.
JixiPix Chromatic Edges 1.0.25 Win/Mac + Portable افزودن جلوه‌های قدیمی به عکس‌

برخی از عکس‌ها بدون هیچ افزودنی دیگری به بهترین شکل به نظر می‌رسند. در حالی که برخی دیگر می‌توانند با پیشرفت‌های مناسب به شاهکارهای واقعی تبدیل شوند. Chromatic Edges یکی از اپلیکیشن هایی است که می تواند ابزارهای مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

یک پلاگین قدرتمند فتوشاپ، JixiPix Chromatic Edges همراه با مجموعه‌ای از ابزارهای حرفه‌ای برای افزودن جلوه‌های قدیمی به عکس‌ها ارائه می‌شود. این یک راه حل کامل با مجموعه ای ساده از ابزارها را ارائه می دهد. که به کاربران اجازه می دهد به راحتی ظاهر و احساس تصاویر دیجیتال را سفارشی کنند. این یک راه حل حرفه ای است که کنترل کاملی را بر روی هر جزئیات کوچک ارائه می دهد. و به اضافه کردن لبه های نامحدود اجازه می دهد تا تصاویر را حتی جذاب تر کند.

Chromatic Edges یکپارچه سازی یکپارچه با Adobe Photoshop، Lightroom و Elements را فراهم می کند. کاربران می توانند جزئیات بیشتری را به تصاویر دیجیتال اضافه کنند و تصاویر را با صفحات نقره ای، شیشه ای و کاغذی به روشی منحصر به فرد پردازش کنند تا تصاویر جذاب تر شوند. جلوه های هنری را برای لبه ها اضافه کنید و هنر عکس قدیمی را بازسازی کنید و همچنین از سبک های عکاسی هنری در حین کار با عکس های دیجیتال استفاده کنید. لبه های نقاشی را ایجاد کنید و از سبک های موجود متعدد برای سفارشی کردن عکس های دیجیتال استفاده کنید.

رابط کاربری گرافیکی کاربر پسند

این نرم افزار دارای یک رابط بصری است، به این معنی که برای لذت بردن از عملکردهای آن به مهارت های تخصصی رایانه شخصی نیاز ندارید. علاوه بر این، یک آموزش مختصر و توضیحات کوتاهی که در شناور ماوس نشان داده می‌شود، می‌تواند به شما کمک کند تا با لبه‌های کروماتیک تمرین کنید.

شما باید با بارگذاری یک تصویر در پنجره اصلی برنامه شروع کنید. فرمت های منبع پشتیبانی شده JPG، PNG و TIFF هستند.

تعداد زیادی از پیش تنظیم ها

هنگامی که تصویر منبع را انتخاب کردید، می توانید آزمایش با پیش تنظیم های یکپارچه را شروع کنید. شما اساساً هر دسته را بررسی می کنید، روی موردی که شما را تحت تأثیر قرار می دهد کلیک کنید، سپس منتظر بمانید تا پیش نمایش آن ایجاد شود. اگر از نتیجه راضی هستید، می توانید آن را حفظ کنید، در غیر این صورت می توانید فقط به مرور پیش تنظیمات ادامه دهید.

برخی از این پیش‌تنظیم‌ها شامل چندین لایه هستند، و Chromatic Edges به شما این امکان را می‌دهد تا لایه‌هایی را انتخاب کنید که باید قابل مشاهده باشند، در حالی که بقیه می‌توانند پنهان شوند.

از پیش تنظیمات خود را ایجاد کنید

می توانید از یکی از پیش تنظیم های داخلی شروع کنید، سپس آن را به دلخواه شخصی سازی کنید. به طور متناوب، می توانید سبک انتخابی را نگه دارید و پارامترهای آن را تصادفی کنید تا یک طرح اصلی داشته باشید.

به محض اینکه از نتیجه راضی بودید، می توانید تنظیمات را در یک پیش تنظیم سفارشی ذخیره کنید، نامی به آن اختصاص دهید، سپس برای پروژه های آینده خود استفاده کنید.

درنتیجه

به طور خلاصه، Chromatic Edges می‌توانند با افزودن ظاهری قدیمی به عکس‌های شما جذاب‌تر به نظر برسند که ممکن است نیاز به کار کمی داشته باشد. همچنین می توانید یک حاشیه به مخلوط اضافه کنید، لایه ها را دستکاری کنید و کارتان تمام است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows Vista/Win7/Win8/Win10+ 64-Bit
  • Adobe Photoshop CS5+, All Photoshop CC (Mac/Win), Photoshop Elements 12+ (Mac/Win), or Lightroom 4+ (Mac/Win)
  • Corel PaintShop Pro X7+ (Win) Serif Affinity Photo on Windows
مک

Technical Details and System Requirements

  • macOS 10.9 or later
  • Include Plugins: Adobe Photoshop CS3+, All Photoshop CC, Photoshop Elements 10+, Lightroom 4+, Serif Affinity Photo
آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و  اجراکنید.
  • بوسیله یکی از سریال های قرار داده شده در داخل فایل Readme.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.