فروش نهال بادام

HitPaw Video Enhancer یک برنامه بهبود ویدیوی هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی است که تنها با یک کلیک ویدیو را ارتقا می دهد. وضوح ویدیو را تا 8K افزایش دهید، می‌تواند نویز ویدیو را با هوش مصنوعی کاهش دهد. نویز را در ویدیوها حذف کنید و ویدیوها را واضح‌تر کنید. 3 مدل هوش مصنوعی برای بهبود کیفیت ویدیوی شما موجود است.

به همراه یک تقویت کننده ویدیو برای فیلم های متحرک. یا انیمیشن که می تواند ویدیوی انیمیشن را با هوش مصنوعی کاملاً واضح و ارتقاء دهد. و عملکرد تعمیر جزئیات صورت با هوش مصنوعی هوشمند و بسیاری از ابزارهای دیگر.این برنامه دارای یک رابط ساده و بدون پیچیدگی است که یادگیری استفاده از آن را آسان می کند. حتی اگر قبلاً از آن استفاده نکرده باشید.

ویدیوها محتوای دیجیتالی مهمی هستند زیرا می‌توانید هر چیزی را که ارائه می‌کند به درستی درک کنید. با این حال، یک ویدیوی تار می‌تواند بر برند شما تأثیر بگذارد، زیرا مخاطب ویدیویی را که نمایش داده‌اید دوست نخواهد داشت.

ارتقاء یک ویدیو به 4K ممکن است به شما کمک کند تا نویز و تاری ناخواسته را از ویدیو حذف کنید. برای این موضوع، HitPaw Video Enhancer به عنوان یکی از بهترین راه‌ها برای ارتقای کیفیت ویدیو به 4K ظاهر می‌شود.

تقویت کننده ویدیوی HitPaw چیست؟

ابزارهای ارتقاء مقیاس هوش مصنوعی تقاضای بالایی دارند، و چرا اینگونه نباشد؟ اگر قصد دارید ویدیو را به 4K ارتقا دهید، یک تقویت کننده ویدیوی هوش مصنوعی مفید خواهد بود. با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی، تماشای کمتری می‌کنید و ویدیوهای قدیمی‌تر خیره‌کننده به نظر می‌رسند.

از این رو، استفاده از ارتقاء دهنده 1080P به 4K ممکن است به شما در دستیابی به نتایجی که به دنبال آن بوده اید کمک کند. می‌توانید گزینه‌های مختلفی را امتحان کنید، اما تقویت‌کننده کیفیت ویدیویی قابل اعتمادتر و خلاقانه‌تر یعنی HitPaw Video Enhancer تقریبا غیرممکن خواهد بود.

این یک ابزار زیبای بهبود ویدیو مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما امکان می‌دهد ویدیوها را در کمترین زمان به 4K در 1080P ارتقا دهید.

در حالی که کیفیت را بهبود می بخشد و جزئیات ویدیو را بازیابی می کند، این ارتقا دهنده فوق العاده 1080P تا 4K از شما نمی خواهد محتوای موجود را با تکنیک ها و ابزارهای پیچیده ویرایش، تغییر دادن یا رمزگذاری مجدد کنید.

از آنجایی که HitPaw Video Enhancer یک تقویت کننده کیفیت ویدیو مبتنی بر هوش مصنوعی است، به الگوریتم هایی برای حذف مصنوعات و نویز و اضافه کردن جزئیات به ویدیوها جدا از بهبود وضوح ویدیو متکی است. فناوری هوش مصنوعی در HitPaw Video Enhancer به شما امکان می دهد ویدیوی بی عیب و نقصی را با پارامترهای مورد نیاز تولید کنید و در صورت لزوم پیکسل ها را اضافه یا اصلاح کنید.

پیش نمایش جلوه ها قبل از Expert

HitPaw Video Enhancer آن نوع ابزار نیست، برای استفاده از آن باید تجربه قبلی داشته باشید. در این حالت فقط باید تصویر خود را روی برد آپلود کنید و یکی از مدل های هوش مصنوعی موجود برای پردازش را انتخاب کنید. قبل از تولید نسخه بهبودیافته کلیپ خود، برنامه به شما امکان پیش نمایش افکت های اعمال شده را می دهد.

این عمل به یک کلیک ساده نیاز دارد، یک طرح بندی جدید ظاهر می شود. هنگام پیش‌نمایش جلوه‌ها، ویدیوی شما در یک صفحه تقسیم‌شده نمایش داده می‌شود – یک طرف برای مدل اصلی و طرف دیگر برای محصول پیشرفته. تفاوت در کیفیت واقعا قابل توجه است، به خصوص برای کلیپ های با کیفیت پایین.

سه مدل پیشرفته هوش مصنوعی

وقتی در مورد نویز داخل یک تصویر یا یک ویدیو می شنوید، ممکن است سؤالاتی پیش بیاید. آنچه در محیط های گرافیکی به عنوان نویز درک می شود، جلوه های تار، پیکسلی یا الکترونیکی است که سطح عکس را برجسته می کند. این مشکل را می توان برطرف کرد اما چیزی که به عنوان ابزار حذف نویز شناخته می شود. اولین روش هوش مصنوعی موجود با HitPaw Video Enhancer، مدل General Denoise است. اگر ویدیوهای قدیمی دارید که فکر می کنید نیاز به جلسه حذف نویز دارید، این راه حل است.

در مورد امتیازات هوش مصنوعی، مدل انیمیشن در ردیف بعدی قرار دارد. این یکی فقط برای تعمیر فیلم های انیمیشن در نظر گرفته شده است و هدف آن افزایش وضوح کارتون های معیوب است.

پوست و آخرین مدل با بهبود صورت سروکار دارند. از مدل چهره می توان برای ترمیم جزئیات صورت انسان استفاده کرد. اگر کلیپ‌های شما دارای مصنوعات یا کیفیت پایین روی صورت افراد هستند، این روش تمیز کردن پوست می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

در نتیجه
ارتقاء مقیاس یک ویدیو برای مرتبط ساختن آن و مطابق با نیازهای مخاطب بسیار مهم است. HitPaw Video Enhancer یک تقویت کننده ویدیوی هوش مصنوعی عالی است که به شما امکان می دهد کیفیت ویدیو را بدون دانش قبلی بهبود بخشید. این یک تقویت کننده ویدیوی بسیار توصیه شده است زیرا باعث می شود ویدیوی قدیمی و غیرقابل تماشا عالی و قابل بحث به نظر برسد.
سوالات متداول
چرا HitPaw Video Enhancer را انتخاب کنید؟
اولین چیزی که در مورد تقویت کننده ویدیوی HitPaw باید به آن توجه کنید این است که به گونه ای طراحی شده است که خلاقیت و خلاقیت را برای سازندگان محتوا فراهم کند. HitPaw Video Enhancer از زمان ورودش در بیش از 160 کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است و بسیاری از جنبه ها این تقویت کننده کیفیت ویدیوی زیبا را از سایر تقویت کننده های ویدیو متمایز می کند.

توانایی افزایش کیفیت ویدیو بدون دانش بشر و ویرایش ویدیوها بدون تأثیر بر وضوح ویدیو، این تقویت کننده ویدیوی فوق العاده را به یک ویدیو عالی تبدیل کرده است.

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد HitPaw Video Enhancer دوست دارید، وضوح فکر است زیرا 4 مدل هوش مصنوعی ارائه شده به طور جداگانه را ارائه می دهد تا به شما کمک کند از آنچه می خواهید در یک زمان استفاده کنید. به غیر از پشتیبانی از فرمت‌های مختلف ویدیویی، HitPaw Video Enhancer به شما امکان می‌دهد وضوح ویدیو را به 4K یا 8K افزایش دهید. HitPaw Online Video Enhancer نیز موجود است.

با کمال تعجب، در هنگام ویرایش ویدیو هیچ افت کیفیت وضوح مشاهده نخواهید کرد، زیرا HitPaw Video Enhancer به صورت حرفه ای طراحی شده است.

ارتقاء 4K به چه معناست؟
تبدیل ویدیوی با کیفیت پایین به ویدیوی با کیفیت بالا، افزایش مقیاس ویدیو نامیده می شود. این بدان معناست که اگر قصد دارید یک ویدیو با وضوح کمتر را روی صفحه نمایش بزرگ نمایش دهید، نتایج ویدیو وحشتناک خواهد بود.

بنابراین، برای جلوگیری از هر گونه ناراحتی، به شدت توصیه می‌شود که هنگام پخش در صفحه‌های 4K، ویدیو را به 4K ارتقا دهید. به عنوان مثال، اگر یک ویدیوی 1080P را ارتقا ندهید و تمایل به پخش آن در تلویزیون 4K دارید، می‌توانید نیمی از صفحه را ببینید و بقیه صفحه خالی خواهد بود.

آیا می توانم با استفاده از HitPaw Video Enhancer ویدیو را به 4K ارتقا دهم؟

شما نمی توانید ویدیو را به 4K آنلاین ارتقا دهید زیرا HitPaw یک تقویت کننده ویدیوی آنلاین ارائه نمی دهد. اما، ابزار آنلاین در حال توسعه است و به زودی راه اندازی خواهد شد.

از طریق HitPaw Vide می توانید ویدیوها را به 4K ارتقا دهید

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  Yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یک داون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.