.
Linux gamers افزایش گیمرهای لینوکس با انتشار ویندوز ۱۱

خبر کوتاه بود و بس ! Linux gamers پس از انتشار ویندوز ۱۱ افزایش یافته است. در هفت ماهی که از امسال گذشته، پذیرش لینوکس به شدت رشد کرده است. با قضاوت بر اساس آخرین نظرسنجی انجام شده توسط Valve، گیمرهای فعال لینوکس در Steam همچنان در حال افزایش هستند. البته ویندوز ۱۱ همچنین برای پذیرایی از Linux gamers با تجربه ای بسیار روان تر طراحی شده است. این درصد تاکنون از مرز ۱ درصد عبور کرده است و همچنان انتظار می‌رود در ماه‌های آینده رشد بیشتری نیز داشته باشد.

افکت Steam Deck بخشی از موفقیت است و افراد بیشتری به عنوان یک پلتفرم بازی جایگزین به آن علاقه دارند.

تنها راه، به سمت بالا است

این اولین باری است که لینوکس از ۱% پذیرش سیستم عامل در Steam از آخرین باری که در زمان انتشار Proton بود، فراتر رفت. همانطور که همه چیز به نظر می رسد، لینوکس ممکن است به زودی وارد مرحله ای شود که در آن با macOS رقابت می کند. اگرچه اکثریت قریب به اتفاق کاربران از ویندوز ۱۰ استفاده می کنند، اما روز به روز تعداد بیشتری از کاربران ویندوز ۱۱ را گرم می کنند.

نظر کاربران

در نظرسنجی انجام شده در ماه اکتبر، نتایج استفاده ۱.۸۲ درصد را نشان داد. به سرعت به این ماه و ارقام به ۸.۲۸ درصد افزایش یافته است. شاید به یاد داشته باشید که مایکروسافت چند هفته پیش کمی ملایم‌تر شد و سیستم عامل را برای رایانه‌های شخصی بیشتری در دسترس قرار داد. با نزدیک شدن به تعطیلات، نظرسنجی سخت افزاری استیم در ژانویه می تواند به راحتی به ۲۰ درصد در ویندوز ۱۱ برسد، اما بیایید منتظر بمانیم و ببینیم نتایج چه خواهد بود.

شما به کدام پلتفرم بازی علاقه دارید؟ هم اکنون می توانید در بخش نظرات این مطلب نظرهای خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.