی دی های صوتی کاملاً مطابق با استاندارد کتاب قرمز.

این نسخه از MAGIX Samplitude Producer که کاملاً نام بلند خود را توجیه می کند. واقعاً با وظایف تولیدی مانند پشتیبانی از کار نه تنها با صدا، بلکه با MIDI و حتی ویدیو کنار می آید. و توانایی ترکیب مواد صوتی در فرمت‌های صدای فراگیر (هر دو سنتی دو کاناله و شش کانال ۵.۱) افق‌های نه چندان باریک کاربرد برنامه را گسترش می‌دهد. بخش چند آهنگی MAGIX Samplitude Producer قادر است تا ۹۹۹ آهنگ مونو یا استریو را به طور همزمان مدیریت کند. میکسر مجازی به شما امکان می دهد سیگنال ها را به همان تعداد اتوبوس کمکی هدایت کنید. که می توانند به عنوان ارسال یا خروجی زیرگروه پیکربندی شوند.

متریال صوتی شفاف و شگفت‌انگیز

هسته صوتی برنامه، اگرچه داده های صوتی را مطابق با نام ضبط می کند. یعنی با فرکانس نمونه برداری تا ۹۶ کیلوهرتز و عمق بیت تا ۲۴ بیت (علاوه بر این، مواد ۲۴ بیتی در فرمت ۳۲ بیتی ممیز شناور). اما می تواند با فایل هایی با نرخ نمونه برداری تا ۱۹۲ کیلوهرتز و عمق بیت تا ۳۲ بیت کار کند.

به لطف الگوریتم‌های پردازش دیجیتال عالی با استفاده از محاسبات ممیز شناور متوالی و پایداری فاز مطلق، MAGIX Samplitude Pro به شما امکان می‌دهد حتی پس از ویرایش فشرده و پردازش افکت‌ها، متریال صوتی شفاف و شگفت‌انگیزی دریافت کنید. علاوه بر این، بهینه سازی کد برنامه افکت های لحظه ای فردی برای پردازنده های Pentium III/IV می تواند عملکرد سیستم را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

 تقریباً تمام کارها در MAGIX Samplitude نه با قطعات صوتی فیزیکی (مثلاً فایل‌های WAV)، بلکه با پیوندهایی به آنها انجام می‌شود.

این لینک ها در پروژه مجازی چند کاناله (VIP) به عنوان آبجکت (Objects) قرار می گیرند که در پنجره کار نمایش داده می شوند. علاوه بر “تصویر” موج، اشیاء حاوی اطلاعات خدمات مختلفی هستند که پخش فایل ها را کنترل می کند. با کار با اشیا (یعنی انجام ویرایش، ویرایش و غیره)، فقط این اطلاعات سرویس را تغییر می دهید. فایل های منبع دست نخورده باقی می مانند.

نتیجه عملیات توسط MAGIX Samplitude Pro در زمان واقعی و درست در حین پخش محاسبه می شود. به عبارت دیگر، اشیاء پروژه مجازی به برنامه می‌گویند که چگونه و چه زمانی فایل‌های صوتی (یا قسمت‌هایی از آنها را پخش کند، زیرا ممکن است شی لزوماً شامل کل فایل، بلکه قطعه آن نیز نباشد). دستکاری های بیشتر با اشیاء، یعنی محو شدن، پردازش افکت ها، مخلوط کردن و غیره نیز در زمان واقعی محاسبه می شوند. Samplitude به شما این امکان را می دهد که تمام کارها را از ابتدا تا انتها در حالت کاملاً غیر مخرب انجام دهید. این امر نه تنها استفاده آزادانه از فایل های مشابه در چندین پروژه به طور همزمان، بلکه (مهمتر از همه) جلوگیری از ترانکینگی را که زمانی رخ می دهد. که مواد به طور مداوم در قالب بیت پایین بین عملیات تبدیل ذخیره می شود، ممکن می سازد.

در نتیجه

تولید موسیقی از دیدگاه علاقه مندان اغلب نمی تواند از تمام امکاناتی که در استودیوهای صوتی حرفه ای و محیط های ضبط وجود دارد بهره مند شود. همین امر در مورد نرم‌افزاری که مکمل چنین تلاش‌هایی است نیز صدق می‌کند. اما خوشبختانه، MAGIX Samplitude Music Studio ویژگی‌های ضروری ضبط و تولید صدا را در یک بسته جمع‌وجور و در عین حال توانا تقطیر می‌کند. که کاربران را قادر می‌سازد تا انواع پردازش صدا و وظایف مرتبط را انجام دهند.

استودیوی موسیقی MAGIX Samplitude بدون اینکه بیش از حد بهم ریخته باشد. در عین حال تطبیق پذیری و فراوانی ویژگی ها را قربانی نمی کند. یک بسته متعادل را به کاربران ارائه می دهد که می تواند یک دارایی قابل اعتماد در هنگام اجرای تولید صوتی شخصی و حرفه ای باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Windows 11,10,8,7 (32bit & 64 bit)
 • Processor: 2 GHz
 • RAM: 2 GB (32-bit), 4 GB (64-bit)
 • Graphics card: Onboard, minimum resolution 1024 x 768
 • Hard drive space: 4 GB for program installation
 
آموزش نصب و فعال سازی نسخه های  X8
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • به پوشه " Crack " بروید. همه محتویات موجود در پوشه Crack شامل فایل و پوشه را در مسیری زیر کپی کنید.

C:Program FilesMAGIXSamplitude Pro X8 Suite

 • نرم افزار را اجرا کنید.
 
آموزش نصب و فعال سازی نسخه های X6 و X7
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل آپدیت را نصب کنید، اما برنامه را اجرا نکنید.
  • به پوشه " Crack " بروید. همه محتویات موجود در پوشه Crack شامل فایل و پوشه را در مسیری زیر کپی کنید.

For x6 edition: C:Program FilesMAGIXSamplitude Pro X6 Suite

For x7 edition: C:Program FilesMAGIXSamplitude Pro X7 Suite

 

 • " Block.cmd " را به صورت Run as administrator اجرا کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.