.
Lazesoft Recover My Password 4.5.1.1 DC Pro + Unlimited + Server + WinPE بازیابی رمز عبور

Lazesoft Recover My Password یک برنامه کاربردی است که برای کمک به شما در بازیابی پسورد مدیر گمشده در حساب‌های ویندوز خود طراحی شده است. این به شما امکان می‌دهد یک سی‌دی، دی‌وی‌دی، درایو فلش USB یا فایل تصویر ISO قابل راه‌اندازی WinPE بازیابی ایجاد کنید که سپس می‌توانید از آن برای بوت کردن رایانه خود و پاک کردن رمز عبور مدیر موجود استفاده کنید.

دیسک های بازیابی قابل بوت یا درایوهای فلش ایجاد کنید

پس از راه‌اندازی برنامه Lazesoft Recover My Password، به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید که از کدام نوع رسانه برای ذخیره داده‌های قابل بوت استفاده شود. می توانید از سی دی، دی وی دی یا درایوهای فلش USB استفاده کنید. و همچنین یک فایل تصویر ISO ایجاد کرده و آن را در رایانه خود ذخیره کنید.

سپس برنامه با استفاده از رسانه تعیین شده فرآیند ساخت را شروع می کند. پس از آن، می توانید رایانه خود را با دیسک ایجاد شده یا درایو ذخیره سازی قابل حمل بوت کنید تا رمز عبور مدیر فعلی را حذف کنید.

تصویر بوت ایجاد شده را سفارشی کنید

Lazesoft Recover My Password به شما امکان می دهد تنظیمات برنامه های مختلف را تغییر دهید تا اطمینان حاصل کنید که دیسک یا درایو قابل بوت ایجاد شده با سیستم عامل رایانه شما سازگار است.

این امکان وجود دارد که نسخه WinPE مورد استفاده را مشخص کنید و همچنین می توانید درایورهای WinPE سفارشی را اضافه کنید.

رابط کاربری قدیمی، اما بصری

Lazesoft Recover My Password  به راحتی قابل استفاده است. زیرا برای تکمیل عملیات بازیابی به شما نیاز دارد که یک سری مراحل ساده را دنبال کنید و دارای یک رابط حداقلی و مبتنی بر جادوگر است.

با این حال، از نقطه نظر بصری، برنامه تحت تأثیر قرار نمی گیرد. رابط کاربری آن بسیار قدیمی است، به خصوص زمانی که بر روی سیستم عامل های مدرن تر اجرا می شود، نامناسب به نظر می رسد.

در نتیجه

در مجموع، Lazesoft Recover My Password ابزار مفیدی است که می تواند به شما در بازنشانی رمزهای عبور سرپرست ویندوز کمک کند. و به شما امکان می دهد به حساب های خود دسترسی داشته باشید و از از دست دادن اطلاعات ارزشمند خودداری کنید. این یک رابط کاربری آسان، اما نسبتاً قدیمی مبتنی بر جادوگر ارائه می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 10 / Windows 8.1 /Windows 7
  • Processor: Multi core Intel Series or above, Xeon or AMD equivalent
  • RAM: 4GB (8GB or more recommended)
  • Free Hard Disk Space: 4GB or more recommended
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
  • برای فعال سازی نسخه Pro از سریال موجود در داخل Readme.txt استفاده کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.