.
HD Wallpapers v4.50 MOD (Pro Unlocked) مجموعه والپیپر HD اندروید

کاربرانی که می خواهند والپیپرهای منحصر به فردی داشته باشند، HD Wallpapers را برای داشتن انواع تصاویر هیجان انگیز از دست ندهید. این نرم افزار ویژه در ارائه الگوهای تصاویر منحصر به فرد به شما تخصص دارد. جالب تر اینکه یک دسته بندی شمال تم های جدید و متفاوت هم دارا می باشد. علاوه بر این، شما می‌توانید آهنگ زنگ جدیدی که تلفن هوشمندتان را خاص تر می کند، سفارشی کنید. به‌روزرسانی‌های جدید نیز همواره انجام می گیرند و کاربران نیز هنگام استفاده از این برنامه قدرتمند، همان لذت را می‌برند.

انواع والپیپر

نمونه های والپیپر زیادی برای ایجاد طراوت و تازگی در HD Wallpapers گنجانده شده است. ویژگی ها نشان دهنده تنوع کاغذ دیواری ها هستند و طیف گسترده ای از تصاویر پیشنهادی را مشاهده خواهید کرد. کاربران همچنین نمونه‌های کاغذ دیواری جدیدی را خواهند دید که به طور مداوم به روز می‌شوند تا تنوع را نشان دهند.

تصاویر پس زمینه زنده

در HD Wallpapers علاوه بر ارائه الگوهای کاغذ دیواری، جذاب ترین والپیپرهای زنده را نیز خواهید یافت. کاربران همچنین می توانند ویژگی های الگوهای تصویر زمینه زنده را مشاهده کنند. کاربران به راحتی قادر به انتخاب خواهند بود و می توانند فوراً الگوی انتخابی خود را در دستگاه خود اعمال کنند.

تصویر زمینه را خودتان تغییر دهید

HD Wallpapers می تواند صفحه نمایش را تغییر دهد تا به صورت خودکار تصاویر خاصی ایجاد کند. کاربران همچنین می توانند به طور خودکار تصاویر پس زمینه را انتخاب کرده و سپس ویژگی تغییر خودکار را انتخاب کنند. در نتیجه هر بار که صفحه نمایش را روشن می کنید، خواهید دید که یک تصویر زمینه متفاوت ظاهر می شود.

آهنگ های زنگ

این برنامه علاوه بر ارائه الگوهای منحصر به فرد کاغذ دیواری، نمونه های آهنگ زنگ جالبی را نیز ارائه می کند. این نمونه‌های آهنگ زنگ هیجان جدیدی ایجاد می‌کنند و به لطف آن می‌توانید موارد جدیدی را به دستگاه خود اضافه کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از نمونه های موسیقی مورد علاقه خود برای ساختن آهنگ های زنگ، قطعات جدیدی را اضافه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.