.
Macro Toolworks Pro 9.4.6 + Portable ایجاد دستورات خودکارسازی کار در ویندوز

اگر به دنبال راه حلی برای سرعت بخشیدن به کارهای استانداردی هستید که معمولاً در هنگام کار با رایانه انجام می دهید. شاید باید ایجاد و استفاده از ماکروها را در نظر بگیرید. Macro ToolWorks  برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا با استفاده از دستورالعمل‌های فراوانی ماکرو ایجاد کنید. و از این رو، زمان مورد نیاز برای اتمام کار را به میزان قابل توجهی کوتاه کنید.

تمام ابزارهای لازم برای ایجاد ماکروهای پیچیده را در اختیار شما قرار می دهد

نقطه قوت برنامه از این واقعیت ناشی می شود که شما می توانید یک ماکرو برای هر مجموعه ای از وظایفی که می خواهید روی سیستم خود به طور خودکار ایجاد کنید. شما می توانید یک ماکرو را با مشخص کردن مراحلی که باید طی کند. ترتیب فرآیندهایی که باید اجرا شوند، محرک ها و محدوده ایجاد کنید.

علاوه بر این، می‌توانید از سری دستورات به‌عنوان الگو استفاده کنید. برای راحتی بیشتر آن را به System Tray اضافه کنید یا وقتی فرآیند فعال است از پنجره ویژگی‌های ماکرو، صفحه‌کلید و ماوس را قفل کنید.

از جنبه منفی، این ابزار با ماکروهای متعدد همراه است و شما را تعیین می کند تا پارامترهای مختلفی را مشخص کنید تا همه چیز به آرامی اجرا شود. در نتیجه، ممکن است برای مبتدیان غیر قابل دسترس باشد. سپس دوباره، ابزار کمکی با بخش راهنمای جامع ارائه می‌شود که اگر مشتاق یادگیری طناب‌ها هستید، می‌تواند به شما کمک کند.

به شما امکان می دهد همه ماکروها را در گروه ها سازماندهی کنید

شایان ذکر است که این برنامه به شما امکان می دهد ماکروهای خود را به روشی راحت سازماندهی کنید که مطابق با سبک کاری و ترجیحات شما باشد. در واقع، می‌توانید دسته‌بندی‌های پیش‌فرض برنامه را حذف کنید و گروه‌ها را به دلخواه خود دوباره طراحی کنید.

می‌توانید ساختارهای سلسله مراتبی ماکروها را ایجاد کنید، بنابراین وقتی گروه والد را غیرفعال می‌کنید، هر چیز دیگری که در فهرست وجود دارد را نیز غیرفعال می‌کند. این ویژگی می تواند در شرایطی مفید باشد که به عنوان مثال، دستور را با یک پنجره فعال خاص مرتبط نمی کنید.

ابزاری پیشرفته که می تواند در وقت و انرژی شما صرفه جویی کند

اگر می‌خواهید کارهای معمولی را نادیده بگیرید، نسخه حرفه‌ای Macro ToolWorks می‌تواند به شما در ایجاد دستوراتی برای خودکارسازی مجموعه‌ای از فرآیندها کمک کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.