جستجو

Skylum Luminar Neo 1.20.0.13512 + Luminar + AI + Flex Win/Mac + Portable ویرایشگر عکس همه کاره

Luminar یک نرم‌افزار ویرایش عکس قدرتمند است که توسط Skylum ایجاد شده است و تنظیم عکس‌های شما را آسان می‌کند تا همانطور که می‌خواهید به نظر برسند. این یک برنامه آسان برای یادگیری است، با فضای کاری بصری، انتخاب خوبی از الگوهای مبتنی بر هوش مصنوعی و ابزارهای حرفه ای. ابزارها برای حذف لکه ها، تصاویر پس زمینه ناخواسته، تنظیم رنگ ها و خیلی سریعتر و بدون هیچ دانش فنی طراحی شده اند.

Luminar ادعا می‌کند که اولین ویرایشگر عکسی است که از هوش مصنوعی استفاده می‌کند.

با هوش مصنوعی Luminar، برای تولید تصاویر زیبا لازم نیست یک طراح گرافیک یا عکاس حرفه ای باشید. ابزارهای لازم برای تغییر ویژگی های بدن، حذف افراد غریبه یا اشیاء ناخواسته از تصاویر، افزودن اشیاء افزوده شده و موارد دیگر را دارد. با این حال، چیزی که آن را از سایر نرم افزارهای ویرایش عکس متمایز می کند، اتکای آن به هوش مصنوعی برای انجام سریع کار است.

با تصحیح و ویرایش خودکار خطاها و مشکلات رایج، هوش مصنوعی Luminar می تواند در زمان شما صرفه جویی کند. سپس، می توانید از بازی با سایر ویژگی ها و ابزارها برای بهبود تصویر خود لذت ببرید.

همچنین دارای زمان پردازش سریع است که باعث افزایش سرعت پس از تولید می شود، بنابراین می توانید تصاویر خود را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید، آنها را در نمونه کار خود قرار دهید یا آنها را چاپ کنید و به دیوار آویزان کنید.

پنل کتابخانه عکس با استفاده آسان

این عملکرد به شما امکان می دهد عکس ها را سازماندهی، مشاهده و مرتب کنید و همچنین آنها را از هارد دیسک های خارجی و ذخیره سازی ابری همگام سازی شده وارد کنید.

پانل عکس شامل همه چیز برای سازماندهی عکس های استوک است. تصاویر را بر اساس سال، ماه و روز مرتب کنید و همچنین به سرعت تصاویر مورد نیاز خود را پیدا کنید. علاوه بر این، همیشه می توانید یک نسخه پشتیبان از کتابخانه تهیه کنید.

دسته بندی ابزارها بر اساس سبک
ابزارهای نورانی
من همچنین دوست داشتم که مجموعه ابزار در لومینار مک و ویندوز به تب ها جدا شود. می توانید ابزارهایی را برای پرتره، تنظیمات رنگ، عکاسی خیابانی، منظره یا هوایی و بسیاری موارد دیگر انتخاب کنید. من فکر می کنم این بسیار راحت است زیرا شما فقط ابزارهای مورد نیاز خود را خواهید دید که فرآیند ویرایش تصویر را ساده می کند و آن را آسان تر می کند. این برنامه همچنین شامل یک تب حرفه ای است. پس از باز کردن این حالت، به تمام ابزارهای موجود در این نرم افزار ویرایش تصویر دسترسی خواهید داشت.
جایگزینی آسمان هوش مصنوعی

Luminar به شما این امکان را می دهد که تصاویر را تک تک یا به صورت دسته ای ویرایش کنید. هنگام استفاده از ویرایش دسته ای، می توانید از پیش تنظیمات و فیلترهای مختلف به طور همزمان روی چندین عکس اعمال کنید، تنظیمات آنها را تنظیم کنید و غیره.

مجموعه ابزارهای ارائه شده باید یک کاربر معمولی را که به دنبال گزینه های کنترل جهانی است راضی کند، اگرچه در برخی موارد بسیار محدود هستند. به عنوان مثال، تنظیمات نویز فقط به لغزنده های روشنایی و رنگ محدود می شود، در حالی که انحراف رنگی را می توان تنها با استفاده از یک پرچم واحد به جای ترکیب لغزنده های مختلف رنگ برای دستیابی به سایه های مختلف حذف کرد.

ویژگی های گسترده ویرایش عکس دسته ای
Luminar به شما این امکان را می دهد که تصاویر را تک تک یا به صورت دسته ای ویرایش کنید. هنگام استفاده از ویرایش دسته ای، می توانید از پیش تنظیمات و فیلترهای مختلف به طور همزمان روی چندین عکس اعمال کنید، تنظیمات آنها را تنظیم کنید و غیره. مجموعه ابزارهای ارائه شده باید یک کاربر معمولی را که به دنبال گزینه های کنترل جهانی است راضی کند، اگرچه در برخی موارد بسیار محدود هستند. به عنوان مثال، تنظیمات نویز فقط به لغزنده های روشنایی و رنگ محدود می شود، در حالی که انحراف رنگی را می توان تنها با استفاده از یک پرچم واحد به جای ترکیب لغزنده های مختلف رنگ برای دستیابی به سایه های مختلف حذف کرد.
ویرایش پرتره با هوش مصنوعی

ویرایش پرتره هوش مصنوعی شگفت انگیز است. می توانید از چندین ابزار استفاده کنید که به شما کنترل کامل بر فرآیند ویرایش عکس می دهد، در حالی که تمام تغییرات به صورت خودکار با استفاده از لغزنده ها انجام می شود.

Luminar فرصت‌های گسترده‌ای را برای ویرایش پرتره باز می‌کند، مانند حذف جلوه قرمزی چشم، سفید کردن چشم‌ها، بهبود چهره، تنظیم جزئیات لب‌ها و غیره.

علاوه بر این، Luminar 4 دارای AI Skin Enhancer است که از فناوری هوش مصنوعی استفاده می کند. این امکان را به شما می دهد تا تمام نواحی پوست را در یک عکس (صورت، دست ها، پاها و غیره) پیدا کنید.

فیلتر هوش مصنوعی Accent

این ابزار متکی بر فناوری هوش مصنوعی است و به شما امکان می دهد با استفاده از یک نوار لغزنده عکس خود را به طرز چشمگیری بهبود بخشید.

من آزمایش هایی با آن انجام داده ام، و هنگامی که لغزنده تقویت را روی حداکثر قرار دادم، متوجه بهبود چشمگیر تصویرم شدم. شفافیت و صافی را به موها و همچنین سایه هایی به چشم ها اضافه می کرد.

قابلیت های گسترده درجه بندی رنگ
Develop
این ابزار شامل تمام تنظیمات اصلی تصحیح رنگ است: تعادل رنگ سفید، دما، رنگ، نوردهی، کنتراست، سایه‌ها، سیاهی و غیره. با حرکت دادن اسلایدرهای مختلف تصویر را ویرایش کنید.
Denoise

این ابزار به شما اجازه می دهد تا درخشندگی و رنگ را تنظیم کنید و یک قلم مو یا ماسک های خاص را انتخاب کنید. همچنین دارای یک لغزنده تقویت کننده است که امکان تشدید این اصلاح را فراهم می کند. از بین بردن رنگ ها ممکن است به آسانی تنظیم تراز سفیدی و تن باشد، اما گاهی اوقات می تواند بسیار پیچیده باشد (مگر اینکه حرفه ای باشید). این فیلتر برای خنثی کردن هر رنگی که در خلاص شدن از شر آن مشکل دارید، بسیار عالی عمل می کند.

Saturation/Vibrance

این ابزار امکان تنظیم دو لغزنده و همچنین استفاده از ماسک ها/لایه ها را فراهم می کند. من به خصوص تحت تأثیر آن قرار نگرفتم زیرا اگر می خواهید نتیجه قابل توجهی داشته باشید باید نوار لغزنده را تا لبه حرکت دهید.

Advanced Contrast

اگر به طیف وسیع تری از تنظیمات کنتراست نیاز دارید، یک ابزار نسبتا مفید است. می‌توانید نقاط برجسته، میانی و سایه‌ها را با هر بخش دارای لغزنده «مقدار» و «تعادل» تنظیم کنید. در اینجا لازم نیست تنظیمات شدیدی انجام دهید. تغییر مقدار 20 نتیجه قابل توجهی را ارائه می دهد.

Auto Dodge & Burn Tool
من دوست داشتم که از ابزار Dodge & Burn که در Luminar برای رایانه شخصی موجود است استفاده کنید، حتی اگر ویرایشگرهای عکس که عمدتاً تصحیح رنگ را انجام می دهند اغلب از آن غفلت می شود. دارای یک نوار لغزنده “مقدار” است که اجازه می دهد عکس را واضح تر کنید. متأسفانه، این نوار لغزنده در مقایسه با فتوشاپ به خوبی طراحی نشده است و شما را مجبور می کند حداکثر مقادیر را برای دیدن هر نوع افکت تنظیم کنید.
تنظیمات خودکار منحصر به فرد
Luminar شامل ابزارهای خاصی است که در هیچ برنامه مشابه دیگری نخواهید یافت.
 • فیلتر Smart Tone به شما امکان می دهد به راحتی نوردهی را بدون تغییر رنگ و روشنایی در تصویر تنظیم کنید.
 • فیلتر Sun Rays جلوه نور حجمی را اضافه می کند و پرتوهای طبیعی نور را در تصویر ایجاد می کند. پوشاندن هوشمند به نور اجازه می دهد تا از میان شاخه های درختان عبور کند و حتی اشعه ها را بر روی افراد یا اشیا بپوشاند.
 • اثر اورتون: این فیلتر توسط مایکل اورتون اختراع شد و به نام این عکاس نامگذاری شد. این به شما امکان می دهد درخشش خاصی به تصویر بدهید و آن را واضح می کند اما جلوه ملایم آن همچنان قابل مشاهده است.
 • Golden Hour جلوه ای از نور گرم و ملایم خورشید ایجاد می کند که گویی عکس شما در ساعت طلایی زمانی که خورشید در آسمان پایین است (بعد از طلوع آفتاب و قبل از غروب خورشید) گرفته شده است.
حالت “قبل / بعد”.

بررسی Luminar من کامل نخواهد بود اگر یکی از جالب ترین ابزارهای آن را ذکر نکنم. در وسط نوار بالایی قرار دارد و یک نوار لغزنده در زمان واقعی ایجاد می کند که به شما امکان می دهد تغییرات خود را در حالت “قبل/پس از” مشاهده کنید. علاوه بر این، تنها به فیلترها محدود نمی‌شود، می‌توانید از ابزار برای تنظیم تعادل رنگ سفید نیز استفاده کنید، این ویژگی در لایت روم وجود ندارد.

ایجاد و نصب از پیش تنظیم ها

Luminar با تنظیمات از پیش تنظیم شده عرضه می شود. هر فضای کاری از فیلترهای مختلفی ساخته شده است که می توانید از آنها برای انجام مجموعه ای از اصلاحات تصویر، از تنظیمات سایه ها گرفته تا منحنی ها استفاده کنید.

در Luminar have امکان ذخیره تنظیمات شما وجود دارد که به شما امکان می دهد در آینده سریعتر تصاویر را ویرایش کنید. در پایین ماژول، می‌توانید دکمه Save Filters Presets را پیدا کنید. اگر عکاس عروسی هستید که دائماً مجبور به ویرایش صدها تصویر هستید، این یک ویژگی بسیار مفید است.

فضای کاری قابل تنظیم

یکی از موارد مورد علاقه من در مورد ویرایشگر عکس Luminar این است که امکان تنظیم پنل های مختلف را فراهم می کند تا بتوانید به سرعت فضای کاری را با افزودن یا حذف بخش ها، بزرگنمایی و کوچکنمایی تصاویر و برش یا تبدیل آنها از همان پانل تغییر دهید.

به عنوان مثال، می توانید قبل از ایجاد یک لایه جدید و استفاده از فضای کاری کاهش دهنده نویز، یک فضای کاری برای انجام تغییرات اولیه و اصلاحات رنگ ایجاد کنید. در مرحله بعد، می توانید به یک لایه و فضای کاری دیگر مربوط به افزایش وضوح عکس خود بروید.

چنین رویکردی به شما این امکان را می دهد که Luminar را به گونه ای سفارشی کنید که کنترل کاملی بر روند ویرایش داشته باشید. شما می توانید برنامه را با سبک روتوش تصویر خود مطابقت دهید و هر عنصر یا عملکرد غیر ضروری را حذف کنید.

ویرایش غیر مخرب عکس بدون لایه

هر افکت اعمال شده، عملکرد خودکار و از پیش تعیین شده دارای یک دکمه کوچک است که به شما امکان می دهد یک لایه و تأثیر آن را بر روی تصویر کلی غیرفعال کنید. حتی فرآیندهای مخرب مانند شبیه سازی و روتوش در یک لایه جداگانه انجام می شود، بنابراین پیکسل های اصلی تغییر نمی کنند.

پنل History به شما امکان می دهد تمام دستکاری ها را مشاهده کنید. اگر به طور ناگهانی اشتباه کردید، فقط یک یا چند اقدام قبلی را لغو کنید. تاریخچه ویرایش عکس به طور خودکار در کتابخانه ذخیره می شود، بنابراین همیشه می توانید بعداً به کار خود بازگردید. از Luminar به عنوان یک برنامه مستقل یا یک افزونه استفاده کنید

Luminar نسبتاً انعطاف پذیر است. می توانید از آن به عنوان یک برنامه مستقل، یک افزونه برای Photoshop، Lightroom، Aperture یا افزونه Apple Photos استفاده کنید. در هر صورت رابط کاربری یکسانی دارد و در یک پنجره پاپ آپ اجرا می شود. می توانید از Luminar به تنهایی یا همراه با سایر برنامه های Macphun استفاده کنید.

ویرایش حرفه ای عکس RAW

Luminar دارای یک موتور توسعه دهنده RAW بسیار دقیق و سریع است. این می تواند با فرمت تصویر دیجیتال نگاتیو (DNG) و همچنین تصاویر RAW گرفته شده روی دوربین های همه برندهای اصلی کار کند.

این برنامه از فایل های پانورامای پیشرفته DNG و HDR RAW پشتیبانی می کند. همچنین می توانید پروفایل های سفارشی خود را به آن اضافه کنید. Luminar هرگونه تصحیح لنز را به‌طور خودکار براساس توصیه‌های دوربین شما اعمال می‌کند.

رابط کاربری

Skylum Luminar یک رابط کاربری ساده دارد و شامل ابزارهایی شبیه به Lightroom است که در همان مکان ها چیده شده اند. با این حال، برخلاف این برنامه Adobe، Luminar به شما اجازه می دهد تا طرح منو را به طور کامل سفارشی کنید. به عبارت دیگر، شما می توانید آزادانه انتخاب کنید که هر ابزار کجا قرار گیرد.

این ویرایشگر عکس هوش مصنوعی مجموعه کاملی از ابزارها را برای تصحیح رنگ عمیق و روتوش اولیه با استفاده از ماژول های راحت ارائه می دهد. لغزنده‌های هوش مصنوعی و سطح عالی کنترل را دریافت می‌کنید، اما سرعت عملکرد چیزهای زیادی را برای شما باقی می‌گذارد. این به طور قابل توجهی کندتر از همتایان قدیمی خود Lightroom و Photoshop است.

متوجه خواهید شد که رابط کاربری Luminar سه حالت کاتالوگ را ارائه می دهد. اولین مورد مشاهده تمام تصاویر شما، مانند همه عکس‌ها با سال، ویرایش‌های تک تصویر، موارد دلخواه، اخیراً اضافه شده، اخیراً ویرایش شده و سطل زباله است.

کاتالوگ دوم شامل پوشه ها، مانند DCIM، و پوشه های زیادی است که در رایانه خود دارید. با این کار به راحتی پوشه های خود را دسته بندی خواهید کرد. در نهایت، آلبوم تقریباً شبیه کاتالوگ دوم است که در آن می توانید آلبوم های خود را سازماندهی کنید.

علاوه بر این، در زیر تصویر پیش‌نمایش، X مخفف جمع‌آوری سریع است و در کنار آن نماد قلب قرار دارد که مورد علاقه است. وقتی نوبت به گوشه ویرایش می‌رسد، ابزارها، تنظیمات پیش‌فرض و ویرایش را خواهید دید.

در نتیجه

Luminarبا هدف ساده‌تر کردن ویرایش پیچیده عکس، مجموعه‌ای از تنظیمات پیش‌فرض را ارائه می‌کند. که همراه با جعبه ابزار ویرایش سخاوتمندانه به شما کمک می‌کند تا نتایج چشم‌گیری کسب کنید. Luminar ویرایشگر عکس Macphun برنده جایزه در Mac OS است.

Luminar یک مجموعه ویرایش عکس با امکانات کامل است که از یک ویرایشگر دیجیتال، مبدل RAW و فهرست‌نویس تشکیل شده است. بیش از 300 ابزار و ویژگی قوی، از جمله پشتیبانی سریع RAW، لایه‌ها، یک براش سفارشی برای ویرایش انتخابی، پوشش دهی، ده‌ها فیلتر عکس با تنظیمات قابل تنظیم، از پیش‌تنظیمات و موارد دیگر را ارائه می‌کند. Luminar همچنین یک رابط کاربری نوآورانه ارائه می دهد. که عکاسان می توانند بر اساس سبک عکاسی، سطح مهارت و ترجیحات خود آن را سفارشی کنند. این برنامه به عنوان یک رقیب مستقیم برای Adobe Lightroom قرار گرفته است.

در حالی که برای مطابقت با قابلیت های سیستم عامل Mac خود به کار بیشتری نیاز دارد. شکی نیست که Luminar یک ویرایشگر عکس همه کاره است که می تواند برای تصحیح و سبک سازی هر عکسی استفاده شود.

با فیلترهایی که به شما امکان می‌دهند تصویر را به دقت تنظیم کنید. و آن را تا آخرین پیکسل برسانید. و از پیش تنظیماتی که می‌تواند تصویر را با جزئیات بهبود بخشد، Luminar قطعا ارزش امتحان کردن را دارد.

سوالات متداول
نرم افزار Luminar چیست؟

Luminar یک نرم افزار ویرایش عکس حرفه ای اما ارزان برای مک و ویندوز است که توسط شرکت Skylum برای عکاسان حرفه ای و آماتور ساخته شده است.

آیا می توانم با عکس RAW در Luminar کار کنم؟

آره. این برنامه به شما امکان ویرایش فایل های RAW و JPEG را می دهد.

آیا Luminar بهتر از Adobe Lightroom است؟

نه، اینطور نیست، اما بسیاری از روتوش‌کننده‌ها Luminar را به Lightroom ترجیح می‌دهند، زیرا رابط کاربری ساده، برخی ویژگی‌های ویرایش تصویر و پرداخت مستقیم آن به‌جای اشتراک Adobe Creative Cloud و پرداخت ماهانه است.

آیا برنامه های Luminar و Aurora یکسان هستند؟

Luminar برای ویرایش عکس ها ایجاد شده است، Aurora یک برنامه حرفه ای ویرایش عکس HDR است. این نرم افزارها توسط شرکت Skylum طراحی و تولید شده اند.

آیا Luminar بهتر از Adobe Photoshop است؟

آنها نرم افزارهای ویرایش عکس کاملاً متفاوت برای کاربردهای مختلف هستند. Adobe Photoshop برای همه افراد خلاق (هنرمندان دیجیتال، روتوش‌کننده‌ها، طراحان، عکاسان، طراحان وب و غیره) طراحی شده است، اما Luminar برای عکاسان و روتوش‌کنندگان اولیه توصیه می‌شود.

Luminar Neo

یک ویرایشگر تصویر خلاق با هوش مصنوعی که ایده های شما را زنده می کند. آیا تا به حال خواسته اید با تصاویر خود به چیزهای بیشتری دست پیدا کنید؟ Luminar Neo یک ویرایشگر تصویر ابتکاری مبتنی بر هوش مصنوعی برای آینده است که ویرایش پیچیده را ساده می کند و به سازندگان اجازه می دهد سخت ترین ایده های خود را زنده کنند. و از آن لذت ببرید.

ویرایشگر جدید Luminar Neo یک موتور هوش مصنوعی بهبود یافته دارد. که به گفته سازنده، باید کیفیت پردازش و عملکرد نرم افزار جدید را افزایش می دهد. و اگرچه Luminar Neo از نظر عملکرد بسیار شبیه به هوش مصنوعی Luminar است و حتی تمام ویژگی های آن را دارد، ویرایشگر جدید هنوز تعدادی نوآوری دارد که هوش مصنوعی Luminar نخواهد داشت.

بنابراین، برای مثال، ابزارهای پیشرفته تری برای تنظیم پارامترهای نورپردازی تصاویر ظاهر شده اند. برای دستیابی به نورپردازی صحیح در عکس، نرم افزار جدید هر تصویر را تجزیه و تحلیل می کند و هوش مصنوعی عمق را تجزیه و تحلیل و تشخیص می دهد و شی موجود در صحنه را تعیین می کند. در تئوری، این به کاربر کنترل خوبی بر نوردهی و تن می دهد.

Luminar AI
Luminar AI اولین ویرایشگر تصویر در جهان است که کاملاً مبتنی بر هوش مصنوعی است. این بدان معنی است که هوش مصنوعی Luminar به شما کمک می کند تا با هدایت مهارت هنری کاربر، کار را با بیشترین سرعت و دقت انجام دهید.این برنامه پر از نوآوری های جدید مانند هوش مصنوعی آسمان، هوش مصنوعی چهره، هوش مصنوعی بدن، هوش مصنوعی عنبیه، هوش مصنوعی اتمسفر و بسیاری موارد دیگر است.

این برنامه می تواند به عنوان یک برنامه مستقل یا به عنوان یک افزونه برای Lightroom، Photoshop یا Mac Photos کار کند.

Luminar Flex

Skylum یک Luminar Flex جدید مجهز به هوش مصنوعی را معرفی کرده است که ابزارهای ویرایش عکس جدیدی را اضافه می کند و با ویرایشگرهای عکس Adobe Photoshop، Lightroom و Apple Photos سازگار است. این دارای بیش از 70 تنظیمات از پیش تعیین شده داخلی است و به طور خودکار رنگ، جزئیات، لحن و عمق عکس های شما را افزایش می دهد. همچنین این برنامه به طور خودکار آسمان، شاخ و برگ و فضای سبز را شناسایی و بهبود می بخشد که رنگ های روشن تر و غنی تر می شود. افکت “ساعت طلایی” اضافه شد که جلوه غروب خورشید را ایجاد می کند. اکنون می توانید از LUT ها استفاده کنید.

 

محل تبلیغ متنی شما

System Requirements for  Windows:

 

Hardware Windows PC with a mouse or similar input device
Processor Intel® Core™ i5 or better, AMD Ryzen™ 5 or better
OS version Windows 10 version 1909 or higher (only 64-bit OS)
RAM 8 GB or more (16+ GB recommended)
Disk space 10 GB free space; SSD for best performance
Display 1280×768 or higher resolution
Graphics Compatible with OpenGL 3.3 or later

System Requirements for macOS:

Mac model Early 2010 or newer MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, iMac Pro, Mac Pro, or Mac Mini
Processor Intel® Core™ i5 or better, Apple M1, M2 chip
OS version macOS 10.13.6 or higher
RAM 8 GB (16+ GB recommended)
Disk space 10 GB free space; SSD for best performance
Display 1280×768 or higher resolution

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

۱۳ پاسخ

 1. سلام.خسته نباشید.لطفا نسخه پرتابل ۱.۲۰ را هم که افزوزدنی ها را هم دارد برای دانلود قرار دهید.با تشکر فراوان.

 2. با سلام و تشکر.نسخه پرتابل ۱.۱۹ را با این حجم زیاد دانلود کردم ولی پس از اجرا متوجه شدم که این نسخه ۱.۱۸.۲میباشد. هم لوگوی آن و هم در About برنامه مشخص است .عنوان اشتباه سبب صرف ترافیک بیهوده شد.لطفا بررسی نمائید.

 3. سلام.ممنون از زحماتی که میکشید.واقعا که دستتون درد نکنه.بالاخره نسخه ای که تمام افزودنی ها و دیگر امکانات د ر اون وجود داره را برای دانلود گذاشتید.(نسخه پرتابل منظورم هست).تا حالا من در هیچ سایت داخلی و خارجی ندیدم با اینکه خیلی هم جستجو کردم.این برنامه با امکانات کامل برای اولین بار در سایت شما ارائه شده.فقط دونکته رو خدمتتون عرض کنم.
  ۱-ورژن برنامه ۱.۱۸ هستش نه ۱.۱۸.۲(توی ABOUT) مشخصه.
  ۲-برنامه باید کاملا آفلاین استفاده بشه.در غیر اینصورت هنگام ذخیره عکس پیغام آزمایشی یک هفته میده)من از فایل
  Reg ارائه شده برای نسخه غیر پرتابل برای رفع مشکل استفاده کردم ولی جواب نمیده.بهترین راه حل استفاده آفلاین هست.برای استفاده از ابزارهایی که نیاز به اینترنت داره(مثل GenErase-GenSwap-GenExpand) بایستی هنگام استارت برنامه آفلاین باشید.باز هم تشکر میکنم.اگه براتون امکان داره برنامه های PTGUI نسخه ۱۲ به بالا و
  Zerene.Stacker.T2023-06-11-1120 رو هم برای دانلود بزارید.هیچ کجا پیدا نکردم.با تشکر فراوان.

   1. سلام.دوست عزیز این فایل پرتابلی که جدیدا آپلود کردید دوباره افزودنی ها و امکاناتی را که عرض کردم ارایه نمیکند.همان قبلی بهتر بود.خودتان تست کنید.با تشکر.

 4. با سلام.دلیل انتشار نسخه ۱.۱۳ ابزار Studio Light میباشد .با اینکه این ابزار جزیی از افوزنه ها نیست متاسفانه باز هم در این فایل قرار ندارد.در واقع از نسخه ۱.۱۰ تاکنون برنامه های ارائه شده(درکل سایت های اینترنتی) تفاوت محسوسی با هم ندارند.

 5. با سلام.دلیل انتشار نسخه ۱.۱۲ افزونه پانوراما میباشد که متاسفانه در فایل قرار داده شده برای دانلود وجود ندارد.
  با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.