.
HitPaw Photo Enhancer 2.2.3.2 Win/Mac + Portable ابزار تقویت عکس با ۳ مدل هوش مصنوعی

HitPaw Photo Enhancer یک نرم افزار انقلابی است که به کاربران اجازه می دهد تنها با یک کلیک کیفیت عکس های خود را افزایش دهند. HitPaw Photo Enhancer با فناوری پیشرفته هوش مصنوعی خود می تواند به طور خودکار وضوح، رنگ و روشنایی تصاویر شما را تجزیه و تحلیل و بهبود بخشد و در نتیجه تصاویری فوق العاده زیبا به دست بیاورد.

استفاده از این نرم‌افزار فوق‌العاده آسان است، با یک رابط کاربر پسند که بهبود عکس‌های شما را آسان می‌کند. چه یک عکاس حرفه ای باشید و چه فقط فردی که عاشق عکس گرفتن است، HitPaw Photo Enhancer ابزاری عالی است که به شما کمک می کند بیشترین بهره را از تصاویر خود ببرید. همین امروز آن را امتحان کنید و خودتان ببینید که چرا به سرعت تبدیل به نرم افزار بهبود عکس برای مردم در سراسر جهان می شود.

HitPaw Photo Enhancer ابزاری قدرتمند برای افزایش کیفیت عکس های شماست. چه یک عکاس حرفه ای باشید و چه فقط فردی که عاشق عکس گرفتن است، این نرم افزار می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصاویر خود را به نمایش بگذارید. HitPaw Photo Enhancer با الگوریتم های پیشرفته و رابط کاربری آسان خود به شما اجازه می دهد تا پارامترهای مختلفی مانند روشنایی، کنتراست، وضوح و اشباع رنگ را تنها با چند کلیک تنظیم کنید.

همچنین دارای یک عملکرد ارتقاء مقیاس مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند وضوح عکس های شما را بدون کاهش کیفیت افزایش دهد. این نرم‌افزار از فرمت‌های مختلف تصویر پشتیبانی می‌کند و قابلیت‌های پردازش دسته‌ای را ارائه می‌دهد، که آن را برای کسانی که نیاز به بهبود چند عکس در یک زمان دارند، ایده‌آل می‌کند.

 ویژگی های کلیدی و پلتفرم های پشتیبانی شده

ابزار HitPaw Photo Enhancer یکی از پیشرفته‌ترین تقویت‌کننده‌های تصویر هوش مصنوعی موجود برای سیستم‌های Windows و macOS است. ابزار HitPaw به عنوان یک راه حل با یک کلیک برای تصاویر ارائه می شود تا کیفیت و وضوح را افزایش دهد. علاوه بر این، این ابزار به راحتی می تواند تصاویر را کمتر تار کند و نویز را حذف کند.

ابزار Photo Enhancer از HitPaw دارای طیف گسترده ای از حالت های هوش مصنوعی در آستین خود است که مطابق با نیاز شما به شما کمک می کند. بزرگ‌کردن تصاویر با اندازه کوچک‌تر می‌تواند برای پلتفرم‌هایی که این ویژگی را به راحتی ارائه نمی‌دهند، دردسرساز باشد. می‌توانید هر تصویری را بدون اتلاف روی ابزار بزرگ کنید، و می‌تواند زمان‌های نامحدودی را برای گسترش دسترسی از طریق هوش مصنوعی فراهم کند.

از طرف دیگر، ابزار ارتقای سطح عکس حرفه ای می تواند با کمک ۳ مدل هوش مصنوعی عکس ها را کاملاً رفع کند. این برنامه می تواند عکس های قدیمی شما را به عنوان یک تقویت کننده هوش مصنوعی با یک مدل چهره زنده کند. این به شما امکان می دهد چهره خود را بی عیب و نقص کنید و تصاویر سیاه و سفید را رنگی کنید تا با یک کلیک عکس های قدیمی را زنده کنید.

این ابزار حتی دارای یک مدل denoise است که به شما امکان می دهد به طور خودکار نویز را از تصاویر با ISO بالا و کم نور حذف کنید. این برنامه از فناوری کاهش نویز قدرتمند هوش مصنوعی استفاده می کند و تصاویر کارتونی را نیز واضح تر نشان می دهد. اکنون، اجازه دهید پلتفرم های پشتیبانی شده و ویژگی های حیاتی ابزار HitPaw Photo Enhancer را بررسی کنیم.

ویژگی های کلیدی
 • پلتفرم های رایانه شخصی پشتیبانی شده: ویندوز و macOS
 • پشتیبانی گسترده: از تصاویر دستگاه هایی مانند Android، iPhone، DSLR، دوربین های فیلمبرداری و غیره پشتیبانی می کند.
 • پردازش دسته ای: می تواند تصاویر را به صورت انبوه با استفاده از پردازش هوش مصنوعی افزایش داده و بزرگ کند
 • AI Upscaler: سه مدل با تقویت کننده های هوش مصنوعی برای موارد استفاده مختلف
چگونه HitPaw Photo Enhancer کار می کند؟

HitPaw Photo Enhancer از هوش مصنوعی برای سهولت در بهبود عکس ها استفاده می کند. چهار مدل برای این کار به شما می دهد.

 • مدل عمومی: برای تقویت تصاویر با صحنه های واقعی، مانند مناظر، ساختمان ها و غیره مفید است. ایده آل برای بیشتر موارد استفاده.
 • مدل Denoise: از آن برای حذف نویز از یک تصویر استفاده کنید. همچنین به وضوح تصاویر کارتونی کمک می کند.
 • مدل چهره: ایده آل برای تعمیر پرتره ها یا تصاویر با صورت های تار.
 • مدل Colorize: برای رنگ آمیزی عکس های سیاه و سفید.

بسته به نوع تصویر و نحوه بهبود آن، باید مدلی را از بین این موارد به طور مناسب انتخاب کنید. انجام این کار بسیار مهم است، زیرا به Photo Enhancer می‌گوید که افکت‌ها را بر این اساس روی تصویر شما اعمال کند تا بهترین نتیجه را به شما ارائه دهد.

پس از اتمام پردازش تصویر، می‌توانید پیش‌نمایش آن را مشاهده کنید تا ببینید چگونه افکت‌ها بر روی تصویر شما تأثیر می‌گذارند. و متعاقباً، تصویر را در وضوح اصلی یا وضوح بالا صادر کنید.

HitPaw همچنین یک حالت تسریع شده در Photo Enhancer ارائه می دهد که کارایی پردازش را بهبود می بخشد و زمان پردازش را کاهش می دهد. برای پردازش تصاویر با وضوح بالاتر ایده آل است و بر کیفیت خروجی تأثیر می گذارد.

ویرایشگر گرافیکی کاربر پسند این ابزار به همان اندازه بصری است

– شما باید با انتخاب تصویری که علاقه مند به بهینه سازی آن هستید، شروع کنید. از جنبه منفی، تعداد فرمت‌های منبع پشتیبانی شده بسیار محدود است. زیرا فقط می‌تواند فایل‌های JPEG، PNG و WebP را پردازش کند. از طرف دیگر، می‌توانید یکی از عکس‌های نمونه را انتخاب کنید. زیرا این به شما کمک می‌کند تا ایده بهتری درباره عملکرد HitPaw Photo Enhancer داشته باشید.

پیشرفت های کاملا اتوماتیک

در این مرحله،باید مدل‌های هوش مصنوعی موجود را تجزیه و تحلیل کنید و مدلی را که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، اعمال کنید. مدل General برای مناظر، ساختمان ها، حیوانات یا گل ها مناسب است، در حالی که مدل Denoise برای حذف نویز از هر فایل گرافیکی که می توانید به آن پرتاب کنید ایده آل است. آخرین اما نه کم اهمیت ترین، شما می توانید به سراغ مدل Face بروید که برای پردازش پرتره عالی است زیرا از ترمیم چهره و تعمیرات عکس قدیمی پشتیبانی می کند.

مهم نیست که کدام مدل هوش مصنوعی را ترجیح می دهید، قبل از اینکه بتوانید پیش نمایش نتیجه را مشاهده کنید، باید کمی صبر کنید. زیرا HitPaw Photo Enhancer برای انجام تنظیمات عمیق زمان می برد. متأسفانه، حتی اگر مبتدیان از فرآیند بهبود کاملاً خودکار قدردانی کنند، زیرا نیازی به دانش نیست، کارشناسان ممکن است به همان اندازه راضی نباشند، زیرا نمی توانند هیچ یک از پارامترها را کنترل کنند. به عبارت دیگر، آنها این امکان را ندارند که نتیجه را مطابق میل خود تنظیم کنند، با این فرض که نوع اولیه را دوست ندارند.

ویژگی های برجسته HitPaw Photo Enhancer:
 •  عکس های منظره خود را واضح تر کنید، خاطرات خارق العاده بیشتری را حفظ کنید
 • تصویر متحرک را به هر اندازه بزرگ کنید، بهترین جلوه را بدون افت کیفیت ارائه دهید
 •  قاب‌های ساختمان تار را برطرف کنید، اندازه عکس را برای هر لحظه افزایش دهید
 • وضوح چاپ را افزایش دهید، از چاپ بیشتر لذت ببرید.

در نتیجه

در این جمع بندی، HitPaw Photo Enhancer یک نرم افزار قدرتمند و کاربرپسند است که به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک عکس های خود را ارتقا دهید. این نرم افزار با الگوریتم های پیشرفته و رابط بصری خود، می تواند به طور خودکار روشنایی، کنتراست، اشباع و سایر عناصر کلیدی تصاویر شما را تنظیم کند تا آنها را به بهترین شکل ممکن نشان دهد.

چه به دنبال بهبود کیفیت عکس های خانوادگی خود باشید و چه به دنبال ارتقاء نمونه کارهای حرفه ای خود هستید، HitPaw Photo Enhancer همه چیزهایی را که برای دستیابی به نتایج خیره کننده نیاز دارید، دارد. این نرم افزار همچنین طیف وسیعی از گزینه های قابل تنظیم را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تصاویر خود را به دقت تنظیم کنید تا مشخصات دقیق خود را برآورده کنند. با HitPaw Photo Enhancer، گرفتن عکس‌های شما از معمولی به خارق‌العاده هرگز آسان‌تر نبوده است.

سوالات متداول:
تقویت کننده عکس HitPaw چیست؟

HitPaw Photo Enhancer یک ابزار بهبود عکس مبتنی بر هوش مصنوعی است که با هدف کمک به شما در رفع و بهبود تصاویر تار می‌باشد. می توانید از آن برای حذف تاری و نویز از تصاویر تار استفاده کنید تا آنها را دوباره قابل استفاده کنید. علاوه بر این، قابلیت بزرگنمایی و بزرگنمایی تصاویر را نیز در اختیار شما قرار می دهد که می تواند برای افزایش وضوح تصویر مفید باشد.

HitPaw Photo Enhancer در مک و ویندوز موجود است. یکی از تمایزهای کلیدی که Photo Enhancer را از سایر برنامه‌های بهبود عکس متمایز می‌کند، سهولت استفاده است: آپلود تصویر تار و انتخاب یک مدل هوش مصنوعی مناسب تنها کاری است که باید انجام دهید، و برنامه بقیه موارد را انجام می‌دهد.

آیا تقویت کننده عکس HitPaw خوب است؟

این تقویت کننده عکس مجهز به فناوری پیشرفته هوش مصنوعی است که آن را به بهترین در کلاس خود تبدیل می کند. تنها با یک کلیک، می توانید بدون زحمت وضوح و کیفیت کلی تصاویر خود را افزایش دهید. این ابزار قدرتمند همچنین قابلیت حذف نویز از عکس های شما و بهبود وضوح در تصاویر تار را ارائه می دهد.

ویژگی های تقویت کننده عکس HitPaw چیست؟

بدون زحمت چهره ها را در سلفی ها شناسایی کنید و به سرعت ویژگی های صورت را تقویت کنید. کیفیت کلی عکس را با حفظ وضوح افزایش دهید. وضوح را بهبود دهید و تاری را اصلاح کنید تا عکس‌ها واضح‌تر به نظر برسند. علاوه بر این، عکس‌های آسیب دیده یا خراشیده را بازیابی کنید و عکس‌های قدیمی را به کیفیتی با کیفیت بالا ارتقا دهید.

چرا به تقویت کننده عکس هوش مصنوعی نیاز دارید؟

رفع یک تصویر تار با برنامه های ویرایش عکس یک فرآیند پیچیده است. این نیاز به سطحی از درک و دانش از برنامه برای استفاده موثر و کارآمد از آن دارد. و در حالی که به شما کنترل بیشتری بر جنبه‌های دیگر تصویر می‌دهد، این رویکرد برای اکثر افراد ایده‌آل نیست.

اینجاست که یک تقویت کننده عکس با قابلیت هوش مصنوعی مانند HitPaw Photo Enhancer به کمک می آید. کل فرآیند ویرایش را ساده می‌کند و از شما می‌خواهد فقط چند انتخاب ساده را بر اساس نیاز خود انجام دهید تا عکس‌های تار را افزایش دهید.

در نتیجه، می‌توانید عکس‌های قدیمی و تار خود را تقریباً تنها با چند کلیک ساده بهبود بخشید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید عملیات دسته ای را روی چندین تصویر به طور همزمان انجام دهید، که به راحتی بیشتر می افزاید و به سرعت بخشیدن به گردش کار شما کمک می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 2 GB or more

Supported Formats and AI Modes

 • Supported Image Formats: PNG, JPEG, JPG, and WEBP.
 • AI Modes: General model, Denoise model, and Face model.

آموزش فعال سازی نرم افزار

 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

2 پاسخ به “HitPaw Photo Enhancer 2.2.3.2 Win/Mac + Portable ابزار تقویت عکس با ۳ مدل هوش مصنوعی”

 1. مجید گفت:

  درود بیکران. بینهایت سپاسگزارم از محبت شما. نرم افزار به درستی دانلود و کرک شد.واقعا ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.