.
Internet Download Accelerator Pro 6.27.1.1699 + Portable مدیریت دانلود

Internet Download Accelerator Pro به شما امکان می دهد. تا با استفاده از پروتکل های HTTP، HTTPS و FTP سرعت دانلود فایل از اینترنت را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. شتاب با تقسیم یک فایل در حال دانلود به چند قسمت و دانلود همزمان این قسمت ها به دست می آید.

Internet Download Accelerator دانلودهای خراب را از جایی که از سرورهای HTTP، HTTPS و FTP متوقف کرده بودند، از سر می گیرد.

سازگار با مرورگرهای وب رایج

نصب و اجرای برنامه برای شروع به دست آوردن موارد دلخواه کافی نیست. شما همچنان باید از مرورگر وب خود به خوبی استفاده کنید تا بتوانید آدرسی را که فایل ها در آن قرار دارند ارائه دهید.

با این حال، این برنامه می تواند دست در دست برخی از محبوب ترین و رایج ترین مرورگرها مانند موزیلا فایرفاکس، اپرا، گوگل کروم، سافاری و مرورگر Yandex کار کند. هر زمان که فرآیند دانلود شناسایی شود، برنامه به طور خودکار کنترل را به دست می گیرد و سعی می کند سرعت را افزایش دهد.

ایجاد و مدیریت گروه های دانلود

یکی از کاربردی‌ترین ویژگی‌ها امکان دانلود فایل‌ها در پوشه‌های مقصد مختلف، بسته به نوع آن‌ها است. یک پانل جانبی خانه چندین ایستگاه از پیش تنظیم شده مانند برنامه ها، آرشیوها، موسیقی و ویدیوها است، اما شما می توانید تنظیمات خود را اضافه کنید. این کار به راحتی با تعیین نام، پوشه خروجی و همچنین پسوندها برای ارسال خودکار به فهرست مقصد ذکر شده انجام می شود.
فرآیندها را برای افزایش کارایی برنامه ریزی کنید

در صورتی که برنامه در یک محیط تجاری استفاده شود، یک ویژگی یکپارچه تا حد زیادی مفید است. به شما این امکان داده می شود که برنامه های جلسات دانلود اولیه یا پیشرفته ایجاد کنید تا وظایف را خودکار کنید، بنابراین در زمان شما صرفه جویی می شود.

شما می توانید این فرآیند را تنظیم کنید تا فقط یک بار، در یک تاریخ و زمان معین، به حرکت درآید، و همچنین آن را تکرار کنید، و برای به روز نگه داشتن اسناد در یک فضای کاری به طور مداوم مناسب است. علاوه بر این، عملیات پس از پردازش در دسترس هستند تا رایانه شما در حالت ایستاده قرار نگیرد. انتخاب خاموش کردن رایانه شخصی، بستن برنامه یا توقف فعالیت در یک زمان مشخص تنها چند مورد است.

در نتیجه

با در نظر گرفتن همه چیز، می توان گفت که Internet Download Accelerator Pro انتظارات را برآورده می کند. و یک برنامه کاربردی است. برای آشنایی با ویژگی‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، زمان کمی از شما می‌گیرد و می‌تواند تعداد انگشت شماری از ابزارهای مناسب برای استفاده شخصی و تجاری را ارائه دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • با استفاده از سریال و اطلاعات  قرار داده شده در داخل فایل Readme.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.