.
Google Earth Pro 7.3.6.9345 Win/Mac + Portable گوگل ارث

فکر می کنم همه این برنامه را برای مطالعه مدل سه بعدی زمین و تصاویر ماهواره ای آن از شرکت گوگل با وضوح بالا دوست داشته باشند. Google Earth Pro دارای حجم زیادی داده است. و به شما امکان می دهد: فعال یا غیرفعال کردن نمایش نام شهرها، بزرگراه ها، دریاچه ها و رودخانه ها، فرودگاه ها و غیره، آنها را جستجو کنید. برای سکونتگاه های بزرگ، نام خیابان ها، خانه ها، مغازه ها و دیگر نقاط دیدنی و دیدنی مهم موجود است.

Google Earth Pro به طور مداوم به روز می شود. و آخرین نسخه Google Earth Pro  به شما امکان می دهد با تصاویر سه بعدی و مدل های حجمی بیشتر شهرها، ساختمان های محبوب معماری و سایر مکان های دیدنی کار کنید. شما می توانید به طور مستقیم با استفاده از تصاویر ماهواره ای از سیاره و سایر اجرام با وضوح بالا فیلم ضبط کنید.

این برنامه تصاویر و سایر داده ها را در زمان واقعی همگام می کند. بنابراین، برای کار در Google Earth Pro (Google Earth)، یک اتصال اینترنتی پایدار لازم است. اما فقط برای اولین مشاهده. این بدان معناست که پس از بارگیری قسمت مورد نظر از زمین، امکان مشاهده آن در Google Earth Pro (Google Earth) به صورت آفلاین یا هنگام راه اندازی مجدد برنامه وجود خواهد داشت.

ابزار اندازه گیری و ترسیم

این برنامه به شما امکان می دهد فاصله را بر حسب فوت، مایل، کیلومتر، هکتار و سایر واحدهای اندازه گیری محاسبه کنید. علاوه بر این، می توانید اندازه گیری مساحت و شعاع را انجام دهید. ارتفاع یک ساختمان را تعیین کنید. و نماها را اندازه گیری کنید.

کار با لایه های داده

Google Earth Pro شما را قادر می‌سازد تا با بزرگ‌نمایی برای مشاهده مرزهای بسته‌ها و دریافت اطلاعات درباره قیمت فروخته‌شده، منطقه‌بندی، فوت مربع و سایر جزئیات، در مورد خواص تحقیق کنید. داده های جمعیتی در نقشه های موضوعی، به ویژه سن رسانه، درآمد، و سطح تحصیلات برای ایالت، کشور، سرشماری یا گروه بلوک شما نشان داده می شود.

ابزار viewshed را می توان برای تشخیص و محاسبه دیدگاه ها، اندازه گیری فواصل، و تجزیه و تحلیل یک خط دید ۳۶۰ اینچی با کد رنگی حالت دید سه بعدی استفاده کرد. به علاوه، می‌توانید روندهای ترافیکی تاریخی را در جهان تجسم کنید.

گزینه های Import

Google Earth Pro به شما این امکان را می دهد که فایل های ESRI Shape (SHP)، MapInfo (TAB) و Keyhole Markup Language (KML) را وارد کنید. فایل های تصویری بزرگی را اضافه کنید. که به طور خودکار بهینه می شوند. و تصاویر را به کاشی ها تقسیم کنید. می‌توانید آدرس‌ها را از فایل‌های CSV وارد کنید و نقشه‌های موضوعی را با رنگ، عنوان و ارتفاع سفارشی ایجاد کنید.

داده ها را منتشر و به اشتراک بگذارید

این برنامه به شما امکان می دهد تصاویر سه بعدی را در زمان واقعی ضبط و ذخیره کنید. پخش‌های ویدیویی را می‌توان به فرمت فایل WMV یا AVI صادر کرد. یا به‌عنوان تصویر ذخیره کرد. و ممکن است دیدگاه دوربین را به مکان‌های مختلف دنبال کند. به علاوه، می توانید داده ها را در یک وب سایت منتشر کنید یا از طریق ایمیل ارسال کنید.

نقشه ها را می توان مستقیماً از Google Earth Pro ایجاد کرد. و ممکن است شامل افسانه ها، HTML، نشانگرهای جهت، مقیاس ها و عناوین باشد. می توانید نقشه ها را به PDF یا فرمت تصویر چاپ یا صادر کنید. پروژه ها ممکن است در قالب فایل KML ذخیره شوند.

در نتیجه

در مجموع، اگر به تصاویر با وضوح بالا، آدرس‌های ژئوکد دسته‌ای، لایه‌های داده‌های جمعیتی، ابزارهای اندازه‌گیری، ابزار viewshed علاقه‌مند باشید، Google Earth Pro ارزش توجه شما را دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 2 GB or more
مک

System Requirements and Technical Details

  • Intel 64
  • Mac OS X 10.6.0 or later

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.