.
LOST in Blue v1.127.2 MOD (Map Speed) بازی بقا در جزیره اندروید

LOST in Blue بازیکنان را در یک ماجراجویی کاملا جدید و منحصر به فرد غرق می کند. این بازی یکی از داغ‌ترین بازی‌های ماجراجویی امروزی است که شکل و داستانی پر جنب و جوش دارد. بازیکنان به طور طبیعی در یک جزیره سقوط می کنند و یک تجربه جدید پیدا می کنند. حال چگونه از این به بن بست خارج می شوید؟ به بازی بیایید و هر کاری برای فرار از این زندگی لازم است انجام دهید.

پس زمینه بسیار جالب

LOST in Blue داستانی جذاب و منحصر به فرد در مورد یک مرد جوان گمشده در یک جزیره دارد. متأسفانه هواپیما پس از سفر ماجراجویی او دچار سانحه شد و همه چیز فراتر از برنامه اولیه اتفاق افتاد. اگر شما در آن موقعیت قرار داشتید، چگونه با آن کنار می آمدید؟ ما باید سعی کنیم خود را با یک محیط جدید وفق دهیم و راهی برای خروج از اینجا در اسرع وقت پیدا کنیم. اگرچه آسان نیست.

روش های موثر بقا را بیابید

مواجهه با زندگی بدون هیچ  امکاناتی می تواند بسیار سخت و خسته کننده باشد. اما با عزم خود و استعداد بقا، این کار را در LOST in Blue انجام خواهید داد و به راحتی بر آن غلبه خواهید کرد. ما باید منابعی را در این جزیره وحشی پیدا کرده و جمع آوری کنیم تا سلاح و ابزاری برای زندگی بسازیم. سلاح‌ها به ما کمک می‌کنند از خود محافظت کنیم و در شرایط پیش‌بینی‌نشده از ابزارهایی استفاده کنیم تا روز را پشت سر بگذاریم.

علاوه بر این، LOST in Blue همچنین از شما می‌خواهد که راهی برای ساختن خانه‌ای پیدا کنید که بتوانید در آن زندگی کنید. به تدریج با شرایط آب و هوایی شدید مانند سونامی، طوفان و غیره مواجه خواهید شد. آرام بمانید و سعی کنید بر آن سختی ها غلبه کنید.

درس های ارزشی را بیاموزید

LOST in Blue نه تنها نوعی تلاش برای زنده ماندن است، بلکه به شما درس های زندگی ارزشمندی می دهد. شما استقامت خود را زده و یاد خواهید گرفت که چگونه در یک محیط زندگی سخت زنده بمانید. توانایی های خود را بیشتر توسعه خواهید داد. شما سزاوار شناخته شدن بیشتر هستید زیرا جذابیت در اراده شما نهفته است و همه تحت تأثیر استقامت شما هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.