.
HitPaw Compressor 1.0.1.0 + Portable کاهش سریع حجم فایل ویدئویی و تصویری بدون کیفیت

با افزایش تقاضا برای آزاد کردن فضای هارد دیسک، کاربران به دنبال جایگزین های مختلفی برای بهبود و بهینه سازی فضای ذخیره سازی در تلفن های همراه و رایانه خود هستند. یکی از جایگزین هایی که محبوبیت پیدا می کند فشرده سازی ویدیو است. با توجه به این تقاضا، در اینجا برنامه HitPaw Compressor وجود دارد  که منحصراً برای فشرده سازی کلیپ های ویدیویی و تصاویر ایجاد شده است.

این ابزار دارای یک ویژگی افزایش عملکرد به نام “فشرده سازی دسته ای” است که به شما امکان می دهد چندین فایل را در یک ردیف فشرده کنید. و نیازی به باز کردن هر یک به صورت جداگانه را از بین ببرید. علاوه بر این، هر فشرده سازی را می توان پارامترهای جداگانه تنظیم کرد.

رابط کاربری گرافیکی بسیار شهودی

پنجره اصلی منظم و ساده است. زیرا می توانید به سادگی تصاویر و کلیپ هایی را که می خواهید پردازش کنید روی پنجره اصلی بکشید و رها کنید.

همچنین می‌توانید از دکمه اختصاصی «افزودن فایل‌ها» برای بارگیری تصاویر JPEG، PNG، BMP، GIF، JPG به همراه ویدیوهای MP4، WMV، AVI، MKV، FLV و MOV استفاده کنید.

پشتیبانی از چندین فرمت هدف

هنگامی که پوشه مقصد را مشخص کردید. فقط باید کیفیت خروجی (کم یا زیاد) و فرمت فایل را انتخاب کنید و کار تمام است.

هنگام کار با فایل های گرافیکی، HitPaw Compressor می تواند آنها را به JPEG صادر کند. یا می تواند فرمت اصلی آنها را حفظ کند. اگر می خواهید یک یا چند ویدیو را فشرده کنید. می توانید آنها را به صورت MP4، WebM یا فرمت منبع اولیه ذخیره کنید.

یکی دیگر از جنبه های قابل توجه این است که می توانید تصاویر پردازش شده را به صورت کنار هم مقایسه کنید. تا ارزیابی کنید که هیچ نقص کیفیت قابل مشاهده ای وجود ندارد. متأسفانه، تنها راه برای بررسی کیفیت ویدیوهای فشرده باز کردن آنها با استفاده از برنامه پیش‌فرض مرتبط است. زیرا کمپرسور HitPaw پخش‌کننده داخلی ندارد.

نرم افزار از فرمت های مختلفی پشتیبانی می کند، به عنوان مثال، اگر ویدیو MP4، FLV، MOV، MKV باشد، و یا اگر تصاویر JPG، PNG، GIF، BMP باشند.

در نتیجه

در مجموع، HitPaw Compressor می تواند یک ابزار مفید برای زمانی که می خواهید فایل های زیادی را روی یک دستگاه قابل حمل یا یک هارد دیسک خاص جمع کنید و می خواهید حجم آنها را بدون دردسر زیاد کاهش دهید، مفید است. هیچ دانش فنی مورد نیاز نیست، بنابراین حتی کسانی که مهارت های کامپیوتری بسیار کمی دارند، همچنان می توانند بیشترین استفاده را از آن ببرند.

به طور کلی، اگر فضای هارد دیسک زیادی ندارید اما همچنان ویدیوها یا عکس های زیادی دارید، می توانید آنها را فشرده کنید و احتمالاً می توانید فضای زیادی را ذخیره کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.