.
Glary Utilities Pro v5.206.0.235 + Portable بهینه ساز ویندوز

به طور کلی، اگر مهارت های فنی ندارید، توصیه نمی شود که به تنهایی رایانه شخصی خود را تغییر دهید. با این وجود، ابزارهای اختصاصی وجود دارد. که می تواند به شما کمک کند عملکرد رایانه خود را بدون شکستن چیزی در طول مسیر افزایش دهید. و Glary Utilities Pro یکی از این برنامه ها است.

رابط کاربری گرافیکی مرتب و صیقلی

به محض اجرای Glary Utilities Pro، به طور خودکار دستگاه شما را تجزیه و تحلیل می کند. و زمان بوت ویندوز آن را نمایش می دهد. که یکی از شاخص هایی است که می توانید برای ارزیابی عملکرد کلی آن به آن تکیه کنید. می‌توانید با غیرفعال کردن برنامه‌های راه‌اندازی غیرضروری، این امتیاز را بهبود بخشید تا سیستم عامل سریع‌تر بوت شود.

پنجره اصلی همچنین مکانی است که می‌توانید تعمیر و نگهداری خودکار را فعال کنید. و برنامه را طوری تنظیم کنید که هنگام خاموش شدن رایانه، آهنگ‌های حریم خصوصی را حذف کند.

تعمیر و نگهداری بدون دردسر با یک کلیک را ارائه می دهد

کاربرانی که مهارت‌های فنی کمی دارند، مطمئناً توسط بخش تعمیر و نگهداری با یک کلیک Glary Utilities Pro جذب می‌شوند، زیرا از آن‌ها می‌خواهد به سادگی روی برخی از کادرها برای مشکلاتی که می‌خواهند تعمیر کنند کلیک کنند.

یعنی می‌توانند موارد رجیستری را تمیز کنند، میانبرها را برطرف کنند، نرم‌افزارهای جاسوسی را حذف کنند، دیسک محلی را تعمیر کنند، آهنگ‌ها را پاک کنند، فایل‌های موقت را پاک کنند، یا موارد راه‌اندازی را مدیریت کنند.

ابزارهای بهینه سازی متعددی را بسته بندی می کند

افرادی که بیشتر با فناوری آشنا هستند احتمالاً به سراغ ابزارهای پیشرفته ای می روند که بر اساس هدف آنها در چندین دسته دسته بندی می شوند: پاکسازی و تعمیر، بهینه سازی و بهبود، حریم خصوصی و امنیت، ابزارهای سیستم، و فایل ها و پوشه ها.

دسته آخر به شما امکان می دهد تا فضای دیسک را در رایانه خود تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید فضاها را شناسایی کنید و همچنین فایل های بزرگ را به فایل های کوچکتر تقسیم کنید. اجزای جستجوی سریع نیز یکپارچه شده است.

در نتیجه

در مجموع، Glary Utilities Pro یک راه حل همه کاره است که می تواند نیازهای همه کسانی را که به دنبال راهی سریع برای بهبود سرعت و عملکرد رایانه خود هستند، برآورده کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Windows 11,10,8,7

آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.