.
Grammarly Keyboard v2.32.33326 MOD (Premium Unlocked) کیبورد قدرتمند اندروید

Grammarly Keyboard یک نرم افزار یا دستیار عالی برای بررسی املا و گرامر متون و علایم نگارشی می باشد. اکنون، شما می توانید در خصوص جملات بدون اشتباه در املا یا دستور زبان، کاملاً مطمئن باشید. به لطف این نرم افزار، شهرت شما در کارتان نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. بدون اینکه توسط اشتباهات کوچکی که بر ارتباط با شرکا و دوستان تأثیر می گذارد و باعث از دست دادن همدردی می شود، سرزنش شوید.

پشتیبانی چند زبانه

این نرم افزار واقعاً یک برگ برنده برای همه مخاطبان از کشورهای مختلف است. مهم نیست در کجای دنیا هستید، ما از زبان‌های مختلفی پشتیبانی می‌کنیم تا بتوانید از بین آنها انتخاب کنید و به راحتی از آنها استفاده کنید. همچنین با بروز رسانی های مداوم بهبود می یابد تا بهترین تجربه را به کاربران ارائه دهد. Grammarly Keyboard تا ۲۸ زبان را پشتیبانی می کند.

سفارشی کردن رابط صفحه کلید

اگر برای نبرد تایپ با سرعت برق آسا در دستگاه تلفن همراه خود آماده هستید. فورا  Grammarly Keyboard را روی صفحه‌کلید خود فعال کنید و اجازه دهید کار کند. پس از آن، ما به کاربران امکان انتخاب رابط صفحه کلید با پارامترهای مربوط به حاشیه سیاه یا روشن، رنگ کلیدها، ردیف اعداد و غیره را می دهیم.

تشخیص خودکار اشتباهات املایی و گرامر

مهم نیست که چه کسی هستید، از جوان گرفته تا پیر، چه ناآشنا یا مسلط باشید، می توانید به خوبی از Grammarly Keyboard استفاده کنید. کافی است با این صفحه کلید جادویی داده ها را وارد کنید و در صورت مواجه شدن با خطای گرامری یا املایی، فوراً برای شما اعلان ارسال می کند. توضیح مختصری برای کاربران وجود دارد که به شما در درک بهتر کمک می کند و در نتیجه به شما امکان می دهد دانش لذت بخش تری را بدانید.

پیشگیری

نه تنها این، بلکه ما همچنین از طریق ویژگی قضاوت محتوا به شما پیشنهادهایی در مورد علائم نگارشی می‌دهیم و به قرار دادن علائم نگارشی در جایی که مناسب‌تر است، توصیه هایی ارائه می‌دهیم. اکنون هنگام ارسال یک سند، یک ایمیل برای شرکا و مشتریان بدون ترس از اشتباهات املایی، دستور زبان یا نقطه گذاری مطمئن هستید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 7.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.