.
HitPaw Video Enhancer 1.5.0.10 + Portable روتوش و بهبود ویدیوهای قدیمی

HitPaw Video Enhancer – اگر ویدیوهایی دارید که نیاز به تنظیم دارند، ممکن است به طور تصادفی راه حل ساده ای برای مشکلات خود پیدا کرده باشید. HitPaw Video Enhancer یک نرم افزار پیشرفته با هوش مصنوعی است که برای روتوش ویدیوهای قدیمی یا با کیفیت پایین شما تا سطح مشخصی طراحی شده است.

پیش نمایش جلوه ها قبل از Expert

HitPaw Video Enhancer آن نوع ابزار نیست، برای استفاده از آن باید تجربه قبلی داشته باشید. در این حالت فقط باید تصویر خود را روی برد آپلود کنید و یکی از مدل های هوش مصنوعی موجود برای پردازش را انتخاب کنید. قبل از تولید نسخه بهبودیافته کلیپ خود، برنامه به شما امکان پیش نمایش افکت های اعمال شده را می دهد.

این عمل به یک کلیک ساده نیاز دارد، یک طرح بندی جدید ظاهر می شود. هنگام پیش‌نمایش جلوه‌ها، ویدیوی شما در یک صفحه تقسیم‌شده نمایش داده می‌شود – یک طرف برای مدل اصلی و طرف دیگر برای محصول پیشرفته. تفاوت در کیفیت واقعا قابل توجه است، به خصوص برای کلیپ های با کیفیت پایین.

سه مدل پیشرفته هوش مصنوعی

وقتی در مورد نویز داخل یک تصویر یا یک ویدیو می شنوید، ممکن است سؤالاتی پیش بیاید. آنچه در محیط های گرافیکی به عنوان نویز درک می شود، جلوه های تار، پیکسلی یا الکترونیکی است که سطح عکس را برجسته می کند. این مشکل را می توان برطرف کرد اما چیزی که به عنوان ابزار حذف نویز شناخته می شود. اولین روش هوش مصنوعی موجود با HitPaw Video Enhancer، مدل General Denoise است. اگر ویدیوهای قدیمی دارید که فکر می کنید نیاز به جلسه حذف نویز دارید، این راه حل است.

در مورد امتیازات هوش مصنوعی، مدل انیمیشن در ردیف بعدی قرار دارد. این یکی فقط برای تعمیر فیلم های انیمیشن در نظر گرفته شده است و هدف آن افزایش وضوح کارتون های معیوب است.

پوست و آخرین مدل با بهبود صورت سروکار دارند. از مدل چهره می توان برای ترمیم جزئیات صورت انسان استفاده کرد. اگر کلیپ‌های شما دارای مصنوعات یا کیفیت پایین روی صورت افراد هستند، این روش تمیز کردن پوست می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

در نتیجه

HitPaw Video Enhancer یک برنامه پیچیده نیست که مختص کار استودیویی یا کاربران حرفه ای باشد. این برنامه بیشتر به کاربران عادی پاسخ می دهد که مایلند تا حد امکان زمان کمتری را برای بهبود ویدیوهای خود صرف کنند. برای آپلود و شروع پردازش کلیپ های شما تنها به چند کلیک نیاز دارد، که قطعا برای کسانی که مهارت یا حوصله یک ابزار پیچیده تر را ندارند یک امتیاز مثبت است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 2 GB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل Activator رااجرا کرده و ازباکس محصولات، HitPaw Video Enhancer را انتخاب کنید، در باکس مربوطه ایمیل دلخواه خود را وارد کنید
  • روی Patch Hosts کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کرده و با استفاده از سریال و اطلاعات بدست آمده از Activator رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.