.
GlassWire Elite 2.3.449 Pro + Portable نظارت بر شبکه و محافظت از رایانه

GlassWire یک ابزار نظارت بر شبکه رایگان است که ترافیک شبکه را که از رایانه شما منشا می گیرد، نمایش می دهد و به شما هشدار می دهد. این به شما امکان می دهد تا به سرعت ببینید چه برنامه هایی از طریق شبکه و اینترنت در حال ارتباط هستند. از چه مقدار پهنای باند استفاده می کنند و به چه میزبان هایی متصل می شوند.

GlassWire همچنین پایگاه داده‌ای از سایت‌های مشکوک را نگهداری می‌کند. و در صورت تلاش برای بازدید از یکی از آنها به شما هشدار می‌دهد.

دارای فایروال کاربردی

  GlassWire شامل یک فایروال کاربردی آسان است. که به شما امکان می دهد برنامه های خاص را از ارتباط از طریق شبکه و اینترنت مسدود کنید.

برنامه ای که بر فعالیت شبکه نظارت می کند. آمار مصرف پهنای باند را مشاهده می کند. و می تواند اطلاعات مربوط به هر سرویس یا فرآیندی را که در حال حاضر از پهنای باند استفاده می کند. و همچنین آدرس های IP هر اتصال شخص ثالث را شناسایی و نمایش دهد. یا از اتصال برنامه ها به آن جلوگیری کند. اینترنت. ابزار این اطلاعات را به صورت نمودار نمایش می دهد که هر چند ثانیه یک بار با فید فعالیت شبکه کاربر به روز می شود. همچنین سرویس اعلان هر زمان که اتصال جدیدی شناسایی شود به کاربر هشدار می دهد. و کاربر می تواند فیدهای جداگانه برنامه ها و ترافیک معمولی اینترنت را مشاهده کند.

از قابلیت‌های فایروال این ابزار می‌توان برای محافظت از کاربر در برابر هرگونه اتصال ناخواسته و همچنین مسدود کردن برنامه‌های خاص از امکان انتقال داده از طریق اینترنت استفاده کرد. بنابراین کاربر می تواند با کلیک بر روی آنها در لیست ارائه شده، انتخاب کند. که کدام برنامه ها مجاز به استفاده از شبکه و ارسال یا دریافت اطلاعات هستند.

تا آنجا که به پهنای باند کاربر مربوط می شود، GlassWire قادر است هر بایت داده ای را که از سیستم عبور می کند نظارت کند. و همچنین به طور مستقیم اطلاعات را با استفاده از نمودارها و آمار نمایش دهد. به لطف این، کاربر می تواند به درستی ببیند کدام برنامه ها از پهنای باند بیشتری استفاده می کنند، همچنین آدرس IP در انتهای گیرنده و پروتکل مورد استفاده در انتقال را مشاهده می کند.

در نتیجه

هنگام آزمایش GlassWire، متوجه شدیم که استفاده از این ابزار بسیار آسان است. به سادگی آن را نصب کنید و آن را در پس زمینه اجرا کنید. تا شروع به ثبت انواع اطلاعات در مورد فرآیندهای خود و فعالیت شبکه آنها کنید. سپس می‌توانید از GlassWire برای بررسی این اطلاعات استفاده کنید و تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید به این برنامه‌ها اجازه دهید به اینترنت متصل شوند یا خیر. یکی دیگر از ویژگی های مفید، امکان شناسایی سریع برنامه های ناشناخته ای است که از اینترنت استفاده می کنند. اکثر برنامه های بدافزار تمایل دارند داده ها را از طریق اینترنت ارسال کنند و با استفاده از برنامه ای مانند GlassWire می توانید به سرعت این برنامه های مشکوک را حتی قبل از اینکه آنتی ویروس شما آن را در تعاریف بدافزار خود داشته باشد، شناسایی کنید.

در مجموع، GlassWire هر آنچه را که ممکن است برای نظارت بر فعالیت شبکه و محافظت از رایانه خود در برابر اتصالات غیرمجاز نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، رابط کاربری مدرن بصری و آسان برای استفاده است، و استفاده کامل از قابلیت های آن را برای هر کسی بسیار ساده می کند، بدون نیاز به تجربه قبلی.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 7, 8, 10, 11 (x86,x64)
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار توسط Patch
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • روی فایل Activator کلیک راست کرده و گزنیه Run AS Administrator را بزنید.
  • رئی دکمه Browse کلیک کرده و مسیری را که نرم افزار نصب شده است را انتخاب کنید.
  • روی دکمه Activate  کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید. 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.