.
Instagram امکان پست گذشتن با استفاده از رایانه شخصی

Instagram فاش کرد که کاربران سرانجام می توانند عکس ها و فیلم های کوتاه را مستقیماً از طریق لپ تاپ و رایانه شخصی خود ، با استفاده از مرورگرهای وب ارسال کنند. اما صبر کنید ، زیرا این همه ماجرا نیست. علاوه بر این ، اکنون امکان ارسال پست از طریق برنامه رومیزی شبکه اجتماعی نیز وجود دارد که می توانید آن را در سیستم عامل هایی مانند ویندوز ۱۱ دانلود  کنید.

تغییرات بیشتری در Instagram در راه است

پس از یک مرحله آزمایش گسترده ، این ابزار سرانجام  ۲۱ اکتبر ، برای عموم منتشر می شود. و در حالی که فیس بوک گزینه مشابهی را از طریق Creator Studio ارائه می دهد ، ویژگی بدون سلول می تواند برای شرکت ها و عکاسان حرفه ای که تلاش خود را روی اینستاگرام متمرکز می کنند مفید باشد. با این حال ، این نکته را نیز باید در نظر داشت که هنوز محدودیت هایی وجود دارد. پست ها را می توان در فید اینستاگرام با عکس ها و فیلم های حداکثر تا یک دقیقه ایجاد کرد. علاوه بر این ، ویژگی هایی مانند ایجاد Stories و Reels منحصر به دستگاه های تلفن همراه است.

ویژگی جدید همکاری برای Reels

Instagram همچنین از آغاز آزمایش ویژگی Collabs خبر داد. این نقش جدید از امروز در دسترس است، به دو کاربر اجازه می دهد تا یک پست یا ویدیو را در برگه Reels به صورت مشترک ایجاد کنند. برای استفاده از ابزار ، باید دعوت نامه ای را برای شخص دیگری در صفحه علامت گذاری ارسال کنید. علاوه بر پیروان هر دو که این پست را می بینند ، تعداد بازدیدها ، لایک ها و همچنین نظرات به اشتراک گذاشته می شود. عملکرد می تواند به ابزاری ارزشمند برای تولیدکنندگان محتوا کوچک و بزرگ تبدیل شود. در این صورت ، ایجاد پست های حمایت شده در شبکه اجتماعی را تسهیل می کند.

Reels فیلترهای جدید با جلوه های موسیقی در ۲۱ اکتبر دریافت می کند.

Instagram از ۲۰ اکتبر شروع به آزمایش صفحات سازمان های غیر انتفاعی و خیریه می کند. با ساده سازی جمع آوری کمک های مالی ، نشریات یک دکمه ویژه برای کمک های مالی دریافت می کنند. در نهایت ، Reels جلوه های موسیقی جدیدی را در ۲۱ اکتبر دریافت می کند. از جمله ویژگی های جدید می توان به فیلترهای Superbeat (جلوه های ویژه همزمان با ضرب آهنگ) و متن پویا (اشعار سه بعدی همراه با آهنگ) اشاره کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.