.
GRID Autosport Custom Edition v1.9.4RC1 بازی ماشین سواری اندروید

GRID Autosport یک بازی مسابقه ای است که حول بسیاری از مسابقات و وسایل نقلیه می چرخد ​​که می توانید آنها را تجربه کنید. شما از مسیرهای بسیاری با چالش های مختلف عبور خواهید کرد که برای حفظ موقعیت باید از عهده آنها برآیید. در عین حال، تعداد حالت‌ها و ماشین‌های مسابقه‌ای که می‌توانید پیدا کنید به قدری متنوع است که برای عبور از همه آنها وقت صرف می‌کنید.

مسابقات چالش برانگیز

در نسخه سفارشی GRID Autosport، بازیکنان مسابقات مختلفی را پیدا می‌کنند که نمی‌توانند چشمشان را از آن‌ها بردارند. خودروهایی با طراحی چشمگیر و محیط مسابقه جذاب کاملا به مسابقه توجه دارند. در همان زمان، شما همچنین می توانید به طور کامل چالش های جدید را برای نشان دادن مهارت های رانندگی خود باز کنید. علاوه بر این، شما روش کنترل مناسب را برای رانندگی راحت تر خودرو انتخاب خواهید کرد.

تجربه های مختلف مسابقه ای

تجربه ای که بازیکنان در نسخه سفارشی GRID Autosport پیدا می کنند کاملاً متنوع است و به تدریج آن را متوجه می شوند. حالت های بازی مربوط به هر مسابقه در بازی به آنها امکان دسترسی به یک نوع وسیله نقلیه را می دهد. در عین حال، تنوع محیط‌ها نیز در نهایت باعث می‌شود بازیکنان احساس جالبی کنند. زیرا می‌توانند آزادانه تجربه را تغییر دهند و مسیرهای مسابقه‌ای زیبا را تجربه کنند. بنابراین اوقات فراغت کاملا شگفت انگیز و متنوعی خواهند داشت.

شما در یک تورنمنت با سایر حریفان رقابت خواهید کرد که در آن هر کسی باید تعداد دور مشخصی را برای تکمیل سطح طی کند. زمانی که بازیکنان اشتباه می کنند، همیشه در این دورها تغییر موقعیت وجود دارد. سرعت بازیکنان را می توان با رانندگی در مناطق چمن کاهش داد و به حریفان خود برتری داد. بنابراین آنها باید خم ها را به خوبی مدیریت کنند.

چالش ها

اگر به دنبال حالت چالش برانگیزتری در GRID Autosport هستید، حذف کننده بهترین حالت برای شماست. در این حالت، بسیاری از کاراکترها زمانی که به مرور زمان در موقعیت پایینی قرار بگیرند حذف خواهند شد. در همان زمان، همیشه یک تایمر شمارش معکوس پیوسته وجود خواهد داشت. البته می توان گفت حریفان شما به تدریج کاهش می یابند تا زمانی که تنها یک راننده در جایگاه برتر باقی بماند. علاوه بر این، مسابقات قهرمانی همچنین مکانی است که به شما کمک می کند تا ارتفاعات را در برابر حریفان قدرتمند فتح کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.