جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

iZotope RX 11 Audio Editor Advanced 11.0.1.3871 Win/Mac + Portable ویرایشگر و نویز گیر صدا

iZotope RX 11 Advanced یک شاهکار نرم افزاری برنده جایزه، جعبه ابزار پیشرو در صنعت ترمیم و تعمیر صدا است که مورد اعتماد مهندسان حرفه ای صدا برای بهبود سریع و موثر کیفیت ضبط ها و آماده سازی آنها برای انتشار نهایی است. RX 11 Advanced مجموعه ای قدرتمند از ابزارها را در اختیار شما قرار می دهد که به شما در حذف نویزهای ناخواسته، رفع مشکلات رایج و بهبود کیفیت کلی صدا کمک می کند.

نرم افزار بازیابی صدا در سطح حرفه ای

کارشناسان صوت قانونی و مهندسان پس از تولید به ابزارهای قدرتمندی نیاز دارند. به همین دلیل است که پروژه های حیاتی نیازمند iZotope RX Advanced هستند. RX Advanced مانند یک ویرایشگر عکس، وزوز، کلیک، صدای خش خش و موارد دیگر را با یک حرکت ماوس از بین می برد. این یکی از ضروریات است – و نسخه 11 با مجموعه ای از ویژگی های جدید، پیشتاز است. Selection Feathering اکنون در حوزه فرکانس برای ویرایش های روان تر کار می کند. ویژگی بازیابی طیفی بازنگری شده، اطلاعات با فرکانس بالا و پایین را دوباره ترکیب می کند تا زندگی را به صدای نازک بازگرداند.

Text Navigation گفتگو را تجزیه و تحلیل می کند. و رونویسی متنی را در بالای طیف نگار نمایش می دهد. تشخیص بلندگوی چندگانه بخش‌های گفتار را برچسب‌گذاری می‌کند و به شما امکان می‌دهد تک تک سخنرانان را متفاوت پردازش کنید. حالت تطبیقی دینامیک در ماژول De-Hum تداخل الکترومغناطیسی را در زمان واقعی بدون کاهش کیفیت حذف می کند. شما همچنین یک دستیار تعمیر ارتقا یافته و یک آموزش تجربه کاربری برای اولین بار دریافت می کنید. پشتیبانی چند کاناله تا Dolby Atmos 7.1.2 این نرم افزار ضروری را تکمیل می کند. افزایش دهید. بازگرداندن. تعمیر. اگر خراب باشد، RX 10 Advanced می تواند آن را تعمیر کند.

گزینه های پیشرفته برای حرفه ای های صوتی

iZotope RX 11 Advanced ی یک به روز رسانی ارزشمند با ویژگی های انحصاری فراوان است. به لطف بازیابی طیفی که هم محتوای فرکانس بالا و هم با فرکانس پایین را بازیابی می کند. شفافیت را به صدای نازک بازیابی می کند. با استفاده از Multiple Speaker Detection برای یافتن و برچسب گذاری گفتار مرتبط با هر صدا، در زمان پیمایش در فایل های صوتی با بلندگوهای مختلف صرفه جویی کنید.

با Wow & Flutter، بدون زحمت نوسانات زیر و بمی ناشی از انتقال صوتی فیزیکی از وینیل و نوار کاست را اصلاح کنید. بازیابی عملکرد دیالوگ با Dialogue Contour ساده تر از همیشه است. با Dialogue De-reverb محیط ناخواسته را از تراک های گفتگو حذف کنید. De-rustle صدای خش‌خش‌تر میکروفون را از گفتگو حذف می‌کند.

Dialogue Isolate صداهای پیچیده را با یک پاس حذف می کند. در حالی که محیط زیرین را برای نتایج فوق العاده تمیز حفظ می کند. باد زدایی، که صدای باد با فرکانس پایین را از گفتگوی مکان حذف می کند.

Ambience Match حرکت و بافت واقعی پس‌زمینه را ثبت می‌کند. این ماژول پیشرفته می تواند صحنه هایی از جمله باران سیل آسا، جیغ جمعیت و برخورد امواج اقیانوس را به راحتی مطابقت دهد. EQ Match بین دو دیالوگ ضبط شده مختلف، صداهای منسجم ایجاد می کند. علاوه بر این، RX Advanced از صدای چند کاناله تا Dolby Atmos 7.1.2 پشتیبانی می‌کند. و آن را به ابزاری ضروری برای پروژه‌های پس از تولید و بازی‌های ویدیویی تبدیل می‌کند.

Repair Assistant بازیابی صدا را آسان تر از همیشه می کند

مهندسان اینجا در Sweetwater به شما خواهند گفت. بازیابی صدا یک تلاش زمانبر است. اما دیگر نه! دستیار تعمیر ارتقا یافته RX Advanced کار کوتاهی از برش دادن، کلیک ها و موارد دیگر را بدون جریان کار خسته کننده آزمون و خطا انجام می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوع مطالب را انتخاب کنید. اعم از موسیقی، گفتگو یا موارد دیگر، و اجازه دهید RX Advanced صدا را تجزیه و تحلیل کند. سپس به شما پیشنهادهای پردازشی می دهد. تا شما را در جهت درست راهنمایی کند. همراه با سه شدت مختلف برای هر کدام. سپس پیشنهادهای مختلف را بررسی و تست می‌کنید، رندر را بزنید و آماده هستید.

در میان کلمات و صداهای جداگانه حرکت کنید

کار با گفتگو می تواند تمرینی برای ناامیدی باشد. اما، به لطف مسیریابی متنی RX Advanced، از اینجا به بعد همه چیز آسان تر خواهد بود. این ویژگی صدای دیالوگ را تجزیه و تحلیل می‌کند. سپس رونویسی متنی را در بالای طیف‌گرام نمایش می‌دهد. و به شما امکان می‌دهد ضبط را با استفاده از متن انتخاب و ویرایش کنید. فراتر از آن، تشخیص بلندگوی چندگانه RX Advanced، پیمایش در بلندگوهای مختلف را به یک تکه کیک تبدیل می کند. این ویژگی صرفه‌جویی در زمان به شما کمک می‌کند. بخش‌هایی از گفتار مرتبط با صداهای مختلف را پیدا کرده و برچسب‌گذاری کنید. این به ویژه زمانی مفید است که بلندگوهای مختلف نیاز داشته باشند

تصاویر iZotope RX 11 Audio Editor Advance
 
ویژگی های iZotope RX 11 Advanced:
 • حذف نویز پیشرفته: iZotope RX 11 Advanced دارای ابزارهای قدرتمندی برای حذف نویزهای ساکن و متناوب مانند زمزمه الکتریسیته، غرش باد، زمزمه تجهیزات، و همچنین صدای تنفس، خش خش لباس ها و سایر صداهای ناخواسته است .
 • رفع مشکلات رایج: RX 11 ابزارهایی برای حل بسیاری از مشکلات رایج ضبط صدا در اختیار شما قرار می دهد، از جمله:
  • Cracking and Cracking: از بین بردن کلیک های خفیف، ترقه ها و ترقه های ناشی از شل شدن سیم ها یا تداخل الکتریکی.
  • نویز: نویز ضبط ناشی از سیگنال ضعیف یا تجهیزات بی کیفیت را کاهش دهید.
  • اعوجاج: اعوجاج صحیحی که صدا را خفه یا مخدوش می کند.
 • بازیابی فرکانس های از دست رفته: با ویژگی منحصر به فرد Spectral Recovery، می توانید فرکانس های بالا و پایین از دست رفته را بازیابی کنید که می تواند صدای ضبط را نازک یا خفه کند.
 • وضوح بهبود یافته: RX 11 طیف وسیعی از ابزارها را برای بهبود وضوح صدا در اختیار شما قرار می دهد، از جمله De-ess برای حذف صدای خشن، De-plosive برای حذف صداهای انفجاری، و Dialogue Isolate برای جداسازی دیالوگ ها از نویز پس زمینه.
 • پشتیبانی از چند کانال: RX 11 Advanced با فایل‌های صوتی تا 10 کانال کار می‌کند و برای استودیوهایی که با پروژه‌های صدای فراگیر سروکار دارند ایده‌آل است.
 • رابط کاربری کاربرپسند: iZotope RX 11 Advanced دارای یک رابط کاربری بصری است که به شما امکان می دهد به سرعت به ابزارهای قدرتمند آن دسترسی داشته باشید. همچنین یک دستیار تعمیر ارائه می دهد که شما را در فرآیند تعمیر صدا راهنمایی می کند. و تنظیمات مناسب را برای مشکل شما پیشنهاد می کند.
تصاویر iZotope RX 10 Audio Editor Advanced
در نتیجه

iZotope RX 11 Advanced یک نرم افزار ضروری برای هر کسی است که به طور منظم با صدا کار می کند. خواه شما یک مهندس صدا حرفه ای، تولید کننده محتوا یا علاقه مند به ضبط موسیقی باشید. این توانایی را به شما می دهد تا کیفیت صدا را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید. و در زمان و تلاشی که در غیر این صورت برای رفع مشکلات به صورت دستی صرف می کنید، صرفه جویی کنید

محل تبلیغ متنی شما

System Requirements

Operating Systems:

 • Mac: macOS Big Sur (11.7.9), macOS Monterey (12.6.8), macOS Ventura (13.5)
 • Windows: Windows 10 – Windows 11

*Supported on Intel Macs & Apple silicon Macs (M-series chips) in Rosetta and native.

Plug-in Formats:

AU, AAX, AAX Audiosuite*, VST3, AU ARA*.

Notes

 • All plug-in formats are 64-bit only.
 • RX 10 plug-ins are not available in VST2 format.
 • Spectral Editor & Music Rebalance ARA plug-ins are available in Logic Pro on Intel or Apple silicon Macs (in Rosetta only).
 • Ambience Match, Dialogue Isolate and De-rustle plug-ins are AAX Audiosuite for Pro Tools only.
 • Repair Assistant plug-in available as Audiosuite only in Pro Tools and VST3 & AU formats in other DAWs.

DAWs/NLEs:

Logic Pro 10.7, Pro Tools 2022 – 2023, Ableton Live 11, Cubase 12, Nuendo 12, Studio One 6, Reaper 6, FL Studio 21, Audition CC 2023, Premiere Pro CC 2023, Davinci Resolve 18.5.

RX Audio Editor Notes

RX 10 Elements does not include the RX Audio Editor application. It is included with RX 10 Standard and Advanced only.

Plug-in Hosting

Supported plug-in formats for hosting plug-ins within the RX 10 Audio Editor differs based on your operating environment:

 • Windows: VST3, VST2.
 • Intel Macs & Rosetta on Apple silicon Macs: AU, VST3, VST2.
 • Native on Apple silicon Macs: AU, VST3.

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید