.
HiBit Uninstaller 3.1.25 + Portable مدیر حذف برنامه های نصب شده

آیا نام HiBit Uninstaller را شنیده اید؟ ممکن است کمتر از Revo Uninstaller و CCleaner در میان ابزارهای کاربردی که سایر برنامه ها را حذف می کنند شناخته شده باشد. برای دومی، خلاص شدن از برنامه هایی که دیگر مورد نیاز نیستند یک ویژگی حاشیه ای است. این قابلیت اصلی ابزار HiBit است. مشابه دو برنامه دیگر ذکر شده، توسعه دهندگان امکانات اضافی زیادی را در خود جای داده اند: این کار بسیار بیشتر از دور انداختن بالاست رایانه شخصی در قالب نرم افزارهای ناخواسته است. مانند CCleaner، HiBit Uninstaller یک راه حل همه کاره است. رابط کاربری دلپذیرتر از Crap Cleaner است که دیگر از این نظر و از نظر پاسخگویی در سطح بالایی قرار ندارد.

اصل اساسی HiBit Uninstaller:

مدیر حذف برنامه های نصب شده شما را فهرست می کند. با دوبار کلیک کردن روی یکی از ورودی ها، برنامه مورد نظر با استفاده از جادوگر حذف نصب معمولی شما پاک می شود. در پایان فرآیند حذف، حذف کننده به دنبال باقیمانده‌هایی می‌گردد که می‌توانید با یک کلیک آن‌ها را پاک کنید. گزینه‌های «اسکن پیشرفته» و «تمیز کردن خودکار» برای این کار در دسترس هستند.

حذف نرمال و اجباری برنامه

ابزار به سرعت نصب می شود. برنامه‌های نصب‌شده را هنگام راه‌اندازی به‌طور خودکار شناسایی می‌کند و همه چیز را در یک لیست نشان می‌دهد، از جمله نام برنامه، تاریخ نصب، اندازه و نظرات. اگر روی ستون های آنها کلیک کنید، ورودی ها را می توان بر اساس هر یک از این معیارها مرتب کرد. همچنین یک تابع جستجو در دسترس است. با انتخاب یک برنامه، جزئیات بیشتری مانند نسخه، مکان نصب، ورودی رجیستری و وب سایت نمایش داده می شود.

با کلیک راست برای باز کردن منوی زمینه، گزینه‌ها در دسترس قرار می‌گیرند. علاوه بر روش حذف معمولی، می‌توانید نیرو اعمال کنید، که روشی پیشرفته است که برای اسکن و حذف فایل‌های باقیمانده و کلیدهای رجیستری طراحی شده است. گزینه‌های بیشتری برای باز کردن کلیدهای رجیستری یا پوشه‌های نصب، تولید گزارش‌ها یا جستجوی اطلاعات مربوط به یک برنامه ناشناخته در وب نشان داده می‌شوند.

ابزارهای اضافی برای پاکسازی و بهینه سازی دیسک

ابزارهای اضافی را می توان برای مدیریت برنامه های فروشگاه ویندوز، حذف ورودی های نامعتبر از رجیستری، حذف فایل های ناخواسته برای آزاد کردن فضا، یا حذف پوشه های خالی و میانبرهای شکسته استفاده کرد. علاوه بر این، می‌توانید فرآیندهای فعلی را پایان دهید (شبیه به Windows Task Manager) و همچنین ورودی‌های راه‌اندازی، سرویس‌ها، درایورها، وظایف زمان‌بندی شده و ورودی‌های منوی زمینه را مدیریت کنید.

در HiBit Uninstaller می توانید میانبرهای دسکتاپ برای بسیاری از ابزارهای کاربردی در یک گفتگو ایجاد کنید تا بتوانید مستقیماً آنها را فراخوانی کنید. مسیر شما را از طریق “Tools > HiBit Link Manager” می برد. اگر کادر مناسب را در اینجا علامت بزنید، دیگر لازم نیست هر بار منوی کشویی «ابزارها» را باز کنید تا روی عملکرد مورد نظر ضربه بزنید.

در نتیجه

عملکرد اصلی – حذف نصب – قانع کننده است و ماژول های اضافی نیز به خوبی پیاده سازی شده اند. این برنامه مطمئناً در لیگ ۱۰ راه حل برتر حذف نصب بازی می کند. مهمتر از همه، این واقعیت که یک پاک کننده رجیستری اختصاصی گنجانده شده است، قلب طرفداران چرخه های شستشوی ویندوز را که به خوبی حفظ شده اند، تندتر می کند – چنین ماژولی در ژانر قابل انتظار نیست. Revo Uninstaller باید از این نظر مناسب باشد، IObit Uninstaller در اینجا با HiBit Helper همراه است. هر دو برنامه ذکر شده در مجموع جایگزین های بسیار خوبی هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.