HitPaw Photo Enhancer 2.2.3.2 Win/Mac + Portable ابزار تقویت عکس با 3 مدل هوش مصنوعی

HitPaw Photo Enhancer یک نرم افزار انقلابی است که به کاربران اجازه می دهد تنها با یک کلیک کیفیت عکس های خود را افزایش دهند. HitPaw Photo Enhancer با فناوری پیشرفته هوش مصنوعی خود می تواند به طور خودکار وضوح، رنگ و روشنایی تصاویر شما را تجزیه و تحلیل و بهبود بخشد و در نتیجه تصاویری فوق العاده زیبا به دست بیاورد.

استفاده از این نرم‌افزار فوق‌العاده آسان است، با یک رابط کاربر پسند که بهبود عکس‌های شما را آسان می‌کند. چه یک عکاس حرفه ای باشید و چه فقط فردی که عاشق عکس گرفتن است، HitPaw Photo Enhancer ابزاری عالی است که به شما کمک می کند بیشترین بهره را از تصاویر خود ببرید. همین امروز آن را امتحان کنید و خودتان ببینید که چرا به سرعت تبدیل به نرم افزار بهبود عکس برای مردم در سراسر جهان می شود.

HitPaw Photo Enhancer ابزاری قدرتمند برای افزایش کیفیت عکس های شماست. چه یک عکاس حرفه ای باشید و چه فقط فردی که عاشق عکس گرفتن است، این نرم افزار می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصاویر خود را به نمایش بگذارید. HitPaw Photo Enhancer با الگوریتم های پیشرفته و رابط کاربری آسان خود به شما اجازه می دهد تا پارامترهای مختلفی مانند روشنایی، کنتراست، وضوح و اشباع رنگ را تنها با چند کلیک تنظیم کنید.

همچنین دارای یک عملکرد ارتقاء مقیاس مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند وضوح عکس های شما را بدون کاهش کیفیت افزایش دهد. این نرم‌افزار از فرمت‌های مختلف تصویر پشتیبانی می‌کند و قابلیت‌های پردازش دسته‌ای را ارائه می‌دهد، که آن را برای کسانی که نیاز به بهبود چند عکس در یک زمان دارند، ایده‌آل می‌کند.

 ویژگی های کلیدی و پلتفرم های پشتیبانی شده

ابزار HitPaw Photo Enhancer یکی از پیشرفته‌ترین تقویت‌کننده‌های تصویر هوش مصنوعی موجود برای سیستم‌های Windows و macOS است. ابزار HitPaw به عنوان یک راه حل با یک کلیک برای تصاویر ارائه می شود تا کیفیت و وضوح را افزایش دهد. علاوه بر این، این ابزار به راحتی می تواند تصاویر را کمتر تار کند و نویز را حذف کند.

ابزار Photo Enhancer از HitPaw دارای طیف گسترده ای از حالت های هوش مصنوعی در آستین خود است که مطابق با نیاز شما به شما کمک می کند. بزرگ‌کردن تصاویر با اندازه کوچک‌تر می‌تواند برای پلتفرم‌هایی که این ویژگی را به راحتی ارائه نمی‌دهند، دردسرساز باشد. می‌توانید هر تصویری را بدون اتلاف روی ابزار بزرگ کنید، و می‌تواند زمان‌های نامحدودی را برای گسترش دسترسی از طریق هوش مصنوعی فراهم کند.

از طرف دیگر، ابزار ارتقای سطح عکس حرفه ای می تواند با کمک 3 مدل هوش مصنوعی عکس ها را کاملاً رفع کند. این برنامه می تواند عکس های قدیمی شما را به عنوان یک تقویت کننده هوش مصنوعی با یک مدل چهره زنده کند. این به شما امکان می دهد چهره خود را بی عیب و نقص کنید و تصاویر سیاه و سفید را رنگی کنید تا با یک کلیک عکس های قدیمی را زنده کنید.

این ابزار حتی دارای یک مدل denoise است که به شما امکان می دهد به طور خودکار نویز را از تصاویر با ISO بالا و کم نور حذف کنید. این برنامه از فناوری کاهش نویز قدرتمند هوش مصنوعی استفاده می کند و تصاویر کارتونی را نیز واضح تر نشان می دهد. اکنون، اجازه دهید پلتفرم های پشتیبانی شده و ویژگی های حیاتی ابزار HitPaw Photo Enhancer را بررسی کنیم.

ویژگی های کلیدی
 • پلتفرم های رایانه شخصی پشتیبانی شده: ویندوز و macOS
 • پشتیبانی گسترده: از تصاویر دستگاه هایی مانند Android، iPhone، DSLR، دوربین های فیلمبرداری و غیره پشتیبانی می کند.
 • پردازش دسته ای: می تواند تصاویر را به صورت انبوه با استفاده از پردازش هوش مصنوعی افزایش داده و بزرگ کند
 • AI Upscaler: سه مدل با تقویت کننده های هوش مصنوعی برای موارد استفاده مختلف
چگونه HitPaw Photo Enhancer کار می کند؟

HitPaw Photo Enhancer از هوش مصنوعی برای سهولت در بهبود عکس ها استفاده می کند. چهار مدل برای این کار به شما می دهد.

 • مدل عمومی: برای تقویت تصاویر با صحنه های واقعی، مانند مناظر، ساختمان ها و غیره مفید است. ایده آل برای بیشتر موارد استفاده.
 • مدل Denoise: از آن برای حذف نویز از یک تصویر استفاده کنید. همچنین به وضوح تصاویر کارتونی کمک می کند.
 • مدل چهره: ایده آل برای تعمیر پرتره ها یا تصاویر با صورت های تار.
 • مدل Colorize: برای رنگ آمیزی عکس های سیاه و سفید.

بسته به نوع تصویر و نحوه بهبود آن، باید مدلی را از بین این موارد به طور مناسب انتخاب کنید. انجام این کار بسیار مهم است، زیرا به Photo Enhancer می‌گوید که افکت‌ها را بر این اساس روی تصویر شما اعمال کند تا بهترین نتیجه را به شما ارائه دهد.

پس از اتمام پردازش تصویر، می‌توانید پیش‌نمایش آن را مشاهده کنید تا ببینید چگونه افکت‌ها بر روی تصویر شما تأثیر می‌گذارند. و متعاقباً، تصویر را در وضوح اصلی یا وضوح بالا صادر کنید.

HitPaw همچنین یک حالت تسریع شده در Photo Enhancer ارائه می دهد که کارایی پردازش را بهبود می بخشد و زمان پردازش را کاهش می دهد. برای پردازش تصاویر با وضوح بالاتر ایده آل است و بر کیفیت خروجی تأثیر می گذارد.

ویرایشگر گرافیکی کاربر پسند این ابزار به همان اندازه بصری است

– شما باید با انتخاب تصویری که علاقه مند به بهینه سازی آن هستید، شروع کنید. از جنبه منفی، تعداد فرمت‌های منبع پشتیبانی شده بسیار محدود است. زیرا فقط می‌تواند فایل‌های JPEG، PNG و WebP را پردازش کند. از طرف دیگر، می‌توانید یکی از عکس‌های نمونه را انتخاب کنید. زیرا این به شما کمک می‌کند تا ایده بهتری درباره عملکرد HitPaw Photo Enhancer داشته باشید.

پیشرفت های کاملا اتوماتیک

در این مرحله،باید مدل‌های هوش مصنوعی موجود را تجزیه و تحلیل کنید و مدلی را که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، اعمال کنید. مدل General برای مناظر، ساختمان ها، حیوانات یا گل ها مناسب است، در حالی که مدل Denoise برای حذف نویز از هر فایل گرافیکی که می توانید به آن پرتاب کنید ایده آل است. آخرین اما نه کم اهمیت ترین، شما می توانید به سراغ مدل Face بروید که برای پردازش پرتره عالی است زیرا از ترمیم چهره و تعمیرات عکس قدیمی پشتیبانی می کند.

مهم نیست که کدام مدل هوش مصنوعی را ترجیح می دهید، قبل از اینکه بتوانید پیش نمایش نتیجه را مشاهده کنید، باید کمی صبر کنید. زیرا HitPaw Photo Enhancer برای انجام تنظیمات عمیق زمان می برد. متأسفانه، حتی اگر مبتدیان از فرآیند بهبود کاملاً خودکار قدردانی کنند، زیرا نیازی به دانش نیست، کارشناسان ممکن است به همان اندازه راضی نباشند، زیرا نمی توانند هیچ یک از پارامترها را کنترل کنند. به عبارت دیگر، آنها این امکان را ندارند که نتیجه را مطابق میل خود تنظیم کنند، با این فرض که نوع اولیه را دوست ندارند.

ویژگی های برجسته HitPaw Photo Enhancer:
 •  عکس های منظره خود را واضح تر کنید، خاطرات خارق العاده بیشتری را حفظ کنید
 • تصویر متحرک را به هر اندازه بزرگ کنید، بهترین جلوه را بدون افت کیفیت ارائه دهید
 •  قاب‌های ساختمان تار را برطرف کنید، اندازه عکس را برای هر لحظه افزایش دهید
 • وضوح چاپ را افزایش دهید، از چاپ بیشتر لذت ببرید.

در نتیجه

در این جمع بندی، HitPaw Photo Enhancer یک نرم افزار قدرتمند و کاربرپسند است که به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک عکس های خود را ارتقا دهید. این نرم افزار با الگوریتم های پیشرفته و رابط بصری خود، می تواند به طور خودکار روشنایی، کنتراست، اشباع و سایر عناصر کلیدی تصاویر شما را تنظیم کند تا آنها را به بهترین شکل ممکن نشان دهد.

چه به دنبال بهبود کیفیت عکس های خانوادگی خود باشید و چه به دنبال ارتقاء نمونه کارهای حرفه ای خود هستید، HitPaw Photo Enhancer همه چیزهایی را که برای دستیابی به نتایج خیره کننده نیاز دارید، دارد. این نرم افزار همچنین طیف وسیعی از گزینه های قابل تنظیم را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تصاویر خود را به دقت تنظیم کنید تا مشخصات دقیق خود را برآورده کنند. با HitPaw Photo Enhancer، گرفتن عکس‌های شما از معمولی به خارق‌العاده هرگز آسان‌تر نبوده است.

سوالات متداول:
تقویت کننده عکس HitPaw چیست؟
HitPaw Photo Enhancer یک ابزار بهبود عکس مبتنی بر هوش مصنوعی است که با هدف کمک به شما در رفع و بهبود تصاویر تار می‌باشد. می توانید از آن برای حذف تاری و نویز از تصاویر تار استفاده کنید تا آنها را دوباره قابل استفاده کنید. علاوه بر این، قابلیت بزرگنمایی و بزرگنمایی تصاویر را نیز در اختیار شما قرار می دهد که می تواند برای افزایش وضوح تصویر مفید باشد. HitPaw Photo Enhancer در مک و ویندوز موجود است. یکی از تمایزهای کلیدی که Photo Enhancer را از سایر برنامه‌های بهبود عکس متمایز می‌کند، سهولت استفاده است: آپلود تصویر تار و انتخاب یک مدل هوش مصنوعی مناسب تنها کاری است که باید انجام دهید، و برنامه بقیه موارد را انجام می‌دهد.
آیا تقویت کننده عکس HitPaw خوب است؟
این تقویت کننده عکس مجهز به فناوری پیشرفته هوش مصنوعی است که آن را به بهترین در کلاس خود تبدیل می کند. تنها با یک کلیک، می توانید بدون زحمت وضوح و کیفیت کلی تصاویر خود را افزایش دهید. این ابزار قدرتمند همچنین قابلیت حذف نویز از عکس های شما و بهبود وضوح در تصاویر تار را ارائه می دهد.
ویژگی های تقویت کننده عکس HitPaw چیست؟
بدون زحمت چهره ها را در سلفی ها شناسایی کنید و به سرعت ویژگی های صورت را تقویت کنید. کیفیت کلی عکس را با حفظ وضوح افزایش دهید. وضوح را بهبود دهید و تاری را اصلاح کنید تا عکس‌ها واضح‌تر به نظر برسند. علاوه بر این، عکس‌های آسیب دیده یا خراشیده را بازیابی کنید و عکس‌های قدیمی را به کیفیتی با کیفیت بالا ارتقا دهید.
چرا به تقویت کننده عکس هوش مصنوعی نیاز دارید؟

رفع یک تصویر تار با برنامه های ویرایش عکس یک فرآیند پیچیده است. این نیاز به سطحی از درک و دانش از برنامه برای استفاده موثر و کارآمد از آن دارد. و در حالی که به شما کنترل بیشتری بر جنبه‌های دیگر تصویر می‌دهد، این رویکرد برای اکثر افراد ایده‌آل نیست.

اینجاست که یک تقویت کننده عکس با قابلیت هوش مصنوعی مانند HitPaw Photo Enhancer به کمک می آید. کل فرآیند ویرایش را ساده می‌کند و از شما می‌خواهد فقط چند انتخاب ساده را بر اساس نیاز خود انجام دهید تا عکس‌های تار را افزایش دهید.

در نتیجه، می‌توانید عکس‌های قدیمی و تار خود را تقریباً تنها با چند کلیک ساده بهبود بخشید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید عملیات دسته ای را روی چندین تصویر به طور همزمان انجام دهید، که به راحتی بیشتر می افزاید و به سرعت بخشیدن به گردش کار شما کمک می کند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements

 • Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 (64-bit – all editions)
 • CPU : 2.5+ GHz multi-core processor or Better
 • RAM : 4 GB +
 • HDD : 5 GB +
 • Display : 1024 x 768 pixels or Higher

System requirements:

 • Supported OS: For Windows 11/10 64-bit
 • Processor (CPU): Intel i3 4th-gen or AMD Ryzen 3 equivalent or above
 • Disk Space: 2 GB or above free space
 • System Memory (RAM): 8 GB or above
 • Graphics Card (GPU): NVIDIA GTX 950 or AMD Radeon 460 equivalent or above
Mac System requirements:
 •  macOS 10.15 or higher
 •  Intel 64-bit CPU

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

۴ پاسخ

  1. درود بررسی شد، متاسفانه activator برای این نسخه کار نمی کند، سعی می کنیم کرک جدید را جایگزین کنیم. لطفاٌ بطور موقت از نسخه Portable استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید