.
Icecream PDF Editor Pro 2.72 + Portable ویرایش ساده فایل های PDF

IceCream PDF Editor یک راه حل کارآمد برای ویرایش ساده فایل های PDF است. این برنامه به شما این امکان را می دهد. که با استفاده از نوار ابزار “هوشمند” به تمام ابزارها و حالت های ویرایش PDF به طور همزمان دسترسی داشته باشید. با ویرایشگر PDF ما می توانید متن را ویرایش کنید. یادداشت اضافه کنید. فایل ها را با رمز عبور محافظت کنید. صفحات را مدیریت کنید و موارد دیگر. یاد بگیرید که چگونه اسناد PDF را به راحتی و به طور طبیعی ویرایش کنید!

استفاده از Adobe Acrobat برای باز کردن و ویرایش اسناد PDF  آسان نیست، به ویژه از آنجایی که به خوبی می‌دانیم که این برنامه نرم‌افزاری چقدر برای منابع رایانه نیاز دارد. در عوض، می‌توانید به برنامه‌ای به زیبایی و شهودی مانند IceCream PDF Editor مراجعه کنید.

این یک ویرایشگر PDF رایگان برای ویندوز است که در یک رابط کاربری پیچیده و همراه با طیف وسیعی از ویژگی های ویرایش مفید است. هر کسی می تواند اسناد PDF را به راحتی باز و تغییر دهد. به لطف پشتیبانی از چند برگه ارائه شده توسط این برنامه، می توان چندین فایل را به طور همزمان باز نگه داشت تا به سرعت در آنها پیمایش شود و قبل از ذخیره تغییرات، تغییرات را به هر ترتیبی انجام دهید.

اسناد PDF را با ابزاری تمیز و پیچیده مشاهده و ویرایش کنید

نه تنها تا زمانی که رمز عبور را می دانید با PDF های محافظت شده کار می کند، بلکه به شما امکان تنظیم رمزهای عبور جدید و همچنین مدیریت مجوزهای مربوط به چاپ، کپی، ویرایش، مدیریت صفحات یا حاشیه نویسی، پر کردن فرم ها را می دهد. و دسترسی به برنامه های ویژه خواندن.

تا جایی که به ویرایش مربوط می شود، IceCream PDF Editor ابزارهایی برای پیمایش سند در هر جهت با استفاده از دست، انتخاب هر شی برای مشاهده، کشیدن یا ویرایش ویژگی ها، و همچنین برای کشیدن مستطیل، دایره، خطوط و فلش دارد. اندازه، رنگ و کدورت شکل را می توان به دلخواه شخصی کرد.

از ابزارهای ویرایش بصری و حاشیه نویسی بهره ببرید

متن موجود را می توان در اندازه، فونت، رنگ و جلوه پررنگ یا مورب ویرایش و سفارشی کرد. وقتی صحبت از حاشیه نویسی به میان می آید، همچنین می توانید متن جدید، یادداشت های چسبناک و برجسته اضافه کنید. مهر یا تصاویر را از فایل های خارجی (PNG، JPEG) درج کنید و جلوه های زیر خط، خط خطی یا موج دار را روی متن اضافه کنید. تاریخچه ای از حاشیه نویسی ها را می توان در سمت راست پنجره اصلی مشاهده کرد. که به شما امکان می دهد فعالیت های گذشته را مرور کنید و در صورت لزوم تغییرات را لغو کنید.

صفحات را می توان در حالت تک، دوتایی یا تمام صفحه نمایش داد. می توانید نشانک اضافه کنید، بزرگنمایی و کوچکنمایی کنید، متن را با استفاده از ابزار جستجو جستجو کنید، اشیاء را در حین ویرایش ها بکشید و رها کنید، ویژگی های سند را مشاهده و ویرایش کنید، و صفحات را بچرخانید یا موارد جدید را درج کنید. چندین زبان رابط کاربری گرافیکی پشتیبانی می شوند.

در نتیجه

IceCream PDF Editor با در نظر گرفتن تمام جنبه ها، راه حلی ساده برای باز کردن و ویرایش اسناد PDF، با کمک رابط گرافیکی زیبا و ابزارهای آسان برای استفاده، ارائه می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • به پوشه " Patch " بروید. فایل " Patch.exe " را در مسیر زیر کپی کنید:

For 32-Bit : C:Program FilesIcecream PDF Editor
For 64-Bit : C:Program Files (x86)Icecream PDF Editor

  • در ادامه موارد ذیل را انجام دهید:

-> Run " Patch.exe " Run as administrator
-> Click " Patch " button.

  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.