.
LizardSystems Wi-Fi Scanner 22.11 + Portable اسکن و جمع آوری اطلاعات شبکه های بی سیم

Wi-Fi Scanner به شما امکان می دهد شبکه های بی سیم قابل مشاهده و اطلاعات مربوط به آن را به راحتی پیدا کنید. این ابزار نام شبکه (SSID)، قدرت سیگنال (RSSI) و کیفیت، آدرس MAC (BSSID)، کانال، حداکثر و قابل دستیابی سرعت داده، امنیت و موارد دیگر را به دست می‌آورد.

Wi-Fi Scanner  برای کاربران معمولی نقطه دسترسی مفید است که باید توزیع قدرت سیگنال شبکه بی سیم خود را در خانه پیدا کنند. یا موقعیتی را برای نقطه دسترسی خود برای کیفیت سیگنال بهینه انتخاب کنند.

با استفاده از Wi-Fi Scanner  می‌توانید تخصیص شبکه‌های بی‌سیم را بر اساس کانال ارزیابی کنید.  کمترین پهنای باند را برای نقطه دسترسی آن‌ها انتخاب کنید و به آن‌ها اجازه دهید سرعت اتصال خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

علاوه بر این، Wi-Fi Scanner ابزاری ضروری برای مدیران شبکه های شرکتی در انجام وظایفی مانند پیکربندی، برنامه ریزی و نظارت بر پارامترهای امنیتی در شبکه های بی سیم تجاری است.

اگر می خواهید بدانید چه شبکه های وای فای در نزدیکی شما هستند و به قدرت سیگنال آنها علاقه مند هستید، می توانید از این برنامه استفاده کنید. پس از دریافت اطلاعات، می توانید مورد نیاز خود را انتخاب کنید و بدون نگرانی از قطع شدن اتصال، وصل شوید، زیرا سطح سیگنال برای شما بهینه خواهد بود.

راه اندازی سریع و رابط ساختاری

فرآیند نصب زیاد طول نمی کشد و با هیچ شگفتی ناخوشایندی همراه نیست. پس از تکمیل آن، با یک رابط کاربری گرافیکی کاملاً منظم و تمیز روبرو می شوید. زیرا فقط یک نوار منو، چند دکمه و چند زبانه را برای نمایش اطلاعات مختلف در بر می گیرد.

برخی از محتویات راهنما به صورت آنلاین نمایش داده می‌شوند. بنابراین اطمینان حاصل می‌شود که همه انواع کاربران می‌توانند به راحتی راه خود را پیدا کنند، از جمله آن‌هایی که تجربه قبلی با رایانه ندارند یا تجربه کمی دارند.

فهرستی از تمام اتصالات موجود را مشاهده کنید

در یک تب، این ابزار شما را قادر می سازد تا تمام اتصالات بی سیم موجود در نزدیکی خود را به همراه اطلاعاتی مانند نام شبکه، سطح و کیفیت سیگنال، آدرس MAC، کانال، حداکثر سرعت داده و نوع رمزگذاری مشاهده کنید.

علاوه بر آن، شما به راحتی می توانید گزارش ها و نمایش گرافیکی قدرت هر شبکه را در زمان واقعی مشاهده کنید. چندین فیلتر را می توان از یک مرورگر فایل گنجانده شده روی نما اعمال کرد (به عنوان مثال کیفیت، حالت شبکه، امنیت، باند).

به یک شبکه متصل شوید و داده های بیشتر را مشاهده کنید

یک برگه دیگر به شما امکان می دهد اطلاعات دقیقی درباره شبکه ای که به آن متصل هستید مشاهده کنید. نموداری از تعداد فریم های ارسالی و دریافتی و تمام پروفایل هایی که در رایانه شما ذخیره شده اند را مشاهده کنید.

شما می توانید رابط کاربری را تنها با یک کلیک روی دکمه بازخوانی کنید. همچنین از شبکه فعلی خود جدا شوید. لیست را به روز کنید و اطلاعات مشخص شده را برای استفاده بیشتر در کلیپ بورد کپی کنید.

در نتیجه

به طور خلاصه، Wi-Fi Scanner یک نرم افزار بسیار کارآمد و قابل اعتماد برای اسکن و جمع آوری اطلاعات در مورد شبکه های بی سیم مختلف است. رابط بصری است و زمان پاسخگویی خوب است. در حالی که استفاده از CPU و حافظه همیشه کم است. آزمایشات ما هیچ مشکلی مانند خطا، خرابی یا اشکال را نشان نداده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS:  Windows 11,10,8, 8.1, Windows Server 2012, 2012R2, 10, 2016, 2019
  • Processor: Pentium IV or higher
  • RAM: 1 GB RAM
  • Free Hard Disk Space: 20 MB or more
  •  
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  •  نرم افزار را نصب و احرا کنید.
  • بوسیله یکی از  سریال های قرار داده شده در داخل فایل نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.