.
Lazesoft Recovery Suite 4.5.3.3 DC 20.12.2021 Unlimited + Pro + Server + WinPE + Portable بازیابی اطلاعات

Lazesoft Recovery Suite  یک راه حل نرم افزاری جامع و قابل اعتماد است. که در مواقعی که نیاز به تعمیر هر گونه خطای بوت و خرابی ناشی از نفوذ ویروس یا خرابی فایل دارید. بازیابی فایل های دیسک، پشتیبان گیری از کل هارد یا پارتیشن ها و همچنین بازنشانی ویندوز خود ارزش دارد. کلمه عبور.

پنجره اصلی برنامه دارای پنج بخش است که به شما در انجام چنین کارهایی کمک می کند. ابتدا باید یک دیسک سی دی یا دی وی دی بازیابی قابل بوت ایجاد کنید. تا بتوانید از آن برای بازیابی سیستم عامل و فایل های خود استفاده کنید. حتی اگر کامپیوتر شما از کار بیفتد یا در اثر بدافزار یا هر تهدید دیگری که در اینترنت در کمین است آسیب دیده باشد. این یک جادوگر مفید در اختیار شما قرار می دهد که شما را در تمام مراحل مورد نیاز راهنمایی می کند.

بخش بازیابی رمز عبور

بخش «بازیابی رمز عبور» به شما این امکان را می دهد که رمز عبور ویندوز خود را در صورتی که آن را فراموش کرده اید بازنشانی کنید. می‌توانید به راحتی حساب کاربری را که می‌خواهید رمز عبور را بازنشانی کنید، انتخاب کنید. سپس روی دکمه «بازنشانی/بازنشانی» کلیک کنید. تا رمز عبور مدیر موجود را خالی کنید.

بخش بازیابی اطلاعات

با دسترسی به گزینه “بازیابی اطلاعات” می توانید به راحتی فایل های حذف شده یا گم شده را از یک پارتیشن یا رسانه قابل جابجایی بازیابی کنید. و همچنین پارتیشن های از دست رفته یا آسیب دیده را بازیابی کنید. برنامه به طور خودکار کل سیستم شما را اسکن می کند. و تمام فایل ها، پوشه ها یا پارتیشن های یافت شده را نمایش می دهد.

بخش Disk Image & Clon

هنگامی که به بخش “Disk Image & Clone” می روید، می توانید کل رایانه خود را به یک پارتیشن منطقی یا هارد دیسک فیزیکی بازیابی کنید. یک دیسک کامل را در یک دیسک دیگر کپی کنید یا به سادگی یک تصویر درایو پشتیبان ایجاد کنید. گزینه ای را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. گزینه های مناسب را انتخاب کنید و به راحتی اقدامات مختلف را انجام دهید.

علاوه بر این، می‌توانید ویندوز را از خطاهای مهم سیستم بازیابی کنید، فایل‌های سیستمی ویندوز از دست رفته یا خراب مانند ntldr و bootmgr را بازیابی کنید، و همچنین فایل‌های پس از پارتیشن RAW را نجات دهید.

در نتیجه

در طول آزمایش‌هایمان، متوجه شدیم که فرآیند بازیابی به‌خوبی اجرا می‌شود. و باعث یخ زدن سیستم نمی‌شود و همچنین بر سایر برنامه‌های در حال اجرا تأثیر نمی‌گذارد.

برای جمع بندی آن، Lazesoft Recovery Suite ثابت می کند که راه حلی ثابت و عملی برای بازنشانی رمز عبور ویندوز، بازیابی اسناد، تصاویر و سایر فایل های مهم و همچنین تعمیر هر گونه خطای خرابی ناشی از  ویروس است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.