.
gVim v9.0.1456 + Portable ویرایشگر معروف متن

GVim یک نرم افزار ساده بر اساس ویرایشگر متن معروف Vim است. این برنامه یک ویرایشگر متن است و نه یک واژه پرداز، زیرا وظیفه اصلی آن اجازه ورود متن است. برای باز کردن و ویرایش برنامه ها و فایل های متنی ساده مفید است. رابط کاربری ساده است و هیچ مشکلی ایجاد نمی کند، به خصوص برای کسانی که با ابزار خط فرمان آشنا هستند.

پشتیبانی از فرمت ها مختلف

این نرم افزار از فرمت های رایج فایل متنی همراه با Microsoft Office و Open Office پشتیبانی می کند. به خصوص برای توسعه نرم افزار مفید است. این برای انواع ویرایش متن، از نوشتن ایمیل گرفته تا ویرایش فایل های پیکربندی، عالی است.

گزینه های پیکربندی زیادی دارد که به ما امکان می دهد آن را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنیم. گزینه های گسترده استفاده از آن را برای کاربران مبتدی دشوار می کند. کار با gVim سریع و راحت است، اما باید به کار غیر معمول عادت کنید.

امکانات برنامه

شما دستورات متعددی برای نوشتن متن خود در اختیار دارید. تمام دستورات را می توان با صفحه کلید داد، اما می توانید از ماوس نیز استفاده کنید.

به منظور کمک به شما در نوشتن آسان متن، می توان برنامه را طوری تنظیم کرد که در حین تایپ، املا را بررسی کند تا به طور خودکار خطاهای احتمالی را شناسایی کرده و اصلاحات را پیشنهاد دهد. همچنین، شما می توانید از میان طیف وسیعی از کامپایلرها برای استفاده با برنامه خود انتخاب کنید. برای دسترسی آسان به قسمت های مختلف متن خود، می توانید یک فایل برچسب بسازید که به شما کمک کند به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید.

می توانید چندین فایل را در تب ها و پنجره های مختلف باز کنید. ابعاد آنها قابل تنظیم است، بنابراین می توانید حالت نمایش را به دلخواه تغییر دهید.

ویرایش متن آسان است، زیرا می توانید شماره گذاری خطوط را تغییر دهید و بسته بندی کنید، و همچنین عرض متن را تغییر دهید. GVim Portable به شما این امکان را می دهد که متن خود را به HEX تبدیل کنید و با انتخاب از بین Unix، Dos یا Mac فرمت نوشتن فایل را تنظیم کنید، علاوه بر این، می توانید متن را به فرمت HTML تبدیل کنید.

علاوه بر این، برنامه به شما امکان می دهد چندین فایل را به طور همزمان در یک پنجره باز کنید، مشاهده و ویرایش کنید. این بسیار مفید است اگر می خواهید فایل ها را با هم مقایسه کنید، زیرا برنامه تفاوت ها را در چندین رنگ برجسته می کند. با تغییر طرح رنگ و فونت می توانید متن را مطابق با ترجیحات خود ویرایش کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.