.
Helicon Focus Pro 8.1.0 + Portable اصلاح حرفه ای فوکوس عکس پس از عکاسی

با جدیدترین پیشرفت‌ها در عکاسی، یعنی دوربین‌های توانمندتر، فرمت‌های فایل، و همچنین نرم‌افزارهای مربوطه، خواسته‌ها به تدریج به سمت انتهای طیف پردازشی سوق داده شده است، که خواسته‌های سخت‌گیرانه آن تنها با عطش عکاسان برای ایجاد محتوای بیشتر مطابقت دارد. چه برای عکس‌های ماکرو استفاده شود. چه صرفاً برای دستیابی به یک تصویر نهایی بهتر. اخیراً انباشتن فوکوس افزایش چشمگیری داشته است. Helicon Focus Pro با ارائه یک ابزار بسیار تخصصی برای تنظیم دقیق عمق میدان در تصاویر، به کسانی که از این تکنیک در جریان کار خود استفاده می کنند، پاسخ می دهد.

ویژوالایزر داده های جانبی قابل تنظیم، کنترل تصویر منبع، همراه با انتخابگر روش رندر

ما از طراحی ناحیه کار و همچنین انعطاف پذیری برای انتخاب بین دو حالت مختلف برای ویژوالایزر کنار هم لذت بردیم. ما معتقدیم که دیدن این دو تصویر به صورت عمودی یا افقی به کسانی که گردش کارشان ممکن است متفاوت باشد. این امکان را می دهد تا زمینه مشترک را آسان تر پیدا کنند.

پانل کناری مجاور نیز به خوبی ساختار یافته است. و امکان دسترسی به تصاویر بارگذاری شده را همیشه فراهم می کند. و به راحتی می توانید آنها را روشن یا خاموش کنید. علاوه بر این، به لطف کنترل های ساده ارائه شده، انتخاب یک روش رندر ترجیحی نیز ساده است.

یک قدم جلوتر بروید و تصاویر را مستقیماً بدون استفاده از نرم افزارهای شخص ثالث روتوش کنید

یکی از جنبه‌هایی که ما احساس می‌کنیم بعد دیگری از تطبیق‌پذیری را به پکیج توانمند Helicon Focus Pro اضافه می‌کند، ماژول روتوش آن است که اساساً به کاربران اجازه می‌دهد تا ویرایش‌های فردی تصاویر را مستقیماً در خود برنامه بدون نیاز به متوسل کردن انجام دهند. نرم افزارهای دیگر

این، همراه با قابلیت‌های چندگانه صادرات، ایجاد انیمیشن، انتشار وب و موارد دیگر، عملکرد قابل اعتمادی را تضمین می‌کند که با نیازهای متعدد سازگار است.

ویرایشگر انباشته تصویری که بیش از ویژگی‌های استاندارد را ارائه می‌دهد و انعطاف‌پذیری بالایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد

این ویرایشگر تصویر کسانی را خطاب می‌کند که به دنبال ابزاری تخصصی هستند تا به آن‌ها کمک کند تا روی فرآیند انباشت عکس‌شان کار کنند. به لطف موتور رندر اختصاصی و ویژگی‌های متعددی که انعطاف‌پذیری بالا را امکان‌پذیر می‌کند، Helicon Focus Pro می‌تواند رویکردی کاملاً جامع برای چنین تلاش‌هایی ارائه دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.