.
goScreen Corporate 18.0.0.978 مدیریت دسکتاپ با ایجاد صفحات مجازی

با فراوانی و تنوع بازی ها و ابزارهایی که می توانید روی رایانه نصب و اجرا کنید، تمیز نگه داشتن دسکتاپ بسیار دشوار است. میانبرها و پوشه ها همگی به شکل های مختلف یا طرح اولیه انباشته می شوند. و زمان زیادی را برای یافتن مورد نیاز خود تلف می کنید. خوشبختانه، برنامه هایی مانند goScreen به شما امکان می دهند چندین محیط دسکتاپ را برای مدیریت بهتر فضای بصری خود راه اندازی کنید.

افزایش انعطاف پذیری را فراهم می کند

از همان ابتدا می توانید از انعطاف پذیری چهار برابر یک دسکتاپ لذت ببرید. با ایجاد خودکار آنها. یک منو روی صفحه نمایش شما قرار می گیرد. که همه آنها را به همراه برنامه های فعال نمایش می دهد که می توانید آنها را از یکی به دیگری منتقل کنید.

آیکون های دسکتاپ و همچنین پنجره ها هوشمندانه چیده شده اند تا منو با چیزی همپوشانی نداشته باشد. با این حال، گزینه ای برای مخفی کردن آن در صورت عدم استفاده یا حتی نمایش داده نشدن آن وجود دارد و به سادگی می توان دسکتاپ ها را با استفاده از کلیدهای میانبر تغییر داد.

سفارشی سازی بصری و ترفندهای دسترسی

این نرم افزار باعث می شود که شما احساس کنترل کنید، با مبتدیان که از مجموعه ای چشمگیر از تنظیمات شخصی سازی بصری و عملکردی بهره می برند، و همچنین متخصصانی که می توانند دستورات و اسکریپت های خود را برای خودکارسازی وظایف خاص ایجاد یا بارگذاری کنند.

با شروع تعداد دسکتاپ هایی که می توانید ایجاد کنید، تنوع زیادی برای تغییرات از نظر بصری و دسترسی وجود دارد. تلاش قابل توجهی برای توسعه انجام شد، با منوهای کاربردی و جامع و دکمه های تأیید مجهز به چندین گزینه که به شما امکان می دهد هدف را برای اعمال شانس انتخاب کنید.

می‌توانید برنامه‌ها را به‌طور خودکار هنگام جابجایی به صفحه‌ای خاص شروع کنید، و همچنین با تایپ کردن آن در یک فیلد اختصاصی، فرآیندها را انجام دهید. متأسفانه، هیچ گزینه مدیریتی در مورد میانبرها و سایر نمادهای دسکتاپ وجود ندارد، و داشتن آزادی طرح بندی بیشتر مفید بود.

در نتیجه

نکته اصلی این است که goScreen برنامه‌ای است که در صورت مشکل در کار با گسترش پنجره روی یک دسکتاپ، باید در نظر بگیرید. از همه دیدگاه‌ها جلا داده شده است، با تلاش قابل توجهی که برای توسعه انجام شده است که در تنوع و مقدار گزینه‌های سفارشی‌سازی منعکس شده است که به شما امکان می‌دهد هم ویژگی‌های بصری و هم عملکردی را تغییر دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.