.
HitPaw Video Editor 1.7.0.15 Win/Mac + Portable ویرایش ویدیو

HitPaw Video Editor یک نرم‌افزار ویرایش ویدیو با قابلیت‌هایی است که به راحتی می‌توانید یاد بگیرید. این می تواند بسیاری از وظایف مانند ویرایش ویدئو، ادغام ویدئو، برش ویدئو و غیره را انجام دهد. برای اینکه ویدیوی خود را متفاوت از ویدیوهای دیگر جلوه دهید، می توانید از او کمک بگیرید. چه استیکر باشد و چه افکت های انتقالی، این ویرایشگر ویدیو می تواند حس منحصر به فردی به ویدیوی شما بدهد.

کار با فرمت های رسانه ای این روزها بسته به نرم افزاری که کاربران برای تکیه بر آن انتخاب می کنند، می تواند یک دردسر یا یک امر آسان باشد. مجموعه‌های پردازش رسانه‌ای به خوبی تثبیت شده‌اند. که گاهی اوقات می‌توانند بیش از حد پیچیده یا بسیار مینیمالیستی باشند و فضای کمی بین این دو باقی بگذارند. این همان جایی است که ویرایشگر ویدیوی HitPaw دقیقاً وارد می شود و هدف آن ارائه یک برنامه پردازش ویدیو به کاربران است که به اندازه کافی در دسترس باشد تا از مدیریت کارآمد اطمینان حاصل شود و در عین حال برخی از ویژگی های عملکردی ضروری را حفظ کند.

ویژگی‌های ویرایش مبتنی بر تایم لاین،

یکی از اولین جنبه هایی که به سرعت آشکار می شود، این واقعیت است که برنامه برای مدیریت داده های ویدئویی بارگذاری شده به رویکردی مبتنی بر جدول زمانی متکی است. ما دریافتیم که این انتخاب خوبی است، زیرا امکان کنترل خوب و دقیق بر محتوای ویدیو را فراهم می کند.

علاوه بر این، از آنجایی که یک رابط ویرایش مبتنی بر تایم لاین ارائه شده است، افزودن و متعاقباً شناسایی تغییرات به ویدیو بسیار آسان‌تر است، زیرا تشخیص این تغییرات بسیار آسان است. تنها ویژگی که به نظر ما بیش از حد مینیمالیستی است، کشش خط زمانی است.
با کاهش پیچیدگی، برنامه همچنان می‌تواند مجموعه‌ای از ابزارها را برای افزودن رسانه، صدا، جلوه‌ها و موارد دیگر ارائه دهد.

 مجهز به مجموعه ای کامل از ویژگی ها

ما معتقدیم که ویژگی‌های موجود و تغییرات آن‌ها یک «زرادخانه» خوب برای انجام ویرایش‌های مینیمالیستی تا حتی کاملاً قوی در محتوای ویدیویی را تشکیل می‌دهند. همه موارد فوق، بدون تحمیل کاربران به یک تلاش پیچیده تر از حد نیاز.

در نتیجه

 اگر به دنبال یک برنامه مینیمالیستی و در عین حال توانمند هستید تا به شما در انجام تنظیمات و تغییرات در فایل های ویدیویی خود کمک کند. ویرایشگر ویدئویی جمع و جور و سبک HitPaw، که از نظر دسترسی و مدیریت عملکرد بسیار خوبی داردرا امتحان کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 400 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصبکنید، اما اجرا کنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.