.
iLovePDF v3.2.3 MOD ابزار همه کاره PDF اندروید

ILovePDF یک برنامه عالی است که به راحتی عملکردهایی مانند خواندن PDF، ویرایش، فشرده سازی یا اسکن مدارک را با هم فراهم می آورد. فضای کاری کاملاً رایگان، تبدیل آزادانه و ویرایش فایل های PDF در یک مکان یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار است. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می توانند آزادانه تلفن هوشمند یا تبلت خود را به یک ویرایشگر اسناد تلفن همراه تبدیل کرده و بهره وری خود را افزایش دهند و حتی زمانی که خارج از منزل هستید کار کنید.

ویژگی ها

ILovePDF دسترسی به ابزارهای مورد علاقه را محدود نمی کند و همیشه بدون تأثیر زمان یا مکان اجازه دسترسی را می دهد. با استفاده از ویژگی حاشیه نویسی، تمام اسناد آپلود شده در این برنامه به راحتی قابل ویرایش هستند. شما به سادگی بخش های ضروری را در یک فایل PDF برجسته می کنید و سپس آن را ویرایش یا حاشیه نویسی می کنید. از طریق این ویژگی، کاربران دیگر برای اظهار نظر در مورد مقالات روی فایل‌های PDF یا درج تصاویر مشکلی ندارند.

امضا

بسیاری از کاربران نگران این هستند که تبدیل یا افزودن اطلاعات خود به PDF مشکلات زیادی به همراه داشته باشد. اما این دیگر مشکلی نیست. با ILovePDF افزودن امضا به فایل‌های PDF به آسانی استفاده از اسناد کاغذی است و به سرعت روی تبلت یا تلفن شما اضافه می‌شود. مانند انواع فایل های دیگر از جمله word یا docs، می توانید فرم ها را به سرعت تنظیم و پر کنید. علاوه بر این، به اشتراک گذاری فایل ها با همه ساده است.

جداسازی و فشرده سازی فایل ها

داشتن اسناد زیاد، جستجو و انتخاب فوریت را دشوار می کند. اما با iLovePDF می توانید اسناد را با مضامین ترکیب کرده و آنها را به یک فایل متصل کنید. در حقیقت این نرم افزار فضای کار شما را بزرگتر از همیشه می کند. این نرم افزار همچنین به شما کمک می کند تا فایل ها را به فایل های مختلف تقسیم کنید. به سرعت برای همه به اشتراک بگذارید. این کمک می کند تا همه آنها را خلاصه کنید و مطمئن شوید که با کیفیت بالا از هم جدا شده اند. ایمن سازی فضای ذخیره سازی دستگاه شما ضروری است. ما فشرده سازی PDF ها را با حفظ کیفیت آنها ارائه می دهیم.

تبدیل PDF

با  iLovePDF اکنون می توانید اسناد اداری را به راحتی به PDF و بالعکس تبدیل کنید. کاربران همچنین می توانند آنها را به فایل هایی مانند word یا excel تبدیل کنند. این به شما کمک می کند اسناد را به سرعت و با دقت بیشتر ویرایش کنید. علاوه بر این، اکنون می‌توانید قالب فایل‌های PDF را متناسب با موقعیت سند خود تنظیم کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.