.
Home Designer Pro + Architectural + Suite 2023 v24.3.0.84 طراحی داخلی و خارجی ساختمان

Home Designer Pro یک راه حل حرفه ای برای مدل سازی، تزئین و برنامه ریزی ساختمان های مسکونی، فضای داخلی و خارجی است. از همان ابزارهایی استفاده کنید که حرفه ای ها برای بازسازی و طراحی خانه استفاده می کنند. Home Designer Pro ابزارهای پیشرفته و هوشمندی را برای ایجاد نقشه های ساخت و ساز ارائه می دهد.

نرم افزار طراحی خانه DIY

Home Designer Pro نرم افزار معماری سه بعدی برای طراحی خانه های مسکونی است. کشف کنید که چرا میلیون ها نفر از کاربران خود از Home Designer از نرم افزار Chief Architect به عنوان محصول انتخابی نرم افزار طراحی خانه برای ایجاد خانه های رویایی خود استفاده می کنند.

چرا Home Designer Pro را انتخاب کنید؟

هر عنصر قرار داده شده در طرح معمولاً به طور پیش فرض استفاده می شود تا فرآیند توسعه کارآمد و سازنده باشد. هنگام ایجاد عناصر طراحی، برنامه به طور خودکار یک مدل سه بعدی ایجاد می کند و لیستی از مواد را تولید می کند. علاوه بر این، شامل ابزارهای طراحی برای رندرهای واقعی، رندرهای هنری و تورهای مجازی است تا به شما در تجسم طرح ها برای نمایش مشتری کمک کند.
ابزارهایی که طراحان حرفه ای برای طراحی یا بازسازی خانه استفاده می کنند در دستان شما خواهد بود، فقط شما که در خانه مقابل مانیتور نشسته اید، می توانید پروژه خود را بسازید که از پروژه ای که توسط یک حرفه ای ایجاد شده کم نخواهد بود!
مهم نیست چه کاری را شروع کرده اید، فرض کنید اتاق را تعمیر می کنیم، همه ابزارها در مقابل شما هستند، ما طبقه، کاغذ دیواری را انتخاب می کنیم، مبلمان را مرتب می کنیم، یک نقاشی ایجاد می کنیم، همه چیز را با سانتی متر محاسبه می کنیم، برنامه ریزی می کنیم، ما یک طراحی سه بعدی در خروجی بگیرید. خانه ای خریده اید و می خواهید آن را بازسازی کنید؟ این کاملاً ممکن است که همه چیزهایی که نیاز دارید در مقابل شما باشد ، ما برنامه ریزی ترتیب مبلمان را می گیریم و شروع می کنیم ، طرحی حرفه ای ایجاد می کنیم و نتیجه را می گیریم! شاید شما به عنوان یک طراح کار می کنید و باید یک پروژه برای مشتری بسازید؟ طراح خانه در این مورد نیز کمک خواهد کرد!

علاوه بر تمام ویژگی‌های عالی موجود در Home Designer Architectural، Home Designer Professional شامل چندین ابزار دستی ساختمان و ابزارهای چیدمان برای ایجاد نقشه‌های ساختمانی دقیق است. این ویژگی های اضافه شده را در نظر بگیرید:

ابزارهای قاب بندی دستی

Home Designer Pro به طور خودکار قاب های کاملاً قابل ویرایش از جمله تیرچه ها، تیرها، خرپاها، تیرها، ستون ها و موارد دیگر را تولید می کند. از بین انواع قاب بندی مانند چوب، فولاد یا مواد مهندسی شده انتخاب کنید.

ابزار دستی سقف

می توانید با یک سقف اتوماتیک شروع کنید، سپس آن را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید یا از ابتدا شروع کنید و هواپیماهای سقفی دستی خود را ترسیم کنید.

هواپیماهای سقفی دستی

سقف ها در Home Designer اتوماتیک هستند. شما همچنین می توانید صفحات سقف سفارشی خود را برای طراحی های تخصصی بکشید.

برگه های چیدمان

طرح‌بندی‌های سبک طرح‌بندی مقیاس‌شده را با نماهای سه‌بعدی، CAD، مقطع/ارتفاع و پلان ایجاد کنید.

ابزار پیشرفته پله

Home Designer Pro کنترل کامل شکل راه پله راست یا منحنی، آج شروع، عرض آج و موارد دیگر را باز می کند.

سفارشی کردن روش های ساخت دیوار

ساخت دیوارها، سازه های کف، ارتفاع سکوها، گل و لای، قاب بندی و موارد دیگر را سفارشی کنید.

ابزار کابینت پیشرفته

طرح بندی های افقی و عمودی برای درها، کشوها و لوازم خانگی در هر کابینت ایجاد کنید. مراکز تفریحی و کابینت های روشویی با درها در یک طرف و کشوها در طرف دیگر ایجاد کنید. اشیاء و نورپردازی را در داخل کابینت خود قرار دهید و چندین سبک برای درها، کشوها و سخت افزارها تعریف کنید.

نماهای مقطع عرضی و پشت بریده شده

برای ویرایش دقیق پلان، جزئیات مربوطه را از فضای داخلی یا خارجی طرح خود ایجاد کنید.

ابزارهای پیشرفته CAD

جزئیات نماهای مقطعی با عایق، جعبه های متقاطع، جعبه های مسدود کننده، و موارد دیگر.

ابزار اندازه گیری پیشرفته

شامل ابزار اندازه گیری زاویه ای و نقطه به نقطه است. تنظیمات خود را طوری تنظیم کنید که به سرعت به اشیاء و مکان‌های خاص بپیوندد.

ذخیره فهرست مواد عکس فوری

برای ارزیابی و مقایسه تفاوت هزینه ها، عکس های فوری از لیست مواد خود را در مراحل مختلف پروژه ذخیره کنید. جزئیات را به هر جزء جداگانه اضافه کنید و سپس آن را برای استفاده در پروژه های آینده در لیست اصلی خود ذخیره کنید.

تبدیل ابزار Polyline

اشیاء سه بعدی (مانند میز، دال، ویژگی های زمین و موارد دیگر) را از اشکال ۲ بعدی CAD ایجاد کنید.

واترمارک های سفارشی

واترمارک ایجاد کنید و روی کار خود نمایش دهید. مکان، اندازه، زاویه و شفافیت را کنترل کنید. تصاویر را به واترمارک خود اضافه کنید، مانند لوگوی شرکت خود برای برندسازی بهتر.

اشاره گر شمالی برای زوایای خورشید

زوایای خورشید را با طول جغرافیایی، عرض جغرافیایی، تاریخ و زمان دقیق ایجاد کنید. از اشاره گر شمال به عنوان یک یاتاقان برای زاویه خورشید استفاده کنید. از چندین زاویه خورشید برای دوربین های ذخیره شده مختلف استفاده کنید.

شما را قادر می سازد تا پلان های طبقه پیشرفته ایجاد کنید

این برنامه دارای مجموعه ای از ویژگی ها و عملکردها است که به طور منظم در یک رابط تمیز و مطبوع سازماندهی شده اند. در حالی که بیشترین درصد رابط به بوم اختصاص داده شده است، شما به راحتی می توانید ابزارهایی را که برای ایجاد یا ویرایش طرح نیاز دارید از طریق نوار ابزار بالا پیدا کنید.

باید بدانید که این برنامه شامل قالب های متعددی است که می توانید برای شروع از آنها استفاده کنید، ویژگی که می تواند برای کاربرانی که تجربه زیادی با برنامه های CAD ندارند مفید باشد. در واقع، ویرایش یک الگو به همان اندازه ساده است و مستلزم حذف یا اضافه کردن اشیاء جدید به طرح از طریق کشیدن و رها کردن است.

از جمله ابزارهایی که می توانید برای ایجاد طرحواره های خود استفاده کنید، می توانید دیوارها، پنجره ها، درها، نرده ها، کابینت ها، پله ها، سقف ها، قاب ها، کف ها و غیره را بشمارید.

به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق نمای سه‌بعدی، نقشه‌های خانه خود را به صورت دقیق تحلیل کنید

این برنامه نه تنها به شما اجازه می دهد تا نقشه ها را کاملاً طراحی کنید، بلکه ابزاری برای تجزیه و تحلیل شماتیک های خود را نیز در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین، می توانید پروژه خود را به صورت سه بعدی ارائه کنید و خطاها یا ایرادات احتمالی اندازه گیری را از طریق یک نمای واقعی تر بررسی کنید. شما خوشحال خواهید شد که بدانید این ابزار به شما امکان می دهد کل پروژه یا فقط مناطق خاصی را که ممکن است به شما مربوط می شود ارائه دهید.

آخرین، اما نه کم‌اهمیت، این برنامه با اسناد گسترده‌ای همراه است که می‌تواند جزئیات بیشتری در مورد نحوه انجام یک عملیات خاص، از ایجاد اولین طراحی تا سفارشی‌سازی ابزار برای مطابقت با نیازها و ترجیحات شما، در اختیار شما قرار دهد.

در نتیجه

در مجموع، Home Designer Pro یک برنامه کاربردی غنی از ویژگی ها است که شامل مجموعه ای از ظروف و ابزار مناسب برای انواع پروژه های بازسازی و بازسازی، از تغییر کاغذ دیواری در زیرزمین تا ساخت یک خانه جدید از ابتدا می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows  11,10.8.7
  • Processor: Multi-core processor
  • RAM: 4GB (8GB or more recommended)
  • Free Hard Disk Space: 5 GB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در  پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.